Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

dannynka
21. okt 2007

viamka ahoj 🙂 🙂 🙂
a ty zuz mas zimne gumy a nezabudas svietit 😀 😀 😀

viamka
autor
21. okt 2007

dani ja som povodom z nr, takze my - juzania svietime celorocne!!! je to bezpecnejsie a tak. co sa tyka gum, este nie, ale tento t. to ma byt..... mangel to ma nastarosti 😉 a naspat prezuvame cca v aprili 😀

certica
21. okt 2007

gumy ani my nemame.. 😀 zimne samozrejme 😉

viamka
autor
21. okt 2007

no tak hupky hupky do servisu 😀 a posielat ta do lekarne je uz asi neskoro, ze? 😉

dannynka
21. okt 2007

viamka no si sa nepochvalila ze si z nr 😀 😀 😀
no veru ani my este niesme prezuty.... 😅 😅 😅

sharlotta
21. okt 2007

Ahojte. Ted uz pisete o gumach, my ideme hadam zajtra, alebo pozajtra prezut. V sobotu sme mali namierene do Banskej Stiavnice, ale hovorila som s nasimi a ti vraveli, ze u nas (v Presove) snezi, tak sme zmenili plany...

certica
21. okt 2007

viamka, lekaren nastastie nepotrebujem a inac u nas sa klasika nestiha, takze uvidime, ci sa dopracujeme k prezutiu

dannynka
21. okt 2007

viamka no asi tak 😀 😀 😀 😀

viamka
autor
21. okt 2007

no este mi povedzte, ci dnes vyhadzuju, alebo kedy zo superstar? ale nenapadne, lebo je tu taka tema, tak nech emjee moc nedrazdim! 😅

dannynka
21. okt 2007

viamka az zajtra 😉 😉 😉

viamka
autor
21. okt 2007

hm

fafa
22. okt 2007

no hlasim sa z prace...stastne som dorazila...gumy mam, len ci zimne, to neviem...zistim 😀
boze ako sa mi nechce...no sup sup z postele a nieco pekne mi napiste, nech sa trochu motivujem... 🙄

verulka
22. okt 2007

fafa, aj ja uz zarezavam 😝 ,
certica, vsak uz ine ako zimne momentalne nepotrebujete... 😀
my nie sme prezuti, lebo to musim vybavit ja...to znamena, odveziem auto bratovi, dam si oddych a do hodky mi ho vrati prezute 😎
tilly, cheme fotku tvojej nevej hlavicky 😉

viamka
autor
22. okt 2007

aj ja chcem novu tilli! 😀

pracujuce matky, neprezente to dnes, je len pondelok! treba setrit sily, piatok je este daleko.... 😀

verulka, aj ja chcem takeho brata 🙂

fafa , zisti prosim ta, ako hraju tu nedelu a co.... a v ip mi objasni tu robotu, sak som z tej jednej vety pochopila pdr makovy..... 😖

expertka8
22. okt 2007

...dobreeeeeeeee raanko..."vegetacky"....aspon tolko som poxopila z nazvu...ze "relax"...co je to???...a co to zerie??? 😅 😀
...prd makovy???....teraz som si spomenula..ze nemusim varit 😅 ...mame este slize makove 🙂

viamka
autor
22. okt 2007

este ze ma mas! 😉

expertka8
22. okt 2007

.."stara" zostava....Vas zdravim EXTRA...EXTREMNE...EXCELETNE....od EX8 😉 😀 😀 😀 ..kazdej pusu na celo 🙂 😀

expertka8
22. okt 2007

...viamka....ty potvora..na Teba mam slabost!!! 😅 😀

expertka8
22. okt 2007

...zdoxina mi baterka..takze az "odpadnem" do bezvedomia a domacix prac...ja nie som na vine 😅

viamka
autor
22. okt 2007

no ja prcham, lebo idem co to pozehlit a o desiatej idem hodinku predstierat pracu.... na zajtra na mangel pozval na obed a prechadzku mestom?!som zvedava, co to ma zase v hlave! ocakavem prutky lejak s krupobitim.... romantika musi byt! 😀

