Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

tilly
26. jan 2009

ex 😀 😀 😀
ale zatrhli mi to... no neva, aspoň tam mám foto...

tilly
26. jan 2009

ste sa tu bavili o tých karnevalových kostýmoch.. kde ich zháňate?

viamka
autor
31. jan 2009

vlasna vyroba - i ked racik je plny hotovych kostymov ...............

zdravim vsetky

tilly
31. jan 2009

v dráčiku sú tie kostými nechutné, také silónové a už si to viem predstaviť, v škôlke budú všetci spidermani 😝

verulka
31. jan 2009

cafte,viamka, ja sm kupovala v bazare za par supekl a odlyzovali vsetky 3 deti a este caka aj na Rona 😉 o 14dni uz lyzujeme 😀
certi, diky, uz sme z toho vonku a pohoda- krpec sa vyzral za 8dni pol kg 😎
jo a civcim, chudnem ,ale teraz mi to neslo moc dole, posledne dni..takze duufam, ze konecne dorazi mrcha- normalne mi chyba 😀
a vysvedcko ako? u nas fasa- chalani same jednotky, ajka 3 z AJ a 2 z fyziky 😉

certica
31. jan 2009

no, vikendu zdar! 😎 my sme ho mali vcelku perny, sme prehadzovali izby a vobec komplet byt, ale som spokojna s vysledkom, je to myslim o mnoho lepsie, hlavne pre decka. este tak o izbu naviac a nemusime sa ani stahovat 😀
verul, som rada, ze ste ok, aj som sa tusim docitala pred par dnami. kam chodite lyzovat? na kamzik ci na zosku?

viamka, co tak stroho..? 😕 😅
a ozaj, co vysvedcka? verul, chalani sa nezdaju a ajka tiez fajn vzhladom na narocnost 😎

ja sa priznam, ze furt necvicim 😠 , ale divne, ze furt chudnem, dnes som vyhupla na vahu a ze 53kg. uz zapnem aj gate, co som nenavliekla takmer 3 roky. len to chce spevnit!!!!!!!!!!! no a mrchajznu cakam podla dnesneho stavu tam dolu, zajtra. sme uz aj vecerne cislo stihli, krpati dnes boli zhovievani a zaspali o 20h 🙂

no a kostymy, mna to este len caka, ale v tom draciku maju fakt divne "karikatury" umele, co som stihla vzhliadnut.

a inak som mala peripetie hrozne so zubiskami, dnes po asi 9 dnoch konecne bez bolesti. a vyvliekla som sa v piatok z trhania osmicky. som zubarovi povedala, ze nech ma zabije, ale ja som jednoducho neni ready na dalsie bolesti a on ze ma nezabije, lebo by som uz viac neprisla 😀 . money is money, vsak hej 😀

certica
31. jan 2009

teda niezeby uz vikend u nas skoncil 😀

certica
31. jan 2009

wau expi, krpec je teda nadherne dielo 😉 😎 , by som na tie modre oci az povedala, ze ma kontaktky 😎 😵

tilly
31. jan 2009

teda, čerti, závidím, že 53 kg...

certica
31. jan 2009

tilly, ale nezabudaj, ze ja nemam 180 centi 😀

tilly
31. jan 2009

to je jedno, aj za 63 by som bola happy

certica
31. jan 2009

inac tilly, zacinam uvazovat nad nejakym novym sportakom 😀 .

expertka8
31. jan 2009

...caw lasky moje... 😵 😵 😵
....uz riesite prevleky???...ja sa ani maskovat nemusim...staci...ze sa jeden den nevyspim vdaka malemu..ked sa nam nasackuje do mangelskyx...a som si ista...ze rano by som na 100 % vyhrala hlavnu ulohu vo filme Zombie 😉 😀 😀 😀
...certi...ze 53???? 😨 ...ako to robis ty kokso????
...ja bojujem s kazdym kilom.... 😝

...P.S. ...ooooo...vdaka.... 😅
...ale vyrobny texnologicky postup vymenim len za tajomstvo...ako sa robi baby s takymi liiiiiiiiickami ako ma vas mladsi poklad 😀

tilly
31. jan 2009

čerti, prečo? concord nevyhovuje?

