• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Adrenalínový relax

20. apríla 2009 
baby, ďakujem, len to bude trapas, ak sa ten test mýlil :grinning: :grinning: :grinning:

juuuj, čerti, aj ja chcem takú babku, čo skočí do HM a pokupuje farebne doladené veci, tá naša by pokupovala asi najskôr ružové... ja nechápem, ale polovica našej rodiny kupuje domčovi ružové veci... :grinning:
6. aug 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
trapas je skor to, ze sa tu zhrkneme, len ked sa nieco extra vynimocne udeje :grinning: :wink:
tilly, no sak mamka levica :sunglasses: :grinning:

verulka, dnes sa mi s tebou snivalo, dokonca az na dva krat, oslavovali sme (neviem co, asi deti) a zozrali dve torty :grinning: , jedine, co nas ospravedlnuje, ze nie same. bolo tam asi tak 15 ludi a tvoj mangelos tam hral v nejakej kapele :grinning:
7. aug 2008 o 06:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certi :grinning: no teda uz sa ti so mnou aj sniva :grinning: no najvyssi cas na stretko :wink:
tilly, preco trapas :confused: je to jasne a bude to baba :grinning: potrebujeme nejaku frajerku :grinning:
jo a moja svokra chodi do obchodu hlavne s ajkou, kedze ma 2 synov, tak si na vnucke ukaja ruzove potreby :grinning: a mne to super pomaha
7. aug 2008 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly jasne, ze si tehula, testy sa "mylia" len v opacnom garde, teda ked nezachytia hcg v tych pociatkoch.
inac si ale pamatam, jak si furt omielala, ze ty rozhodne tehu byt nemozes, jedine ak by si bola panenka maria :grinning: :grinning: . tak pozdrav mangela :sunglasses: :grinning:
verul hej, na stretko myslim. mi ukazes potom nejake tie satkove uvazy :grinning:
7. aug 2008 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne...
tilly, taketo necakane tehu su najlepsie...len neviem ako to budes mat so skolou...budeme tu tento krat drzat palce tebe ako cerstvej maminke?
7. aug 2008 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja neviem, keď som nebola schopná skončiť tú posratú školu v posledných dvoch rokoch s jedným dieťaťom, či sa mi to podarí s dvomi... ale mám čas do 30.6.2010, tak sa dovtedy snáď zadarí
7. aug 2008 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tlly, ber to teraz ako motivaciu :wink: jo ale ked porodis a dokojis, tak potom pojdeme spolu zapit nase ukoncene VS :sunglasses: i ked to teda asi este potrva...
7. aug 2008 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cakam, ze sa krpaty zobudi a ideme von. dnes som bez vikiho :sunglasses:
aale k veci, teda presnejsie k tomu mojmu dnesnemu snu, nech je sranda: ...takze verul, nejak sme sa vzajomne nepochopili a ja som ti zozrala posledny kus torty :grinning: , na co si sa na mna pekne nastvala. ja ved fajn, pojdem ti kupit novu tortu podla vlastneho vyberu :sunglasses: . tak si ma poslala do nejakej renomovanej cukrosky v petrzke, tam fronta na 3 dni, normalne asi 10x zatoceny esickovity rad :grinning: , na co som sa zase ja nas.ala, ze si mi to spravila naschval, lebo si sa sklebila cez vykladne sklo :grinning: , tak som sa predbehla, naklusala uplne dopredu s tym, ze som kojaca matka a surne potrebujem nejaku extra dobru kremovu tortu :grinning: . k mojmu vlatnemu udivu mi vyhoveli a potom sme uz len zrali - spolocne :grinning:
7. aug 2008 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2008 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verul, tak to bude riadne dlho trvať... domča som 1,5roka kojila :grinning:
8. aug 2008 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neva,vsak nam nic neujde :grinning: aspon to bude stat zato :grinning:
8. aug 2008 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...zdravim zlaticka :grinning:
...1..2...3...skuska mikrofonu....haloooo...halooooo....bude sa niekto znamy....tehotny...kojaci....a najma....adrenalinovy...naxadzat sobotu poobede v Ikea??? :sweat_smile: ....ak uvidite cervene kucerave vlasy...drgajte do mna :grinning:
8. aug 2008 o 14:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expi, ja sa tam sice nejako extra nechystam ,ale vidiet live cervene kucerave vlasy ma veeelmi laka :grinning:
idem ti pisnut IP
8. aug 2008 o 14:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..verul...na IP poctivo a najma bleskovo odpisane :wink:

