Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

viamka
autor
8. apr 2008

no caute! vcera som TRIEZVA padla o pol deviatej o postele a uz som sa nedvihla! takze hlasim skusku az dnes. urobila som, ale o korejske prsia! pre mojich fanusikov, co drzali palceky: D A K U J E M!!! 83% sidce nie je slava, ale co je doma, to sa pocita! 😀

vsetkym marodom prajem vela zdravia a na zelene sople odporucam sulfacetamid! zabera super a nprechadzaju sople do oci! ako by aj mohli, ked sa to povodne ocne kvapky, len sa kvapkaju do nosa.......

verul blahozelam k diplomke!

certi, ja mam doma zajacie usi vo forme celenky, tak az ta omrzia certikovske rohy, rada dodam!

expi dakujeme za linky!!! 30-ka? no asi som jedina kandidatka, co sa k tomu moze vyjadrit, ale bolo to tak daaaaaaaaaaaaaaaaavno, ze ja si to uz asi ani nepamatam! 😅 jedno je ale iste, kazdym rokom pocitujem vacsiu zemsku pritazlivost, hlavne v niektorych telesnych partiach 😝
chut na sex stale dobra, napady primerane akcne akurat si uvedomujem, ze chichotanie pubertalnej mladeze mi nie je smiesne a stale castejsie mi cudzie deti hovoria teta a dobry den...... co este???

verulka
8. apr 2008

viamka, gratulujem ku testu...percenta ma nezaujimaju 😀 vsak aj ja prezradim konkretnosti, len ak budu vyborne, inak staci, ze mam zapis 😎
tilly, sup- sup vyzdravte, vsak konecne to vyzera na jar 😀
viamka, tak niektore priznaky mam spolocne s 30tkou, i ked mne este az tak velmi nehrozi 😎 napr tie partie a zemska pritazlivost...no a mna zdravia dobry den len ak idem s detmi, aj to az po zamysleni 😀

viamka
autor
9. apr 2008

😀 to ti verim, fakt nevypadas na rodicku mamicku (hoci teraz mas brusko, ale myslim inokedy) a moji kolegovia ta zhodnotili jedinou otazkou: co sa podlaznila tak skoro dieta, teraz sa rodi neskoro..... aj ked som zahlasila, ze cakas 4 a ze nemas trojicky, ale skolacku, tak ostalo hrobpve ticho a dalsia tema bola pracovna....... 😕

viamka
autor
9. apr 2008

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, potrebujem, prosim, prosim, prosim: obrazky zvierat, ale nie srandovne, ale ozajsne na synov prirodovedný plagat!!!! inak tie tvory bude musiet kreslit on = ja = hruuuuuuuuuuuuuuuuza! expi, to je apel hlavne na teba..... tvoj milacik ma projekt, tak mi hod nieco, pokial mozno este dnes!!! a zvierata prosim domáce a lesne a vodne a len na slovensku sa vyskytujuce!!!!
cmuk vsetkym prispievatelom!!! 🤐 🤐 🤐

fafa, comp mi odloz, 100% sa dohodneme. 😉

verulka
14. apr 2008

Viamka, tusim sme sa na teba vsetky vyprdli 😲 ale pevne verim, ze ste nakoniec obrazky mali 😉
no dnes som dala zviazat diplomku, certica zajtra rodi a moj tucko ma 3,5kg 😎 inak nic nove 😀

tilly
14. apr 2008

čerti, držíme palce, zajtra ide na vyvolávačku, že?

verul, tak to sa možno aj stretnete, to by bola prča, keby ste skončili na jednej izbe 😀 to by sme tam mohli dať stretko 😀 😀 😀 😀

fafa
14. apr 2008

Certi, palce aj od nas....
Ja mam fofry - totalna zmena stravy u nas v rodine - ziadne mlieko ani psenicna muka - takze vyrabam rozne zazraky vlastnymi rukami....este ze mam Viamku....

cukrikk
15. apr 2008

kika ja som ich kupila na mimibazare od TMK ma celkom schopne ceny skus 😉

verulka
15. apr 2008

fafa, uff, takl ti nezavidim...ale neboj na vsetko sa da zvyknut...
tilly, ano vyvolavacku, no uvidime ci sa stretneme, momentlane sa nijako necitim...ale to umna nikdy nic neznamena 😎

tilly
15. apr 2008

cukrikk 😀 😀 😀 😀

nejaké nové správy od čertice? asi je ešte skoro, že? verul, ty ako? Božinku, ako týchlo to vaše tehu prešlo...

verulka
15. apr 2008

tuilly, certica ma nastup az poobede...mna pekelne boli hlava 🙄 no niet sa co divit v takom kraaasnom pocasi...
ja idem kaurat vypi kavu a uprata byt, nejako mi to tu stagnuje...ale na nic sa nectim, ale vsak viesako to u man prebieha 😀
tilly, a ty co mas nove ohladom tej tvojejj dg? mozes aj do ip 😉

expertka8
15. apr 2008

....viamka...zlatko....preco v takyxto akutnyx prirodopisnyx stavox nepises do mailu????? 😠 😠 😠 😠
...vies ze mam s.r.o. na plnenie snov....a dokonca na pockanie...a na vas mam slabost 😀

...sorry....ale ja som totaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalne zazrata do kompletnej prerabky domu...zahrady....a problemov suvisiacix...takze vzdy pred nocnym odpadnutim do postele si pozriem len mail postu...a padam za vlast 😒
....ale priznam sa...ze poctivo pri noseni tehiel myslim na "nase rodicky" 😉 ....certica....verulka 🙂 🙂 🙂

...baby...hor sa na cerstvy jarny O2....to je balzam na nervy 😵

verulka
15. apr 2008

Babulky, certica to ma za seou 😵 😵
18,35 sa narodil Martinko 3650g/ 51cm...nakoniec sla sekciou v spinaly...ale obaja su ok 😵 😵
Gratuljeeeeeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tilly
15. apr 2008

jeeeeeej, no gratulujem, po vyvolávačke je väčšinou sekcia, ale neva, je jedno, kde má jazvu, či nie ? 😀

fafa
16. apr 2008

Certi gratulujeme......Martinko vitaj....... 😵 😵 😵

expertka8
16. apr 2008

.....zamerne porusujem pravidla MK...pretoze tato sprava si to priam vyzaduje...takze...............VITAJ NA TOMTO SVETE MARTINKO....NEX TA PO CELY ZIVOT SPREVADZA TEN NAJKRASNEJSI LUDSKY CIT....ZDRAVIE...VNUTORNY POKOJ V SRDCI......A MAMINE GRATUJUJEEEEEEEEEEEM KU KRASNEMU UZLICKU STASTIA 😔 😉 🙂 😵 😀 ...Amen

certica
20. apr 2008

baby, sme domaaaaaaaaaa! 😀
dakujem vsetkym, aj tie, co pisali IP 🙂 cmuk

verulka
20. apr 2008

tak mas novu...kuk 😉

fafa
20. apr 2008

Certi super....urcite si vsetko zvladla v pohode....tak vela zdaru 😉 ....
verul, uz cakam spravu od teba...
My klasika - sople, kasle, ale inak pohoda...

viamka
autor
25. apr 2008

baby čauťte....................

Doradu, lásky moje!

Ja som sa zmohla len na ranný telefonát rodičkám, takže ešte raz blahoželam obom šikovným mamuľkám a detičky nech sú zdravé, veselé a milované!!! Tak mi teraz napadlo, my (ak Boh dá) ak sa raz stretneme, tak môžeme zorganizovať fotbalový zápas! Samí chalani!!!!! A malá Lala s expiným Slniečkom budú v bránke!!!!
😀 😀 😀

Tilly, držím ti palce, nech sa tvoje teľo rýchlo zharmonizuje s tvojím srdiečkom!

Fafa, uber kofeín!!!! Apropó aj perníčky tvojej prababičky sa dajú upraviť pre Lalu. Buď trpezlivá a nerieš to pred malou.... zvykne si.

Expi, tak určite ti mailíka napíšem, nestrhaj sa!!! Idú dva dlhé výkendy posebe. Tak mysli aj na oddych, nie len na robotu! Ku compu sa dostanem presne s takou pravideľnosťou, ako sa objavujem tu...... v robote je koník a všeličo iné zakázaná stránka a tak len keď si lapík dotrepem do roboty, môžem kuk sem....... doma sa mi nechce!

cmuk for all 🤐

A všimnite si, ako krááásne používam diakritiku!!!! Bankový svet ma ser........ a prevychováva.

