Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

tilly
25. mar 2009

verul, hej, už tretí deň ma bolí hrdlo...

certica
25. mar 2009

tilly, ty sa opatruj. ako sa inak citis okrem hrdla?

ozaj baby, co je s vami? ja som este cecla (citaj čekla) 😀 exp, tusim v prezidentovi 😉 .
viamka vs fafa asi randia, ked sa nehlasia...

ja sa nemam cim chvalit, akurat sa tesim na dovcu o par dni, len to pocko by sa mohlo ukludnit a znormalizovat, lebo nevim nevim...
no a ukradli nam cez vikend, ako som tu uz spominala v poradi 3. faro ale co ma sere najviac, ze uz v poradi aj 3. autosedacku a vsetko takmer uplne nove 🙄 . takze zhanam, viki ma nastastie rezervnu romer u nasich v aute, len martina mam bezprizorneho a zajtra sa ideme ockovat, cize ho asi nalozim do vajca. snad na tu chvilu sa nic nestane 😖 .

tilly
26. mar 2009

certi, faaakt 😠 no to je sila... na DD sa tak kradnú autá? neuvažovali ste o garáži s alarmom?
bodaj by tým zlodejom ruky odpadli, hajzli 😠

mne je inak celkom dobre, len to blbé hrdlo, občas mi dojde tak náhle zle, to sa musím rýchlo najesť, lebo inak grciam, ale inak pohoda

verulka
26. mar 2009

no zamestnane zienky na nas dlabu 🙄 😀
certi, no s tym autom som ta citala...nemam slov, niekomu sa pacia vase sedacky 😖 a martin vo vajci, to je isto zabavny pohlad- nasukala si ho tam obuvakom?
tilly, uff, ze grcno...aj mne bolo v nedleu rano 😅 ale z chlastu, nie z tehu 😀

expertka8
27. mar 2009

...caute zveri moje.... 😅
...cmukajuci smajl tu absentuje...tak aspon virtualna pusa na celo..smer zapadne Slovensko 😉

....milacikovia...pracujem....a VOLIM 😀 😀 😀
...P.S. Iveta ideeeeeeeeeeeeeeees!!!! 😀 😀 😀

certica
20. apr 2009

ludia, zijete, ci nekupujete mattoni? 😀
obnovujem takmer neobnovitelne a cakam, co z toho... 😕

my sa mame celkem fajn, pripadne mi kladte nejake otazky 😀

tilly
20. apr 2009

jej, čerťo II. má už rok, straaašne to letíííí

certica
20. apr 2009

noo, som sa toho zase dozvedela 😀

tilly, ako? este furt zle? a ozaj, chystate sa v lete na dovcu?
my sme boli, ked som vikiho cakala v cca 17tt a s marťanom to bolo asi v 10´tt