Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

verulka
4. máj 2008

cafte, no ja uz mam ucenia plne zuby 😝 2 okruhy mam precitane este ma caka 1, ale najhorsi...ucit sa to uz nesiham 🙄 snad budem mat stastie...kazdopadne po 12tom mi bude sveta zit bez ohladu na vysledok 😝

fafa
4. máj 2008

Verulka, mne pada sanka, ked citam, co ty vsetko stihas....
Viamka, to je jedno s kym si pises, hlavne ze si zachranila Tatry 😉 😀
Ja som uz celkom zdatna v peceni raznych kolacikov...len bezlepkovu knedlu neviem urobit... 😅

tilly
4. máj 2008

verulka, to máš už 12steho? nooo, držím palce, ale ty si šikulka, ty to zvládaš, každopádne klobúk dolu a ja sa hanbíííím...

viamka, prácou musím zarobiť, ale ak to vyjde, tak budem mať super kšeft, bude s tým straaaašne veľa roboty, ale bude to stáť za to, potom budem môcť ísť na druhú materskú a pretiahnuť si ju aj na tretiu 😀 možno 😀

fafa, tak ste na celiatickej diétke? ☹

verulka
5. máj 2008

tilly, takto o tyzden sa o mojom osude prave rozhodovat bude 😝 ale zatim som v pohode...popijam bezkofeinovu kavu, stukam 1 prstom do klavesnice, babo mam " napojene" proste idylka 😎 len o chvilku konci 😝

certica
5. máj 2008

verul 😀 😎

viamka, co kde kedy ake tatry? zas mi nieco uslo? idete na liecenie ci len tak? ty by si sa inak mohla zivit minimalne ako lekarnik 😉

fafa, tak dost po funuse, ale ak ste behali po karlovke, tak to ste boli v nasich koncinach. a aky bioobchod si mala na mysli? ozaj, teraz neviem, kto je z deti na tej diete, ci obidve? 😒 no ale zas vsetko zle je na nieco dobre - naucis sa nove veci 😉

tilly, tak drzime prsty na tie ksefty 😀 , mne by sa tiez zislo nejake to vzruso 😀

expi, ja nesledujem modru strechu, ani neviem, ci tam nieco mas/nemas, ale az to secko bude tip top porobene, tak sa dufam pochvalis 😎

verulka
5. máj 2008

baby mam posudky k DP 😎 99b zo 100 ciste Acko 😀 😀 😀 😀 uff, prave kojim a potom idem drtit 😝

certica
5. máj 2008

verul, no idem si pripit vineou 😀 , inac 99 je ovela sympatickejsie ako 100 😀 . gratulujem 😎

expertka8
5. máj 2008

..babule..cest praci a robote pokoj po "X" stranax a nekonecnyx prerabkovyx dnox...ktore nemaju konca 😅

...vsetky cerstve maminy dostali gratulacne IP....nestiham...ale porody pripadne dalsie tehotenstva si tu najdem vzdy... 😀

...baby...ste STARS 😀 ...kazdy vsetko stiha na 101% s kludom anglicana...len ja uz mam nervy daaaaaaaaaavno v prde...tra ra ra.....uz nikdy viac nexcem vidiet nazivo tehly...ytong...cement...nocna mora....ktora ma desi este aj vo sne..ked sa budim spotena so zvuckou "A je to!!!" 🙄 😀
...kto nezazil...nepoxopi....preto sa v ramci malyx relaxov tesim s vasimi novinkami...a momentalne aj novymi "konikmi" vdaka certici a verulke 🙂

...dnes som si len tak nenapadne hladala novu pracu cez net...no des a hruza....asi sa zasa cela namocim do tej prerabky RD 😀 😅

...aaaaaaaaaaa....novy sebapozorovaci objav....neviem sa nabazit prace v zahrade....asi vazne starnem...🙂))

...vsetkym babulam a babuliatkam pusu na celo posiela ex8 😉

tilly
7. máj 2008

ex 😀 ja to poznám, teraz ideme robiť fasádu a ani len farbu neviem vybrať a presne som sa teraz zažrala do záhrady, síce neskoro to prišlo, malo ma to chytiť o dva mesiace skôr a možno by aj bola nejaká tá úroda, ale snáď ma to do budúceho roka neprejde...

verul, ty si šikula, to zvládneš a potom budem veľmi hlasno závidieť 😀

expertka8
7. máj 2008

...tilly...no uz sa Ti necudujem...ze skolu neustale odsuvas.....ved pri prerabke to nie je o drzke..ale na istu porazku a zavet k tomu 😅 😀 😕

