Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
25. okt 2007

ja mam s vanilkou, ten je mnam, aj ked osobne caje nemusim 😉

zvedavamt
25. okt 2007

ozaj,je,byva aj v deckych cajoch. mne pomaha na moje potravinove alergie. neberiem ziadne lieky,ale ked si ho aspon raz za tyzden nedam,uz sa skriabem.

certica
25. okt 2007

ozaj zvedi, co mala? viem, ze ste riesili ADHD kedysi

zvedavamt
25. okt 2007

no zvladam to s odretymi usami. mam antidepresiva, nasi pomahaju , ale je toho na mna stale vela

viamka
autor
25. okt 2007

ufuf aka seriozna debata.... piste dalej, ja si pockam na volnejsiu temu 😉

nasmu malemu pomohli na AE smrdaky..... obsirnejsie, ked budm mat chut zas pisat roman! 🙂

zvedavamt
25. okt 2007

ked ten moj divjak reaguje na tlmiace liky od neurologicky uplne opacne. tlmiaky ju drazdia,aj peritol aj ketof,co brala. zato mi nekcela spat. teras uz aspon viem.

certica
25. okt 2007

no nemas to lahke. inac, ked sme pri liekoch: moj krpec raz v zivote mal predpisany diazepan, ked bol raz chory a mal vyssie teploty atd. a jeho to tiez namiesto ukludnenia uplne rozbujacilo 😅

idem hodit sprchu, skraslit podvozok, zajtra mam poradnu a pod. 😀

fafa
26. okt 2007

caute...certica ozvi sa aky mala uspech tvoja vcerajsia priprava 😀
ja uz z roboty, dnes sa mi stala strasna vec...prefrcala som cez krizovatku na cervenu...no des..ale zase neni sa co cudovat rano o siestej...nech mi vsetci, ktorych som ohrozila prepacia 😔

sharlotta
26. okt 2007

Hmmm, Fafa, tak to si teda riadny pirat. Ja som prisla do roboty az teraz, som musela pockat, kym mi zaberie tabletka na krce. Len jeden hacik to ma, ze by som potom nemala soferovat. 😅 Ale dosla som v zdravi a nikoho som neohrozila, aspon dufam.

verulka
26. okt 2007

fafa, davaj na seba pozor a opatrne jazdi 😔
a ja som oficialne ryba, ale az uplne na konci, takze mam ovela viac z barana. inak ake je znamenie na prelome aprila a maja? 😕 vsak ani neviem...
moja dcera dnes sutazi vo vybijanej, tak drzte palce, nech je to moje skvrne cez vikend so sebou spokojne 😀

fafa
26. okt 2007

no konecne mam zmysluplnu pracu, dik verulka...drzim palce tvojej dcere... 😀 😀
ja sa tu raz unudim..a este aj riskujem pri ceste sem 😒

zvedavamt
26. okt 2007

fafa smiem vediet ako sa vola tvoja Lala ?

certica
26. okt 2007

fafa, nebolo to nahodou v NR? tam sme totiz pred par rokmi tiez s kludom anglicanov prefrcali na cervenu, nastastie nikde nic 😅
fafa, vcera sme vsetci poslusne zaspali 😀 , takze az dnes dostanem nejake body dufam a ten zostrih bol povodne kvoli dnesnej poradni, teda skor usg

verul, byk 😉

fafa
26. okt 2007

zvedavamt, ale si zvedava.... 😀 vola sa Laura...
nie bolo to uz v cieli cesty - NZ...drzim palce na USG...uz aj budeme vediet na com sme s pohlavim??? teda my uz vieme, len tvoje mimco...

certica
26. okt 2007

uz som bola rano, brali mi krv na AFP a vramci toho rychly uzv, zatim nevime co to bude az to bude😀

viamka
autor
26. okt 2007

zvedavamt, lala sa vola cleopatra, to len mi ju tu tak prezyvame! 😀 ze lala

viamka
autor
26. okt 2007

fafa, ty riesis svoje pohlavie????????????

verulka, ty uz kasli na prechody pre chodcov, nic sa neopakuje viackrat§ nevidela si metrix??? 🙂

fafa
26. okt 2007

no ze si nas aj prisla pozriet...vraj o dvanastej som tu...ja prcham domov, som sa rozhodla, ze ani o minutu dlhsie tu neostanem...tak snad vecer si popiseme nieco...dajte vediet aky ste mali den...

viamka
autor
26. okt 2007

nachuje, a vecer mi nikuj!!! a na zeleno prosim! 😎

viamka
autor
26. okt 2007

a ten zoznam este!!! treba ..... stale..... au pali ma kava

tilly
26. okt 2007

pomoooc, už asi 4 krát počúvam veo veo, už mi z toho... a teraz musím aj spievať, juuuuj, dúfam, že neprídu ujovia v bielych plášťoch a nezavrú ma do takej polstrovanej miestnosti 😀

zvedavamt
26. okt 2007

pytam sa ,bo aj ja mam Lalu,Lalinku moju Alicu a ties ma 2r a 10mes 😉

fafa
26. okt 2007

Takze super mame dve laly...tilly, ja som veo veo absolvovala minuly rok 😀 😀 cerstva pamat...cela rodina to vedela do pismena.... 😅

verulka
26. okt 2007

certica takze nic? Aj tvoj poklad bude byk?
Inak fafa dobre si drzala, boli prve 😎 jaku sikovnicku mam 😉
inak ja mam dieta mimozemstana 😅 - tvari sa, ze je uz o cosi starsie, citim pohyby, vybijam poistky bez dotyku, taktiez zapinam radio bez dotyku 😀 za chvilu ma zoberu do labaku na skumanie...
inak kleopatra nie je zle meno 😀 😀 😀

certica
26. okt 2007

caute
vaau verul, tak uz pohyby? 😎 no ja by som mala mat barana

viamka
autor
26. okt 2007

verul super! ked zacnes zapinat vysavac pracku a kuch. spotrebice, idem do toho aj ja!!! das mi potom recept? 😀

catrica, takze udrzba podvozku nema vplyv na prepravovany matros? 😉

co jeto veo? nemam nieco zameskane????

ok, idem ulozit deti, a pridem!

verulka
26. okt 2007

viamka, no som zvedava, kam to pojde dalej 😎
certica no snad by som uz mohla vediet indentifikovat, c ije to ono a stale sa to opakuje 😀 je to uuuuzasne
inak nai ja neviem co je to veo 😕

certica
26. okt 2007

len sa mi to zda skoro 😉 . ja som predvcerom cez obed zacitila v polohe lezmo, aj sa mi jemne zvlnilo brucho, ale odvtedy vobec nist

certica
26. okt 2007

verul a kde to byvas? ja som dnes bola na antolskej

verulka
26. okt 2007

kuk ip 😉