Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
14. nov 2007

dobru 🙂

tilly
14. nov 2007

bože roasha, to úplne chápem, ja by som malého tiež nepustila, resp. robrala by som učku aj decká so sebou alebo by som sa s nimi trepala vlakom... teda samozrejme, ak by som mohla, ak nie, tak by som tam poslala muža, mamu, otca, alebo by som to celkovo zatrhla, tak ako ty...

tilly
15. nov 2007

no čo je???

bubel
15. nov 2007

pozeram, ze vam to tu celkomm fici..klikla som,ze aky adrenalinovy sport a po uvodnej stranke a s pripomienkou emjee, som sa celkom pobavila..ten adrenalin vam celkom ide..tak drzim laby

roasha
16. nov 2007

ahoj cice,prave som lepila fotak. 😎 este ho dnes nebudem namahat,ale"malvo"bude mat narodky,tak cez vikend fotime,torta je uz v chladnicke.... 😵 😵

certica
16. nov 2007

vau, torta 😎
roasha,ten tvoj fotak - to je normalne na kapitoly 😀

roasha
16. nov 2007

hej,a este mame nove antibiotika,mala je chora,brchce,a ambrobenky nepomahaju,tak som bola po lieciky,tak mozme futrovat.hneva ma to,lebo brala pred mesiacom,ale dve noci mala zachvaty kasla,spraye z alergologie nepomahaju,tak co uz. ☹

certica
16. nov 2007

hmm, nic moc 😖 , vsetci su tu chori, co citam - teda decka. a kedy ma narodky? ja mam synovca 18.11. a svagor je 16.11., takze ideme cez vikend gratulovat

roasha
16. nov 2007

19.11.,ale urobime to cez vikend. 😵

tilly
16. nov 2007

hmmmm, torta, hneď by som si dala,

my sme sa dnes gulovali, postavili sme obrovského snehuliaka 😀 u nás na juhu sneh nie je, tak sme išli k našim do limbachu, zajtra by som chcela ísť pokukať do pezinka do obchodov (dlho som nebola 😀 ) a v nedeľu ráno domov, ale najprv do kiky po kresielko do detskej a detský odhŕňač na sneh 😀

takže program máme jasný, len neviem, kedy sa budem učiť, keďže som tak strašne brutálne nezodpovedná a lenivá 😠

roasha
16. nov 2007

tilly,aj v metre teraz boli nejake detske kresielka. 🙂

tilly
16. nov 2007

hej? len ja metro úplne neznášam... v kike majú tiež teraz akciu, cca. 500 Sk stoja

roasha
16. nov 2007

ved hej,toto bolo asi drahsie,len sa mi nechce hladat katalog.ale je to jedno,ked uz mate vybrate. 🙂

certica
16. nov 2007

tilly, tu na dlhacoch je tiez sneh, dnes tu bola moja mama a povedala, ze v lamaci je raz tolko, tak ze mame doniest zajtra s vikim aj sanky 😀
a co ides nakupovat? rozmyslam, ze by sme aj my isli do PE na nakupy, ale to moj "stary" asi neprezije 😅

tilly
16. nov 2007

máme 😉 teda ešte uvidím, ja som to len videla raz v kike, ale stálo to vyše 1000, tak som to nechcela, ale teraz je to o vyše polovicu lacnejšie, len aby to ešte mali, nie ako tie všetky akciové veci...

tilly
16. nov 2007

ja neviem, vlastne mám všetko, len také topánky do snehu by som chcela, ale čakám, či bude mať tovar jedna kočka na mmb, lebo môj starý asi ďalšie boty nepredýcha... no aj malému by som niečo... ale asi by som išla len tak obsmŕdať 😀

ježiš, ja by som jedla 😠

tilly
16. nov 2007

inak, ešte hľadám niečo takéto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1689379

roasha
16. nov 2007

no a?tak papkaj. 😎

tilly
16. nov 2007

len problém je, že som tak lenivá, že sa mi nechce zdvihnúť tú tonovú riť a ísť si niečo urobiť 😀

roasha
16. nov 2007

tak nic nerob,umy si len jablcko.... 😀

tilly
16. nov 2007

tak je to v keli, tlačím biely rohlík s klobáskou, tučným syrom a paprikou...

roasha
16. nov 2007

mnam,same fajnotky. 🙂 ozaj,velmi pekne fotocky. 😉

certica
16. nov 2007

tak ja som robila medzicasom chlebicky a jeden som prave spolkla 😅

tilly
16. nov 2007

no, našťastie to mám za sebou, resp. na sebe 😠 a ešte 4 ks venčekov...

ale tak sa smejem, naši sa s malým hrajú, no to sú zvuky, dupú, spievajú, kričia...

certica
16. nov 2007

jaaj, tak ty sa hostis u vasich?

tilly
16. nov 2007

jasné, preto tu vysedávam 😀

verulka
16. nov 2007

cafte, my sme boli dne sbobovat aulovat na kolibe- riadny adrenalin, kedze uz bola tma 😀 bolo fakt fajn 😉 a dnes sme behom pol hodky kupili radkovi frajerske otepliny, tak som uplne happy, ze mam pokoj..
tilly aj ja si zufalo zhanam zimne boty, ale ja asi cizmy teple na malom opatku...do snehhu chodim uz roky v caterpillaroch 😉

tilly
17. nov 2007

verulka, ja som si také kúpila vo viedni vo vogele shoes, nízky opätok, ale také elegantnejšie, nie úplne, ale tak k riflovej sukni a bunde do pohody a pohodlné, to je hlavné, odkedy potrebujem utekať za zlobrom, tak si kupujem len pohodlné topky na nízkom...

viamka
autor
18. nov 2007

ahojte! jaj topanky! moja tema, maja choroba, moj svet!!!! tilli uz ma omrzeli "pohodlne"..... vhodne na lietanie za drobcami...... teraz ficim na elegant mestskej mode..... ak sa da, lebo financne je to fakt hviezdne! a tak mam nove opatkove kozenne cizmy.... dufam, ze si ich uzijem, lebo "pohodlne" mam troje ...........s sklon skakat do svojho free stylu....

ozaj, ako trampolina? este ta to drzi???

tilly
18. nov 2007

no, na trampolinu sa teším, lebo na budúci týždeň sa má otepliť, tak si zas zaskáčem, potom ju zložíme a rozložíme na jar ☹ bude mi chýbať

hmmm opätkové kožené čížmy, jedny som si kúpila a hneď otehotnela, po pôrode sa mi rozšírila noha, tak ma trošku tlačia, no a už sú medzi časom nemoderné... 😒