expi, skus sa do obeda dobit a vecer nech ta mam celu!!! cmuk zlato! 😀

fafa
22. okt 2007

exp, si daleko??? mnam makove slize....viamka objasnim v ip...nic nove, ze my sa na prvykrat nepochopime 😀 vid orbitrek 😅

tilly
22. okt 2007

načo chcete prezúvať tak skoro?
ja svietim tiež celoročne, hlavne keď idem s čiernym autom a mimo mesta, ale aj na červenom svietim, aj keď to je vidieť v ďaleka, také je vždy naleštené a červenučké... 😀

nad blond uvažujem, ešte sa musím dohodnúť so starým, alebo mu nič nepoviem a urobím mu prekvapčo... ale obávam sa, že krpec ma nespozná 😀

verulka
22. okt 2007

tilly, neboooj spozna 😀 mozno aj pochvali. a steremu hod prekvapco 😀
viamka, kolka romantika ta caka...ja sa iba tak gulam sama svetom, moj muz maka, bo zivot taku megafamily je riadny drina 😎
exp, no konecne ta citam 🙂

tilly
22. okt 2007

verulka, tak to teda musí byť záhul, my stále do krpca niečo vrážame, teraz sme si vymysleli veľkú trampolínu do záhrady, kúpime mu to na vianoce, ale stojí od 7-15tisíc 😲

ale budem po ňom rozpredávať veci, hlavne kočíky a autosedačku (vajíčko) a aj nejaké oblečko... lebo keď to mám držať ďalších 5 rokov, to už budem radšej pre druhé dieťa kupovať všetko nové

verulka
22. okt 2007

tilly, tak potom mi daj vediet 😉 okrem toho, zacni rozpredavat a hned budes v tom 😀 zakon schvalnosti fubguje 😉
no poviem tak, ze da sa...pred par rokmi sme mali desinu na mesiac ako 4clenna rodina, takze teraz sme akoby v blahobyte 😀 😎

fafa
22. okt 2007

tilly, ja planujem opacnu zmenu...idem na tmavo...nejaka cokolada...na zimu treba zmenu...
verulka, ja vas strasne obdivujem a zavidim, ze ti starsi urcite super pomozu...ja stale doma chodim ako "slepka" a zbieram hracky zo zeme a davam na miesto...uz som rozmyslala, ze ich zacnem pocitat... ☹

viamka
autor
22. okt 2007

tilly k rozpredavaniu poviem svoj aj ja! po druhom som aj ja zacala, a po tyzdni sme mali vsetko z domu prec, kocik a proste vsetko, sak to boli ceny....zvysok som rozdala ... no hlavne, ze to opustilo nasu domacnost! a dalsi mesiac som bola v tom!!! 😀

verulka
22. okt 2007

fafa, u nas si zbieraju hracky sami, lebo inak dojdem ja s vrecom na smeti a maju po vtakach...uz su dost velki nato, aby si zvladli upratat izbu 😉
ja som bola raz na trosku tmavsie(take bledo hnede) a citila som sa otrasne- ako taka seda myska. Takze ja uz ostanem blodcka na dlho. Este som nosila aj cervene vlasy, ale to bolo pocas anarchy-punk obdobia 😝 😀

viamka
autor
22. okt 2007

fafa, juk ip, az potom posud, ci sa so mnou bavis!!!

expi, venovala so nam celych sest minut tvojej pozornosti! az tak??? 😉
no dnes som bola na poste = cista beznadej!!! 😅 ani obuvakom to nepojde!!!

viamka
autor
22. okt 2007

fafa, u nas sa hracky zbieraju len raz denne, vecer! a to asi stylom: upracte si, ideme vecerat! a maju to lahke, nahadzat to do krabic a podla moznosti sortirovat na drevenne, lego a tak. auta a knizky na policky.... no cca 5 min. to trva.
to, na co stupim, ide do kosa, a ked to nie je poskodene do spitala na detske odd. dovidenia, nebavim sa! krute? ale ucinne. 🙂