certica
31. jan 2009

ex, vyrobny postup neprezradim 😀 , ale skor to bude technologiou mojho mlieka v kombinacii s apetitom nasho dietata 😅
a este jedna vec ma trapi, som bola zabudla na tvoje decembrove narodky 😔 , tak dodatocne ripijam na zdarovje a lasku-sedmikrasku. cmuk cmuk 🤐 😀

tilly, relativne vyhovuje, len mam obdobie zmien

expertka8
31. jan 2009

...certi...ty zver....ja sa z Teba picnem 😅
...ze narodky.....moje zlate.... 😅
....mas pravdu....krasnyx 18 bolo kedysi v decembri.... 😀
...kto Ti nasepkal??? 😅 😀
...posielam pusu na celo 😵 😀

certica
31. jan 2009

svedomie a zabudnute vedomie mi poseplo 😀
idem sa asi vystriet ku krpcovi...

viamka
autor
1. feb 2009

baby, vzdy, ked je tu debat, tak ja som doprec a potom som tu sama ............... ako to robim???

no v draciku sa mi nepacia, ja sa uz par rokov drzim domacej tvorby ..................

bonz: dnes som videla fafu nazivo. nie je pravda, ze je tlsta, utahana a znicena. 😉

u nas vysvecko fajn, matika a slovina 2, inak 1 a absolvoval. vzhladom na dislexiu, disgrafiu a neviem co este super! č. 2 šťastne zapísané, č. 3 školkuje, hoci teraz bol 2 t. doma s kaslom, ale bez ATB. mangel je nachcípaný, č. 1 pomalicky zacina soplit, no este ze nemame psa, aj ten by chrchlal .............

expi, vzdy, ked tuto fotecku das do placu, zak musim rozmyslat, kto tu piskotku nakoniec vyhral!!!

certica
1. feb 2009

viamka, ja som, ja som 😀 . podarílo sa mi mladsie dieta uspat, starsie tu sice pobehuje, ale uz okupane atd. chudak, stale si teraz myli izby, jak sme to vcera prevekslovali a ze o 20 dni to vratime zase naspat 😅 . no, ved hadam si zvykne(me).

k vysvedckam gratulujem, kasle sople vytopit, my mame od novembra pokoj, ale na jar to zas zacne predpokladam...

no a viamka/fafa - nejake vemi caste tajne rande usporaduvate 🙄 😀 😎

certica
4. feb 2009

aby som to tu znovuzrodila.... verulke k dnesnemu sviatku vsetko NAJ 😎 😎 😎

tilly
4. feb 2009

áno, verul, všetko naj k meninám

expertka8
4. feb 2009

...Ženské meno Veronika má grécky pôvod a v preklade znamená "prinášajúca víťazstvo"....

...takze mila "VERULKA"....zelam Ti len same vitazstva nad kazdodennymi starostami....stretnutiami s hlupakmi...ktoryx je vyskyt az az....xorobami.... 😉

....prajem len to NAJkrajsie...NAJmilsie 😵

ex8 😵

viamka
autor
4. feb 2009

verulka, vsetko naj!

btw, este zijem, co je dokazom toho, ze fafa nas necita 😀

viamka
autor
7. feb 2009

bayb, ktora mate lyže+lyžiarky na predaj? inak dobre rano a pekný víkend.

tema do placu: skusenosti s cajom sena - len raz nestaci - ako dlho brat a preco prestat???

ako pokracujete v redukcii? mesiac po sviatkoch?

certica
19. feb 2009

ja len tak...davam umele dychanie na ozivenie 😅
co vsetky do jednej lyzujete, sankujete? ja som mala minuly tyzden zaujimavy, ale uz som sa stabilizovala, dufam...

tilly
19. feb 2009

ja som neporedukovala, skor opacne... 😝

ja mam teraz zaujimavy tyzden, domcovi bolo od nedele do vcera zle, ma prve atb... dnes uz mu je dobre, tak sa to s nim neda vydrzat, budem ho musiet zobrat na chvilocku von, lebo mi z domu spravi kulnicku na drivi, alebo bude cely den cumet do bedne a pozerat rozpravky

verulka
3. mar 2009

cafte, no ja som sice ani zdaleka nie tak uspesna ako certica...ale mam 64,7kg...co je -6,5kg od januara...ale aj pevniem, co je neskonala vyhoda, takze sa obliekam do veci ,ktore pred Ronkom uz nevyzarali moc dobre 😀
tilly, ze 1. atb, ticha zavist...
moja napln poslednych dni je ze s detmi intentzivne privolavame jar 😀

verulka
25. mar 2009

no halooo, ako s amame?
viamka, co nove?
expi?...
certicu trochu cekujem, tilly taky..
no sup nieco pekne sem napiste 😉

tilly
25. mar 2009

mám zväčšené uzliny... niečo o tom googlim...

verulka
25. mar 2009

tilly, neleze na teba choroba?