tilly
25. apr 2008

ahojte,´

mne teraz začnú ťažké časy, skúšky a tak... a najlepšie je, že ideme robiť jeden taký velký projekt tu, takže tehu nehrozí a ak otehotniem, tak to bude prúúúser 😀 aspoň rok a pol potrebujem byť aktívna, potom už budem mať tak zarobené, že môžem mať aj tri deti po sebe 😀

viamka
autor
28. apr 2008

tilly, nech sa ti darí, zarábaj! ja som uprednostnila deti a rodinu pred karierou, a mám pocit, že mi nič neušlo....... dúfam, že ma moja rodinka nikdy nesklame a že nikdy nepríde deň, keď toto napísané oľutujem! 🙂

inak u nás v práci tento t. vrcholí eurohystéria!!! doma všetko ok!

certica
28. apr 2008

jeej viamka, som ta zastihla. inak ten telefonat potesil, aj ked teda vsetkych som nezdvihala 😀 . aspon si mi odobrila ten cipok. nejak mam s tym stale problemy a to sa snazim probio jogurty, barsjake zakysy, acidka, aj sus. slivky, aj ked na druhej strane sa dost napchavam chlebom

tilly, uz tolko neplanuj 😀 😉

inac ja som vcera traposila v sanitke 😅 , mam teploty, boli ma cely clovek, toci sa mi hlava a pod., no a dnes sa pridruzilo uz aj hrdlo 🙄

expi, ty ako s barackom? asi si v jednom kole. to ma viki take dvd, ze: autobusy v jednom kole... 😀

verul, vitaj doma 🙂 , maly je tusim po tatinovi

certica
28. apr 2008

jeeezis., som opomenula fafu 😅 . nie si nahodou na tom skoleni v BA?

fafa
28. apr 2008

No v prvom rade chcem zagratulovat Verulke a malinkemu Ronkovi k prichodu na svet....ja som nejak mimo, takze som to zaregistrovala az dnes - aj to nie vlastnou sikovnostou - dik Erika 😎 ....
Certi, skolenie bolo minuly mesiac....ale v BA som zajtra cele poobedie az do vecera - trasa Karlovka - idem tam nahanat jogurty z ovcieho mlieka - ak mate niektora zdroj, dajte vediet...Je tam vraj nejaky Bioobchod...
Certi, co sa deje - ake sanitky? Sa doma nudis 😅?

tilly
28. apr 2008

ahojte,

viamka, nikdy neolutuješ 😀

verulka, na tých fotkách vyzeráte úúúžasne

idem spať, som úplne hotová 😝

viamka
autor
3. máj 2008

baby caute! tieto telegramy, čo si tu my piseme su super! aspon aky taky kontakt mame, aj ked najst temu my dava zabrat...........

fafa, len sa snaž, ovcie neviem a kozie sa objednávaju v lekarni. my mlieko absolutne nie, takze viac neviem poradit...... inak sa chystam pozvat ta na spolocne nakupy......

expi, ako tehly???? este vladzes?

tilly ak sa ti zivotna investicia podari, ja verim, ze hej, tak sem hod navod, ako sa na starobu zabespecit. my s manzelom sme na nic originalnejho ako je praca neprisli....

novomatky, ako sa dari???

verulka, ako sa paci mrnko sestricke a bratcekom???

certi, na teplotu paralen, skus bez atb, hoci hnusna hnisava angina prejde do mliecka! zatial davas do mliecka protilatky, takze matkovi budujes imunitu. ak by ta to hrdlo bolelo, skus cmulat pantenol, malickemu vobec neskodi....... a je pri angine ucinny!!! co sa tyka sra.....,moja radaje: pokial si davas jogurty a kysle mliecka,v strave to asi nebude. skus rano na lacno pohar teplej vody a par opatrnych cvikov, drep, klaknut si na kolena a hlavu na zem a pmaly drep a stoj. malo by ti to pohnut creva, pravdepodobne sa nehybu ako by sa mali...... skus, je to lepsie ako lexativa, ktore u tiez urcene na pohyb criev, len su navikove a v kojeni nepouzitelne 😉

viamka
autor
3. máj 2008

my dnes ideme na ZOO horaren, co este presne neviem co je, ale deti sa tesia. poobede na beckovsky hrad - sermiari a tak...... tak si to aj vy pekne uzite 🙂 asi bude nakoniec pekne pocko 😎

papa a piste vase telegramy, citam o vas rada 😀

viamka
autor
4. máj 2008

no tak uz sa to ser............ká! padlo nám ubytko v Tatrach!!! ☹ Dajte mi do IP telefony, prosim, prosim, prosim, ak tam mate nejake kontakty! Dakujem 😢

viamka
autor
4. máj 2008

aaaaaaaaaaaaaa tatry su zachranene......... 🙂

ale ale! viamka pise viamke????? 😒