Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

sharlotta
22. okt 2007

Normalne mam strach z toho vetra, ci to moje Tico na Pristavnom moste ustoji. 😅

tilly
22. okt 2007

aký vietor? fúka? u nás nie a to je čudné, lebo tu na rovine vždy viac fúka

sharlotta
22. okt 2007

Som tu, vietor nebol az taky strasny.

tilly
22. okt 2007

a to tak fúkalo? u nás teraz začalo pršať, ale nefúkalo

fafa
23. okt 2007

Ahojte, dnes som prelomila rekord, vstala som uz o 4,55h!!! musim s tym nieco robit, lebo takto bude so mna zachvilu troska...
ako u vas? tu v NZ uprsano, hnusne...dnes chcem spravit nieco dobre na veceru, ak teda vydrzim pri vedomi do vecera...poradte nieco rychle maskove... 🙂
vcera som chcela zacat s vyukou upratovania, ale nedalo sa, lebo sa u nas NIC nerozhadzalo...vcera sa pisalo jeziskovi...no to som mimochodom zirala, ake mam "skromne" deticky... 😠

verulka
23. okt 2007

cafte, baby, mne je to uplne jedno kde, lenze mimo BA mam cas. problem...ale zase, vsak sa necham hodit na PN a poriesim. Vikendy su u mna pase 😝 Ten TN je v pohodke, ja sa tam inak chystam aj na noc( moj otec tam robi a potrebujem s nim pomakat na diplomovke)...mozeme sa dohodnut nejako 😅
Alex dakujem 😀
tilly, ak to tam nahodis, tak mi pls posli konkretny link. Ja MMB neznasam- neviem sa tam zorientovat a nemam tolko trpezlivosti 😖
moje deti od jeziska nic nechcu(dve starsie uz vedia, ze ako to je) a oni povedali, ze im staci babatko 😎 jedine radko chce dostat deku(lebo Ajka a Risko uz dostali) a este nejake male prekvapko 🙂 no su rozkosni

expertka8
23. okt 2007

.. zdravim vas babulky 🙂
...dnes mi prisli objednane zimne veci z MMB...som nadsena 🙂 ....verulka..ak by si potrebovala pomoc "v zorientovani sa na MMB"...hlasim sa ako vyucujuca.. 😀 ...prip. mi daj mailovu adresu...napis mi poziadavky ..po com Ti srdiecko pisti...a ja Ti do mailu nahadzem link 😉
...este zhanam peknu zimnu ciapku pre maleho a so zimnymi nakupmi sme kompletni 😉
...tema "Jezisko" je zatial u nas stale posvatna 🙂 ..."samozrejme"..ze o darceky sa stale vyhradne stara ON...my ako rodicia mu "len" posleme korunky 😀 ...len mam obavy ako tento rok naplnime ocakavania Kristi...ta tuzi po dalsom babatku..a aby to bolo excelentne....dokonca po dvojickax... 😅 ...ma len jedinu podmienku...mali by to byt tentoraz dievcatka 😅 ....po kom to dieta zdedilo zmysel pre humor??? 😅 😀 😀 😀

verulka
23. okt 2007

exp, no tak ti drzim palce, s touto poziadavkou sme boli bombardovani 2 roky a nakoniec sa to splnilo 😀 i ked aj moji chcu jedine dievcatko 😅
ja potrebujem vsetko a nic a preto mam problem- vychrli sa tam na mna kopa veci a ja stratim prehlad, nervy a trpezlivost. Ale tvoju ponuku beriem v uvahu a ked budem vediet, tak ti pisnem 😀 Inak ja som nervozna pri hociakych nakupoch- 2-3obchody a konec, ak nekupim tam, tak nekupim nic 🙄

tilly
23. okt 2007

jasné verulka, ale bude to autosedačka romer, asi aj ohradka, ale taka sietova, nejake overaly a neviem, niečo, čo nájdem v space bagoch, tam to mám uskladnené...

ja cez mmb nakupujem rada, do obchodov chodím nerada, preto zbožňujem mmb, vyberiem si v kľude, hlavne nové veci, len je riziko, keď tie veci nesadnú, ale už mám malého pomeraného, tak nám sadlo skoro všetko...

certica
23. okt 2007

romer-ku mame aj my, teda dve 😀
ja mam pri nakupovani bud den alebo to jednoducho nejde a to uz viem, ze nic nekupim, aj ked prejdem 20 obchodov. ja bud nakupim vela za okamih alebo nic, aj ked sa snazim jak blbec 😀 a cez mmb tiez objednavam

tilly
23. okt 2007

ja tiež, skrátka musím mať shopnáladu

verulka
23. okt 2007

tilly, ako vlasy?

tilly
23. okt 2007

zatial som nenabrala odvahu 😀

musa
23. okt 2007

tak ja nechodim nikde,ale moj manzel sa raz zlutoval ☹ a povedal, ze som nikde nebola ako som otehotnela,tak ma poslal na tyzdenny vylet do Pariža.Ja som ho zase vyslala do zahranicia na roboty 😀,teraz ked sa vrati tak uz konecne vyrazime niekde spolu,aj s nasim krpcom.

