Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

verulka
1. nov 2007

tilly, mna len tak napadlo, ci nie si uz v tom 😉 akonahle prestanes planovat a zistis, ze je najhorsi cas, zvykne sa zadarit 😀 u nas sa dietatko nehodilo nikdy a nakoniec doslo vzdy v spravny cas 😎
certi, bola som vcer,ale len tak frisko, necakane...kuk babo, krcok a bolo...
viamka, tak verim odbornicke 😀
ex, a tie dvojky 😀 kedyyyyy

expertka8
1. nov 2007

..roasha..kazdy tomu hovorime inak 😀 😀 😀

roasha
1. nov 2007

certi,ale to bude skor o fit lopte,ako o trampoline. 😀

verulka
1. nov 2007

certica, takze na jar prepadneme tilly, a budeme skakat 😀 len aku ma ta tramposka nosnost 😝

expertka8
1. nov 2007

...verulka....myslis 2ky od pasa hore??? 😅 ...no comment... 😅 😀
...no Kristi stale dufa...ale v nasom pripade uz nemozne..aj ked...."nikdy nehovor nikdy" 😉

verulka
1. nov 2007

hmmm, ja dufam, ze potomto uz budemm oct povedat nikdy 😎 i ked nam to nikdy nechce verit 😀
nooo, ja uz dvojky od pasa hore docasne nemam 😎

expertka8
1. nov 2007

..verulka...no zabijes sa..ked mate take pekne deti???...to je skoda nezacat podnikat v oblasti "zahradnictva"..t.j. "jablon a spol. s.r.o." 😅 😀

certica
1. nov 2007

roasha, fit-ku mam uz roky a skacem poctivo 😎
verul, neviem, ale z fyzikalneho hladiska, cim budeme tazsie, tym vyssie by sme mohli lietat a o to ide nie? 😀
no, prave som hodila dotaz na mangela, ci mam pravdu a zacal na mna s gravitaciou (pozor! nie graviditou 😀 ) na strane jednej a zotrvacnostou na strane druhej, takze suma sumarum - vyssie asi nepoletime 😀

roasha
1. nov 2007

certi,zlaty mangel,nebude on police? 😀

melory
1. nov 2007

bavim sa...len tak dalej 😀

roasha
1. nov 2007

melory,tak sa nebav,a chod spat. 😀

melory
1. nov 2007

roasha spomal

roasha
1. nov 2007

ok,idem spat ja. 😀

melory
1. nov 2007

😉

melory
1. nov 2007

inak videla som v tescu trampolinu a veru som po nej pokukovala, muza k nej dotiehla a nie, doma ziadnu nevidim.

viamka
autor
1. nov 2007

ha? som vas docitala? dnes ste opat monotematicke = sex a jeho kraasne nasledky, torto si zapamatajte, lebo to bude nazov temy, ked mi emjje zrusi tuto 😀

spravy z tatier!
certi, zelena je cool, hlavne s cervenou hrivou!
ale to sem nepatri..... mangel dorazil, videli sme to ubytko, podla mna sa da.... zajtra ti to pofotim a hodim aj ceny a volne terminy!
dnes bolo slnecno cely den a 1x v zivote som ostala bez slov, ked som videla cele tatry bez hmly a jedineho oblacika a to uz som tu X krat bola..... no proste zazitok. su tak blizko, ze sa az clovek chce dotknut! su velke a tie frby: zeleno plesnivo olivivo sedo srieborno bielo neviem este ake.... kukala som jak maly rus v kine!

viamka
autor
1. nov 2007

a este otazocka! ex, co je to za novinka s orange nosom??? uz nie ste na stonozky??? capka ok, dieta 100%!!!

certica
1. nov 2007

viamka, ten zaver si ponala krasne poeticky. chyba nam inspiracia tatier, preto ta monotematika
a vidim, ze aj s tym mojim pobytom to myslis smrtelne vazne 😀 dik, uvidime 😉

viamka
autor
1. nov 2007

no, ja tu mam teraz muza na tri dni aj s najstarsim potomkom, takze skučať zacnem cca bud t.!!! 😀

certica
1. nov 2007

tak ho este poriadne zneuzi, kym sa da (muza samo) a neboj, este nebalim 😀

viamka
autor
1. nov 2007

no muz spi cca 500 m od nas, takze len sex po telefone pripada do uvahy, ale po poslednej fa uz ani ten asi nie!!! 😀

tilly
2. nov 2007

trampoška je do 100 kg, takže pohodka...

no, ja fakt dúfam, že tehu nebudem, lebo by som chcela na tej trampolíne schudnúť, s ňou to pôjde hladko, svalovicu mám strašnú, všetko ma bolí, denne 20 min. na trampolíne na vianoce sa môžem prežrať 😀

inak tehu by som na nej neskákala, veď by som to dieťa vytriasla 😀 cítim to, keď mi šunky nadskakujú, keby som tam mala dieťa, tak neviem neviem, či by nemalo kozmonautický výcvik 😀

viamka
autor
2. nov 2007

tilly, teoreticky by tvojho "moznokozmonauta" malo tvoje lono ochranit! ale kbude to asi moc vzacny "pasazier", aby sii to skusala, nie?

do 100 kg? tak to by som mohla este s detmi skakat, ale cim budu oni tahsie, tym viac by som mala zhadzovat ja..... ok, necham matematiku.........., ako je to s klbamy??? tie ta nebolia? ci cely clovek ta boli? ci ako......

vynechaj mlieko a mliecne vyrobky dva tri dni, rychlejsie sa ti vstrebe kys. mliecna a teda aj svalovka rychlejsie prejde............ 😉

verulka
2. nov 2007

ahoooj, ja sa uciiim a straaasne sa mi nechceeee 😝 😝 nuz ale pauza skoncila, papa 😀 😀

tilly
3. nov 2007

cítim celé telo, ale hlavne brucho, stehná, zadok a niektoré svaly na chrbte, klby mám zatiaľ mladé, tie ešte nebolia 😀
a myslím, že na kĺby by to malo byť OK, nie? veď neskáčem na tvrdé...

verulka, no aj ja by som sa mala začať učiť, tiež sa mi nechce, ale domčo pôjde od pondelka do škôlky (držte palce), tak sa budem po robote učiť (ha ha ha ha)

viamka
autor
3. nov 2007

och, tilly ty mas viac optimizmu ako riaditelka armady spasy na vianoce😀 , ale prajem ti to!drzim palce, ale nie synkovi, ten to isto zvladne, ale tebe.... ty si si teda nalozila 🙂

verulka este si sama? tak sa pekne uc! 😉

tilly
3. nov 2007

no, naložila som si, snáď to nejako unesiem, nejako bolo, nejako bude, prinajhoršom si po mňa prídu taký ujovia v bielych plášťoch, dajú mi také slušivé sačko, ručičky mi zviažu dozadu a zavrú ma do takej bielej polstrovanej miestnosti 😀

viamka
autor
3. nov 2007

nebude treba tilly, ty uz potom nebudes vladat 😀 ,ale premyslene to mas dobre! robotu mas s ludmi alebo sama tisko v kancliku????

viamka
autor
3. nov 2007

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

prepacte, toto znamena, ze niekto sa do nich pocikaval, a teraz su na predaj???? 😅 alebo som zase nieco nepochopila! 😒

fafa
3. nov 2007

caute...mam za sebou cvicenie na orbitreku...uz ho mam doma...tesiiimm sa....
Lala je chora, tak vazne rozmyslam, ze si dam tyzdnovu pauzu v praci...
Zajtra ma caka rodinna akcia, tak drzte palce..
Viamka ako v Tatroch??? 😉