Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
11. mar 2008

hello viamka, ked ta tu mam...
ako mas tie obedo-cik pauzy? ja mam poradnu ten stvrtok, potom podam info, mozno aj osobne, len teda neviem neviem, ci ta stiham. najskor to vidim ta na 12.30, 12.40 na tej kriznej ci kde to...

tilly
11. mar 2008

dobre, štvrtok si pamätám

viamka
autor
11. mar 2008

no ale super, ze az na stvrtok ste si to nechali 😉 v piatok uz KONECNE neidem a vo stvrtok som to chcela uz na obed vzdat! ale tak dame stretko........ len mi nezabudnite dat vediet! kludne aj o pol jednej 😀

certica
11. mar 2008

😅 viamka, tak to je o inom 😉 , ponahlaj ty pekne domov k family. ja som povodne chcela dnes vybavit poradnu, len mame to vyhovuje az vo stvrtok byt s vikim, takze...
ale zas ja budem teraz chodit kazdy tyzden, na porod to u mna zatial nevyzera ani omylom, takze ten obed mozeme spiskat aj next tyzden, prip. po velkej noci. teda, ak este budes skoliaca sa, hmm?

viamka
autor
11. mar 2008

no ja pevne verim, ze nebudem uz v tom case skoliaca. a navyse, nic si nevycitaj, chceli sme to !domov! strihnut cez aupark a polus 😀 takze obedik zatial plati!!!!

verulka
12. mar 2008

babulky, ja som uz total nechapava...tak ako zajtra? kedy a dke? ja som mimoza...pls help me...
Mel, no krpcom sa to strasne pacilo a kedze su uz velky, tak si vsetko kraaasne uvedomovali 😉

certica
12. mar 2008

no miesto neviem ani ja, kedze viamka uz zajtra prakticky konci so skolenim... ja som len udala priblizny cas, kedy budem asi ja schopna tam byt.
verim, ze zhruba o tej 12h budem na antolskej vybavena, odtial som sa chcela zaviest k verulke, ze by sme isli potom na dohodnute miesto urcenia. pripadne sa dopravim rovno z poradne tam, len nemam odvoz, tak mi to bude trosku dlhsie trvat. v najhorsom vezmem taxi, len sa teda dohodnime, ze kde chceme ist.

verulka
12. mar 2008

certi, no neblazni, vsak ked budes ready, cikni mi na mob, ja ta vyzdvihnem a pojdeme spolu na miesto urcenia...len neviem kde to je 😀

certica
12. mar 2008

to je jasne, ze by som ti brnkla, ked skoncim. tak ja neviem, viamka povedz si, v akych koncinach alebo kde konkretne by ti to vyhovovalo. ja neviem, ked si spominala nakupy v auparku atd., da sa aj tam, ale to potom skor len na kafco pripadne tu zmrzku (v mojom pripade) 😀 , nemusime ist vyslovene na obed. ide o to, aby sme sa stretli a nachvilu si sadli

verulka
12. mar 2008

no jaska, aupark by bol este lepsi, aj kvolim pakovaniu 😉

tilly
12. mar 2008

kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik šooooooooooopaaaaaaaaaaaaa, zajtra mám o jednej stretnutie v bučuháze 😢

certica
12. mar 2008

tillyyyyyyyyyy! 😒 no, nabuduce...
verul, ty sa tam chces napakovat? 😀 inac aj s parkovanim okolo obeda to neni v auparku extra super, ale nieco sa urcite najde. tak uz len nech sa viamka vyjadri...

certica
12. mar 2008

uz som sa tesila, ze tam budem medzi vami jak taky maly dubak 😀 , hlavne viamka a tilly

verulka
12. mar 2008

tilly 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 to je strasna skoda 😢 😢 😢 😢 😢
certica, no ja mam s pakovanim problem, s parkovanim snad nebude 😀

tilly
12. mar 2008

ja som si to až teraz uvedomila, lebo ten majiteľ, že môže tak okolo jednej, ja že žiadny problém a až poobede som si uvedomila, že nemôžeeeem 😀

certica
13. mar 2008

no, hello dollies! 😀
tak v prvom rade vdaka za fajn spolocnost 😉 , aj za obed 😀 - este teraz som plna, odvtedy len vodu pijem 😅 .
zajaca nakoniec zaobstaral drahy, takze uz caka na vikiho, ktory sa zachvilu dovali .nakoniec spal u nasich (3 hodiny 😲 )a celkom v pohode, tak som mala frei, aj upratat som stihla 😎