...verulka....straaaaaaaaaaaaaaaasne som sa pobavila na Tvojej foto s drobcom...kde ho zohrievas statnicovymi otazkami....lepsiu "horucejsiu" prikryvku si ani neviem predstavit??? 😅 😀 😀 😀 ...ako keby som videla seba 😅
..ale uz teraz Ti gratulujem 😉 😀

certica
7. máj 2008

ex, to co za extempore zase vyvadzas - myslim to new foto v pase 😀 . inak teraz nenavidis tehly, maltu (ja zas meltu - akoze na tvorbu mlieka 😀 ), ale ten vysledok! 😎 a hlavne ten zivot=byvanie 😉 , uz teraz zavidim 😀

verul, ja som tiez kukala album rano alebo este vecer..? - uz neviem 😅 . maly je zatial tusim na tatka, hmm? zas ale vsetky ostatne deti su tvoja kopia. ja som sa tesila, ze tento druhy krpaty bude len "moj" (teda nie ze by som bola kraska nebeska 😀 , ale...) - no a je to v podstate vikiho kopia, len v plnsom vydani

expertka8
7. máj 2008

..certi....nepaci sa Ti moje "new foto"??? 😅 😀
...to mam z toho neustaleho "zrania tehiel s maltou"...cica 😀 😀 😀
...baby....ja vam pre zmenu zavidim tie cerstve babatka 🙂 ...a cele MD pred sebou 😉 ...uzite si ix...mne sa to uz krati....a ten cas sa uz nikdy nevrati ☹

verulka
7. máj 2008

certi, vsak si porid vyssi pocet deti a ozno sa odckas aj svojej kopie...moj muz musel cakat az na Rona 😀 kazdopadne krpec je zatim fakt dobry...ale uvidime, ci ma len nesetri do statnic...
jo dnes tu boli spoluziacky a oni sa stale a vela ucia, su v strese, taksa dosli ku mne ukludnit 😅 😎
certi, ja pijem karo kav a je mnam i ked niet nad moju milovanu nesku 😝
expi, vsak este neni vsem dnum konec 😉 do noveho domu sa patri aj nove babo 😀

tilly
7. máj 2008

baby, krááásny mesiac je, kuk von 😉

ex, prerábka je asi horšia ako stavať... my už sme skoro hotoví, už len pár vecí, už sa chodia aj ľudia pozerať...

verulka, teraz som si pozerala tvoj albumík, krásne fotky 😉
ale tak som si uvedomila, že keby som ťa nevidela naživo, tak si myslím, že si prízrak 😀 ( chápete ako to myslím 😀 )

certica
8. máj 2008

verulka, ja som 8 dni po porode zo srandy drahemu polozila otazku, ci nahodou nechceme este babu... to ste mali vidiet 😀 - vyskocil z postele na rovne nohy a zahlasil, ze si ide dat gule podviazat 😀 . aaale po par minutach uz bol miernejsi, vraj AK vobec, tak az o nejakych 5 rokov, ked budu ti nasi dvaja samostatne jednotky 😅
ozaj tu karo kavu nemali u nas a zatial som nezhanala. inac mliko sa vratilo, vcera sme boli s malym na poradni a pribral za 2 tyzdne 800g 😲 a vraj je to na hornej hranici, co sa pribratia tyka... 😎

expi, ja zase zavidim tehulam 😉

verulka
8. máj 2008

no super certi sa tesim...vsak riadny zrut bude 😉 mne chalni davali za mesiac 1kg az 1,2kg...a teraz su vyzle 😀
tilly, momentalne by som chcela byt prizrak 😖 ale nejdem depkovat 😀 uz sa mi zo stresu vyhodil paradny herpes- v pondelok budem okuzlujuca 😀

tilly
8. máj 2008

verulka, držííííím palce na pondelok moooooooc...

čerti a po dvoch cisarákoch sa to dá? tretí? kamoške na antolskej odporúčali sterilizáciu... 😲

inak aj domčo dobre priberal, ale len kým bol kojený, ani teraz nie je maličký, má 16,2 kg a 104 cm...

verulka
12. máj 2008

kocky, oneee, vykat mi uz mozete 😀 oddnes som rozsirila rady toho kvanta ing 😎

certica
12. máj 2008

ok pani inzinierka 😎 😀 . inak mna tak naposledy oslovoval gyndos na antolskej, ked som bola na pohotovosti. ja to taaaak neznaasam 😲 😀
a gratulujem, kedy oslavujeme?