musa
23. okt 2007

asi som trosku vedla sorry,klikla som si na zlu stranku

musa
23. okt 2007

😲 sorry baby ja som precitala prvu stranu a pokracovala som,nevsimla som si,ze vy ste davno dalekooooo,

fafa
24. okt 2007

Musa nie si vedla...toto je o vsetkom...tyzden v Parizi...hmmm to si viem predstavit...uz sa na to chystam asi 5 rokov... 😉

certica
24. okt 2007

aj ty fafa? 😀 mozno sa tam stretneme 😅
musa v pohode, ja idem bezne "mimo" temu 😉

expertka8
24. okt 2007

...baby..ja sa do Pariza xystam uz od maturit 😅 🙄 ...najprv to mal byt darcek za maturity...nevydalo....potom sa to presunulo ako darcek za promocie...nevydalo....posledna verzia bola oneskorena svad. cesta...doteraz nevydalo....tak som doma vyhlasila..ze kym neuvidim Pariz...neumriem 😀 ...takze..ak sa ma doma budu xciet "zbavit"...musia mi najskor zaplatit vylet do Francuzska 😅 😝

fafa
24. okt 2007

uz som chcela pisat, ze spravme spolocny vylet..no ale exp - to by som neriskovala 😅 ...mimochodom...11.12 som v MT...myslis, ze sa uvidime???? nejaky punc na vianocnych trhoch...mavate take nieco??? 😕

sharlotta
24. okt 2007

Expert, ja som bola v Parizi a tiez to bol nas sen(teda nasej trojky zo strednej). Boli sme tam len na vikend a chcela by som sa tam este vratit. Treba pozerat akcie na SkyEurope. Tak sme boli aj v Rime a este chceme ist do Madridu. 😝

certica
24. okt 2007

no fajn, takze hodime stretko v parizi - haha 😀

sharlotta
24. okt 2007

Litedloooom! A ja sa musdim predtym ozrat, lebo v inom stave ma do lietadla nikto nedostane. Uspesne sa tomu vyhybam uz rok, ale neviem, kolko mi to este vydrzi. 😲

certica
24. okt 2007

to nemyslis vazne, ja lietanie milujem 😎

sharlotta
24. okt 2007

No, moj manzel tiez rad lieta a mna tym tyranizuje. Ja milujem cestovanie a k tomu som aj sibnuta, tak sa vzdy necham nahovorit a potom si nadavam, ze ja krava sprosta, co mi to zas napadlo. Minule, ked sme isli do Rima ma "prinutil" opit sa este na letisku, ze on neieni zase pris o prsty, lebo ja mu vzdy odkrvim ruku, ked vzlietame. A bol to moj 13. let a prvy krat som sa pozerala z okienka.

viamka
autor
24. okt 2007

no radost vas citat!

sharlotta, ja som triezva nikdy neletela, ale odkedy mame deti, som nutena lietat nasucho a posledny let - 28 min. v burke ma presla chut aj na zivot, nie len na jedlo a pitie.....

expi, mas abstak - linkovy??? asi ta malo vyuzivam!!! polepsim sa 😀

certi, verulka ako vam je v tomto hnusnom case? mate veci, do ktorych sa zapnete? 😉

fafa, mam pocit, ze ty sa fakt sakra nudis v robote....

tilly, aj mne treba pofotit veci 😖 a potom este vydrzat tie maniacky, co mi pisu, aby som im dala zlavu na dupacky, ked pytam za ne 30,- sk, povodne stali 300,- a maly ich nemal nasebe, lebo sa prudko oteplilo a stacilo body a ponosticky. prajem ti more rpezlivosti!!!

tak, koho som este vynechala???

viamka
autor
24. okt 2007

a a a a a a a aktualna sprava! presmeujte svoje stretko na sever, lebo v pondelok idem s deckami do tatier! milujem rychle odchody!!! 😠

verulka
24. okt 2007

viamka, mam dnes velmi smutny den...ale to nechajme tak...
Ja uz poctivo par tyzdnov nosim tehu gate, lebo mam mega brucho 😀 dnes mi vzali niekolko hektolitrov krvi 😝 ale to k tehu patri 😉 ...
jaaaj, ja by som sla do tatier, hmmm, ale mna caka 6.11.skuska, takze nic 😖 snad priste 😉

viamka
autor
24. okt 2007

verulka, ked mas smutny den, tak si este pockaja o par hod budes s detmi! a tie moje, aj ked nic nepoviem aj ked sa usmievam, vzdy vedia, ked ma boli srdiecko. vtedy medzi sebou nemaju ani minimalny spor, strasne mi jeden cez druheho pomahaju a kazdy sam, potajme mi pride dat pusu, alebo ma pohladia, alebo len stisnu ruku.... deti maju v sebe "barometer!" a lubia, ked su lubene....chvilku pockaj, uz budu pri tebe a tebe bude krajsie!!!
a skuska? hm, to zvladnes, ved si ta pamatam, ako si to "valala" minuly rok! sup sup jednu podruhej!
krv brat - to som moc nemala rada, tiez mi prislo, ze ma zciedzaju celu....

musa
24. okt 2007

neviem si predstavit ze by som letela opita,ved to si clovek musi vychutnat,sa mi vravi ked mito nic nerobi 😅 ,moj manzel ma z lietania strach,on to preziva tazko.Zase nieco v com mala nieje ponom 😀 ,ta prespi vsetko.