viamka - trapas, tehu demencia a neviem co este.... 🙄 mala som pre teba "darkovy kos" 😀 a zostal neporuseny v mojej kabelke 😅 . zistila som to este v restike, takze dalsia blbost - ze som ti necinkla a neodovzdala este pri odchode. no nist, priste mi to pripomen 😀

no a pre ostatne adrenalinky a vsetky z temy chudneme 🙂, ako som predpokladala.... ziadna z dnesnych dam to nepotrebuje a dam ruku do ohna, ze to iste sa tyka aj vas 😉 , takze po porode chudnem sama 😲 😝 😀 a ocakavam aspon moralnu podporu a vydatne povzbudzovanie!

melory
13. mar 2008

veroulka hlas poslany 😉

tilly
13. mar 2008

certi, hlavne ty to nepotrebuješ, ja teda áááno 😢

verulka
14. mar 2008

mel diky,
certica ani mi nevrav, ja som este vecer bola total full...ale spokonucka 😀
tilly, pirste si uz nic nevymyslaj 😀 😀
na temu chudnutie sa budem bavit po 600nedeli..atkze najskor v juni 😀

tilly
14. mar 2008

nabudúce to už musí klapnúť

fafa
15. mar 2008

Certi vyber ruku z ohna...mozem ti to dokazat 27 alebo 28 v BA....mam skolenie 😀 ja sa uz opat blizim ku kritickym hodnotam...
U nas je vystava nabytku, takze v celom meste chaos... Deti opat po tyzdnovej chorobe, dufam, ze dnes uz vykukneme aj von...
Pekny predvelkonocny vikend vsetkym.... 😵

verulka
15. mar 2008

fafa, takze ideme na obed? no supeeer,
Tilly, tak dalsai termin na obzire 😀

certica
15. mar 2008

tak to aby som zas dosla na lačno 😀 . fafa a kde sa skolite?

tilly
15. mar 2008

tak ja sa teda na veľkú noc vôbec neteším, tak som sa tešila, ale keď som si pozrela predpovede počasia... 😠
kedy už bude konečne normálne jarné počko??? ☹

certica
15. mar 2008

tilly, tu predpoved dovtedy este 5x zmenia a aj tak bude pravda uplne ina 😀 . ja sa tesim z jedineho dovodu, ze bude muz konecne par dni doma a na ostatne kaslem. teda este aby sme boli zdravi 😎

tilly
15. mar 2008

my ideme do štúrova, tak chcem, aby bolo pekne a chceme ísť na výlet do ostrihomu, tak si chcem kúpiť nové topánočky 😀

viamka
autor
18. mar 2008

caute, caute, caute! no sorry, ja sa ay teraz ozyvam!!! mozete ma zacat volat opozdena viamka!

chudnutie: mna sa to teda tyka!!! ja neviem, certi, ci si v tom sere naozaj prehliadla moju mega ri.....ťu 😅

stretnutie: suuuuuuuuper! kasli certi na darcek! ja som mala pre vas obe cokinky a tiez ostali v taske! ale ste boli zlatucke, pupkane s bruskom........... neprehliadnutelna dvojica!!!!

velka noc: este ze budeme vsetci par dni doma! inak pocko fakt hlasia nanic!

skolenie: fafa, lizneme sa o korejske prsia, lebo ja s skolim v BA 21,22,23. takze blavacky maju o teple obedy fakt postarane! tilly, tvoje sance stretnut sa sa stale nekoncia!

vystava: fafa, nekecaj, ze bola preplnena nitra, my sme tam boli v nedelu a nitra bola prazdna!!!! my sme na semaforoch napr. presli na prvykrat! ani som ti nevolala, lebo sance na stretko boli minimalne..... ale na tatkovi sme boli 😢

budte vsetci zdravi a uzite si volno! 😀

tilly
18. mar 2008

viamka, supeeer, teším sa, ale to sú asi aprílové termíny, nie? lebo 21,22,23.3 je VN 😀

fafa
18. mar 2008

Tilly... 😀
Viamka, to som len skusala, ci sa chytis...a chytila si sa....predsa si tu bola....ty bosorka...
Pred hodinou som dopiekla velkonocne medovniky a pred 5 min ich moji drahi zjedli...kaslem na to, uz nepeciem...
😅

tilly
18. mar 2008

😀 že lizneme sa o korejské prsia 😀 😀