..babenky...oplati sa navstivit KIKA???..stretavam sa s roznymi nazormi..a uz som z toho pako....
..tilly...ak rozdavaju poz. teh.testy v kabinkax....nasmeruj tam vsetky "snazilky" z MK...no hold...kto umi..ten umi :grinning:
...certi...ak by si nekojila...stavim sa..ze musis ficat na inyx "haluziax"..ked mas taketo sny :sweat_smile: :grinning:
8. aug 2008 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaakurát som uvažovala, či v sobotu alebo v nedeľu pôjdeme do ikei :grinning: ale my by sme išli až tak po spánku, čiže cca. 17.00...

ja som si ten test robila na záchode v poluse :grinning:
8. aug 2008 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....baby ja sa nehram :angry:

...verulka...Teba mam xut dat do temy "To je sila!"...ako to robis ???...ty kokso....face mas stale na 18 :grinning: ...a ja uz mam prve vrasky davno v obehu :grinning: ...a to mas doma 4 krasne kusky....zjavne je to sposobene poctom deti...:slight_smile:))

...certica...a Tvoje "babatko" by som si dala ako hlavny xod....je k sezraaaaani...hlavne tie liiiiiiiciskaaaaaaaaaaaa...mnaaaaaam... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

...musim skonstatovat...ze IKEA ma opat dostala :dizzy_face:
...zdrzali sme sa tam 5 hodin aktivneho pohybu...dostala som...co som xcela...resp. nad cim som uz tyzden na nete slintala....a za par supov... :wink: ...ak penazenka da...a este sa dozijem...tento rok si dam repete.... :wink: ...vankusmi...kosikmi..a najma obrazmi clovek nikdy nic nepokazi :slight_smile: ..na to som ja 100% uxyl!!!

...verulka...cestne pionierske ..ze som na Teba v ten den az prehnane myslela :grinning: :wink:
...odxadzali sme az o 20.00...totalne vystaveni...a s dlllhou cestou pred nami...
...mimoxodom...KIKA ma totalne sklamala...slaby odvar za presvihnute ceny :unamused:
15. aug 2008 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expi, o ja som tiez na teba myslela, ale nepodarilo sa mi tam dostat :frowning2: neva, vsak priste...
ja osobne ikeu nemusim, neviem tam nakupovat :sweat_smile:
a diky, za pochvalu, ale vsak sa nefotim zblizka :grinning:
certi a vy ako ? este priberate raketovym tempom?
15. aug 2008 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej, hej.... tu bola na navsteve expi??? tak toto mi uslo a teda stretko bolo nebolo, ci kde bolo tam bolo, bola jedna expertka :confused: :grinning:
takze, toto ma velmo mrzi, ale objektivne, ked sa presuniem myslienkami o tyzden s5, tak som bola zrovna celu sobotu fyzicky uplne odrovnana, nakolko ma zase uz neviem kolkykrat v poradi navstivil zapal prsa. co by sa dalo este prezit, aj ked bolel aj bez dotyku jak svina, nespominam, ze ma donho moje "babatko" koplo :astonished: :grinning: ... no ale mne sa uplne podlamovali nohy, hlava sa mi tocila, teplota atd. , takze nefunkna som bola. v pondelok mi robila gyn. vyter z mlieka, mi isiel hnis z bradavky, tak som zvedava, co zistia :rolling_eyes:

inac, nasi chlapi - tatino s vikim boli onu inkriminovanu v sobotu zrovna v kika - v detskom kutiku+mi kupili taky termopohar v akcii, ale hlavne som ich vyhnala, nech sa laskavo niekde najedia...

pocuj ex, ty by si si strasne rozumela s mojou mamou - ona je uchyl na vankuse, prutene kose, kabelky a vesty :grinning:

verul, tento mesiac super (na nase pomery :grinning: ), vcera mal martin 4 mesace, som ho teda vazila a pribral LEN 900g, co je presna polka vahy, ktoru naberal pocas uplynulych 3 mesiacov (1,8kg/mes.).
tak ci tak uz stihlost asi nedosiahneme :grinning: , vazi 9,7kg
16. aug 2008 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jo tilly, som rada, ze si aprilovka :grinning: , mozno sa trafite do nasho datumu

viamka, fafa - co s vami? :confused:

