Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
16. júl 2008

no, omluvam sa, ze take hole vety predtym... ale vzdy ma nieco/niekto vyrusilo a zrusilo z adrenalinu.
viamka, no ako super! bez deciek aj ja chcem. my sme sa min. piatok vecer zbavili vikiho, no uplne blaho... maleho sme do 22h priviedli s muzom vzajomnymi silami k spanku a uzivali sme si 😀 , no a tak super som potom spala, ze az. dokonca aj nase mladsie dieta nas nechalo do 7.30h v nemom uzase a spanku.

fafa, ty uz si s detmi, resp. ako si ty prezila bez deti? a ako vlastne prazdninujete?

tilly tu vidim furt oxidovat po roznych temach, tak mam relativny prehlad o jej zivote 😀 , verulka takisto... mimochodom verul, ze mas lakt.krizu som citala, tak pevne nervy a prsa, drzim prsty 😎

expi, vy tusim naozaj uspesne finisujete, teba som zas vysmejdila, ze zhanas pieskovisko ci co, takze uz je barak asi tip top a teraz sa riesia vonkajsie zahradne detaily 😀

verulka
16. júl 2008

tilly, no napec v terne...tam maju super bezlepkove veci- napr taka strudlicka 😀 len neivem, ci ma s blizko terno..a potom to istia pukance- tam muka nienje 😉
certi, diky, no ttrapime sa, ale vsak zvladneme neee 😀
ozi, ako si poriesila antikoncepciu?
certi, u nas nemusis vysavat, ja ma na to deticky 😀

certica
16. júl 2008

verul, zatial riesi len mangel. sak za tie roky hadam uz trochu ovlada svoje telo a hormony, ne? 😀

verulka
16. júl 2008

uff, tak to ste dobri..ja opat papkam HA,ale len docasne, kedze riesenie sa uz rysuje 😉

verulka
16. júl 2008

kokos, risuje alebo rysuje??? jamsom uz vazne tupa...

certica
16. júl 2008

rysuje 😀 . a co, operacne ci jako? alebo injekcia?

verulka
16. júl 2008

definitiva 😝

tilly
16. júl 2008

verul, veď daj muža sterilizovať, nie seba, vraj ten mužský zákrok sa dá ešte zvrátiť, keby ste chceli náhodou...

😉

expertka8
16. júl 2008

...tilly..pri spominanom zakroku je "spatny" xod veeeeeelmi malou vynimkou 😉 😀
...ale nic nie je 100%ne 😉
...iba ak "neodit" 😀

...dobru noc vsetkym mojim adreanlinovym laaaaaskam 😀

certica
17. júl 2008

expi, a to sa da??? 😕 neondit 😀
verulka a co to stoji, ci ty uz mas narok od poistovne?

verulka
22. júl 2008

certica, netusim co to stoji...tilly, u nas sa jedna o muza 😉 a spatny chod je neisty...ale dufam uz nepotrebny v nasom pripade
Certi, a nezhoreli ste dnes???? hned si ma napadla pri rannych spravach

certica
22. júl 2008

verul, my sme boli akurat vecer vonku sa prejst, horelo nam to v podstate pod oknami, tak sme utekali domov zatvorit okna, aby nam ten dym nesiel dovnutra. nastastie fukalo opacnym smerom, ale ti poviem, ked sme doma potom otvorili v obyvke okno, taka sauna... strasne to salalo to teplo, ale nastasie uz je to ok. muz chcel aj auto dalej preparkovat, lenze tu je vzdy vsade plno, takze smola

certica
22. júl 2008

no a uz ked sme pri poziaroch, neviem, ci ste zachytili jeden cca pred 3 tyzdnami... pre zmenu v lamaci jeden byt na 6.posch. - tak to bol byt oproti mojim rodicom a zaroven moj niekdajsi 1-izbak, ktory sme predavali pred par rokmi terajsim majitelom. inac chudaci - 4clenna rodinka, jedno 10-mes. deco a komplet im to tam zhorelo, okna vsetky vyleteli do vzduchu, navyse ich mali nove plastove asi 2 mes. 😒 ☹
clovek aby sa bal vytiahnut paty z domu na chvilu a hned nejaka zivelna pohroma ho caka

verulka
22. júl 2008

kokos, certi, tak to je sila...snad uz poziare v tvojom/vasom okoli skoncili...

verulka
4. aug 2008

haloooo, tu sa spi? ci ste na tom tak super, ze nemate cas ani napisat 😎 ja si tu sedim, pijem bezkofeinovu kavicku a spominam, ze takto pred 10timi rokmi sa mi zmenil zivot naruby 😀

certica
4. aug 2008

cau verul, co ze taka nostalgia v pondelnajsie rano? 😀 my sa zachvilu oblecieme a ideme von, kym neni na skapatie. uz mas satku?

verulka
4. aug 2008

no, tak ma to pochytilo, ked som videla tu svoju velku kocku 😅 my sa idmee kupat, takze si este pockame na teplejsie slnko 😀 satku mam objednanu, vyplatenu a cakam 😉

tilly
4. aug 2008

jej, ozaj verul, si si ju objednala z ebay? som na to úplne zabudla potom... ☹ promiiiň, ale ešte som v takom dovolenkovom režime 😝
aj keď asi v 300stupňovom kancli 😢

certica
4. aug 2008

tilly, domcovi vsetko NAJ a peknu oslavu 😎

tilly
4. aug 2008

certi dakujem 😉

verulka
4. aug 2008

tilly, ja mam jednu odtialto a druhu mi donesu kamoske z DE 😉 a aj v tejto temicke vsetko naj dominikovi...ako od septembra, nastupuje do st. skolky, alebo ostava tam kde je teraz?
certi vy ako so skolkou?

certica
4. aug 2008

verul, no od septembra. sama som zvedava....sa obavam toho, ze decka budu vo velkom plakat a viki by za normalnych okolnosti urcite neplakal, ale takto neviem, ci ta atmoska ho neovplyvni v negativnom zmysle, ze sa mu to tam nebude lubit. ci tam koli tomuto nebude problem, aby sa tesil. no ale sak tym musia prejst vsetky decka. a hlavne mu musim nakupit oblecko a nemam ani sajnu, kolko co bude treba, ked to tam hned zaspini

certica
6. aug 2008

bybyyy, musim ist nieco nabonzovat na tilly 😀 , ale sak nech ona... 😎 😎 🙂

tilly
6. aug 2008

tedaaaa, OK, bonzujem, že som si dnes robila test (v poluse na záchodoch, ale to je iná storý 😀 ) a tam, že //

certica
6. aug 2008

v poluse? 😀 😀 v kerej kabinke? 😀
no musim ist, secky deti mam uz hore 😲

verulka
6. aug 2008

tilly, tak aj tu...straaasne sa tesiiiiim 😵 my s certicou budeme mat rocne skvrnatka a budeme chodit pozerat malicku tillinku 😀

expertka8
6. aug 2008

...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅 😅 😅 😅 ....som tesiva....aha ako... 😵 😵 😵
...pricina???....jednoznacne TILLY 😉 😀
...3x tfuj...pre krasne a stastlive tehotenstvo 🙂

verulka
6. aug 2008

certica, do skolky mu kup teplacky do pasa a do tych sa bude prezliekat- ja som ich vymienala len 1x za tyzden...v piatok boli uz riadne jete, ale aspon bola pohoda.
nie je pravda, ze kazde ditko si to musi odrucat...mojim to nejako nevadilo. Ajka zostala hned na cely den a ked som o3dosla, tak mi vynadala, ze sa este nestihla pohrat- ostali tam len 3 deti, ostatne sli na obed..chalani az taki odvazni neboli, ale neplakalo sa u nas 😉

certica
6. aug 2008

no, nasa babka akcna iniciatorka dnes bola v HM na nakupoch a doniesla vikimu komplet oblecko od hlavy az po paty, samozrejme farebne zladene 😀 😎 , teplakovu supravu vraj ziadnu "slusnu" zatial nevidela 😀

fafa
6. aug 2008

helo, Tilly gratulujem 😉
my sme dnes "prazdninovali" v aquaparku v Senci....konecne som videla, ze mam akcneho syna....zliezol vsetky povolene tobogany....a Lala si spravila Taliansko....cely cas sa valala v piesku na volejbalovom ihrisku...no sranda s tymi detmi...
Inak certi dik za reminder....moje deti idu do skolky na buduci tyzden a nemame papucky...takze zajtra sa ide na nakupy...