tilly, vsetko sa da, aj ked niekti neodporuca, ale u mna uz ani nehrozi myslim 😉

viamka
autor
12. máj 2008

no mne prave nepidalo prispevok, takze skuska......

viamka
autor
12. máj 2008

ok, ide to, tak este raz:

viamka
autor
12. máj 2008

verul, este raz blahozelam! inak tebe sa dnes dovolat.................... 🙂

certi, nasa suseda ma teraz cerstvo treti cisarak a v poho!

tilly a tebe ako mame drzat palce? nemala si mat skusku??? ci som zase nieco poplietla?

fafa, tak aspon si budeme moct poziciavat recepty! a ako i na tom so slaninou? nedame pred sezoonou kilecko dole???? 😉

expi! zahrada, no cas keby bol, inak je to pre mna total relax a zrobit sa viem ako mul, potom to tyzden rozchadzam............. minuly rok som sa pokusila zalozit travnik, no vypada ako onkologicky úúces..... tento rok si uz dam zalezat! s detmi sme nasadili redkovku a petrzlen, ine semena som nestihla kupit...... a nie do riaok, to je nuda, ale do kruhu! poslem foto, ak nieco vylezie zo zeme.... sadili sme neskoro, ale o to s vacsou laskou! 🙂

kojte, pracujte, piste!

tilly
13. máj 2008

veruuuuuuuuuuuuuuuuul, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmm

viamka, asi aj áno, ale momentálne na také akože skúšky nemám čas a chuť už vôbec nie 😅

ja som si posadila krásne kvetinky, neviem ako sa volajú, kupovala som to v horbachu podľa farieb 😀 ale chytili sa a sú naaadherné, tak sa z nich vytešujem, som zvedavá kedy ma to prejde a kvetinky pokapú 😀 😅

expertka8
13. máj 2008

...dnes som pri turbo prezerani sprav zahliadla titulok "J.Lopez je mamou roka"...pxxxxxxxxxxxxxxxx....padavka......musim poopravit hlavnu spravu na " Ing.VERULKA je super mama" 😉 😔 😀
...uprimne gratulujem verulka...mas moj obdiv 😔
...a to som koncila "len" pri jednom dietati...na Teba nemaaaaaaaaaam 😀

...krasny den vsetkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyym 🙂 🙂 🙂

tilly
13. máj 2008

lopezka je mama roka za to, že zinkasovala 6 mil. doláčov za fotky detí 😀

ing. verulka je mama roka 😀

verulka
17. máj 2008

No isto, moje deti by stym asi nesuhlasili 😀 ale kazdopadne dakujeeem
tilly, tak si na rade 😉 kedy ti to najskor hrozi? Ked uz nezapijam svoje statky, tak tie toje snad pojdem 😉

viamka
autor
18. máj 2008

lopeeeeeeezka je mama roka! blééééééééééééé

no my mame po I sv. prijimani! prezila som to pri zdravom rozume .............. som trochen smutna, lebo mam pocit, ze je to skor folkror ako sviatost 😢
maly ma milo prekvapil svojimi otazkami a postojom, nejdem sa tu rozpisovat o Bohu, o vychove ani nikoho sudit, ale mam pocit, ze maly to pochopil a citil spravne. dufam, ze sa nemylim 😅

majte pekny tyzden 🙂

viamka
autor
19. máj 2008

vo stvrtok idem do BA ............. to len tak, aby ste nepovedali, ze som to zatajila 😀 lebo tazko sa asi stretneme, s takymi minikonickarmi 😉

dnes bola u nas dost kosa. neviete, dokedy to ma trvat?

fafa
21. máj 2008

Verulka, blahozelam aj ja....si fakt trieda.... 😎 😎
VIamka, kila uz davam dolu uspesne asi mesiac....mna vzdy jar tak inspiruje.... 😀 😀 ale aj tak som zatial tak asi v polovici...este by sa zislo dost 😒
Moje mladsie dieta nejak meni postoj ku mne...asi by som potrebovala nejake vychovne rad...kto sa hlasi??? 😕
A este spravicka: moj mangel sa rozhodol, ze este nejde do "stareho zeleza" tak zas fachci za hranicami...ja som doma s deckami, ale zatial nam to celkom ide...
Zdravim vsetky a krasne uprsane dni 😉

tilly
21. máj 2008

fafa a koľko si dala dole?
ja som to vzdala, kašlem na to 😝

a dokedy máš mužíka preč? je to ťažké?

viamka, už cez víkend sa má celkom opeknieť 😀 a budúci týždeň zas na prd, takže leto už asi skončilo, tak načo chudnúť 😀 😀 😀 😀