verul, som ti sak uz pisala do nosenia deti, ze jaka si super proficka hned od propociatkov :sunglasses: . ja by som sa to ucila viazat minimalne tak mesiac a dalsi by som sa odhodlavala :grinning:
inac, mam na poste ergo. tak ked sa zobudi osadenstvo, vybehnem... :sunglasses:
16. aug 2008 o 07:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cafte...my sme boli v Ikei v piatok...oni sa tam lubia pohrat v detskom kutiku a ja zas lubim nakupovat :grinning: ....
Certi, takze som bola blizko...aj som na vas myslela, ci nahodou niekde nekruzite po okoli...potom sme boli aj v Avione...
U nas nic nove....deti sa uz celkom tesia do svojej skolky...teraz su v takej nahradnej...
Laura ekzem mimoriadne dobre...az sa to bojim napisat...na nu plati more...
Ja pracujem...ale tak v pohode - prazdninovo... :sweat_smile:
16. aug 2008 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..certi....mozno som bola v minule zivote Tvojou mamou :sweat_smile: ...
...takze dieta moje..odteraz mi hovor "meine liebe Mutter" :grinning: :grinning: :grinning:
...zapal prsnika???...aaauuuu....zlatko...nasla som pre Teba mnozstvo osvedcenyx domacix aj odbornyx receptov :wink:
...citaj... :wink:
http://www.nanicmama.sk/zdravie/zapal-prsnika
16. aug 2008 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ex, vdaka. nejake rady som uz dostala...
no, len dufam, ze mi neodrezu prsa :astonished: , teda zisli by sa mi nove, takze ak by mi uhradili silikony zo zdravotnych dovodov, mozno mi to vadit nebude :grinning:

fafa, no teda, takto inkognito :rolling_eyes:
16. aug 2008 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

čerti, máš zápal? :frowning2: au, skoré vyliečenie
16. aug 2008 o 17:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...baby..nehanbite sa??? :angry: :grinning:
...najst tuto temu AZ na 6.strane???...uz som mala oci ako pri zapxe....kym som vas nasla :sweat_smile:

..cert...didi uz OK????
...si predstav ..kokso...snivalo sa mi s tebou :sweat_smile:
....zjavne po Tebe "tuzim"...nielen na MK :grinning: :grinning: :grinning:
..pri vsetkej cestnosti...prisla si ku mne na kaffe :wink:

..tilly...ako prezivas tehu???...prezeras si kazde rano obsah zaludka??? :sweat_smile:
29. aug 2008 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
expi, tilly, caka na kyret :pensive: :pensive: :pensive:
ja sa tesiiim na skolu :grinning: konecne o 3deti menej :sweat_smile:
30. aug 2008 o 07:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, hanba nam vsetkym :rolling_eyes:
ex :grinning: ,nocne tuzby? to aj ja mavam sem tam :grinning: ... tak som ta ozbijala o kafe? dufam, ze aj slahajdu si mi dopriala :sunglasses: .
ozaj, didii zatial funguju, len z tych ATB debilnych som mala srajdicky a ine srandicky, najnovsie asi mykozu :angry: a to sa napchavam probiotikami

mne sa zase snivalo s tilly pred 2 dnami. tilly, nakoniec to vsetko dobre dopadne, verim tomu. citala som vas vo vrazdach, len som sa tam nechcela zas pichat. aj ked som nepisala, myslim na vas.
30. aug 2008 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verul, ma este napadlo... vy si asi budete musiet nejak deti podelit 2.sept., ked ajka uz do inej skoly prestupuje?
30. aug 2008 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby a hcg 35000 je dobré? už dávno som mala mať výsledky z ranného brania hcg, či kleslo alebo sa zvýšilo, ale v laborkách majú chaos, nestíhajú, tak tu budem teraz nervačiť... ak kleslo, tak poo idem na kyretáž
30. aug 2008 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tilly, myslim na teba, zajtr si doma, vyplaces sa, postiskas domca bude to lepsie...mrzi ma to velmi :pensive: dominikovi vsetko naj k narodkam :dizzy_face:
certi, nemusime nakoniec nc delit, lebo ajke odlozli zac. sk. roka na 4.9. :sunglasses: cize som strasne happy, ze mozem odviest aj radulka 1x do skoly :wink:
30. aug 2008 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verul, zajtra ráno by ma mali vyhodiť
30. aug 2008 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok