Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

viamka
autor
20. okt 2007

no dakujem.... prijemny oddych prajem.....a mam nad cim rozmyslat!

pamatate si niekto, ako sme rozoberali to WC sedatko, co sa same otvara??? kto to mal doma???

dannynka
20. okt 2007

verulka uz sa tesiim na teba ako zakyvas... 😀 😀 😀
a ozaj uz mas nejake mena pre babo vymyslene???

certica
20. okt 2007

ja 😀 a este ho mame, ale zacinam pomaly lutovat, lebo moj synator ine nerobi, len to zatvara a otvara, takze to pomaly zacina vydavat neprijemne pisklave zvuky. no, chce to asi namazat

viamka
autor
20. okt 2007

no, verulka, ja som dvakrat mala very speedy akciu! ale to ti porozpravam, az ked porodis, lebo aj privela smiechu moze uskodit!!!

fafa
20. okt 2007

no baby, neviem o com kecate, ale som tu...idem citat...a uspavat deti, lebo sme mali doteraz navstevu...viamka, krot sa s tou english.... 😝

viamka
autor
20. okt 2007

me, why?

😎

viamka
autor
20. okt 2007

este stale uspavas deti??? este ich to bavi? 😀

fafa
20. okt 2007

no ja budem tak do osemnastky, pocitam s tym...ale uz sme zaviedli system striedania...raz ja raz mangel...to je pokrok...uz tam nevylihujeme obidvaja hodinu...cize kazdy ma narok na nejaky ten vecer v pohode...to je pokrok!! zajtra hraju nieco o tretej, takze ani my asi nepojdeme... 😔

verulka
20. okt 2007

viamka, aj ja som very speedy a vies, uz to mam vyjazdene- ono ked vysiel risko(maly traktor) tak potom sa uz rodi jedna radost 😀
certica a ja som u vas nebola na WC, tusim sa musim este arz pozvat 😉
fafa, ani my velmi nevieme o com.
Nauc deti same sa uspavat 😉 setri to cas a nervy. Jedina nevyhoda je, ze netusis, kedy zaspia, ale zase tato info je v podstate zbytocna a nedolezita 😉

viamka
autor
20. okt 2007

no a o tyzden co hraju??? a o kolkej? vzdy o tretej? sak hod link, pre tulena!

dannynka
20. okt 2007

viamka 😀 😀 😀

viamka
autor
20. okt 2007

no mas to premakane, jeden volny vecer ty, jeden muz.... a to nevies inak stravit, len na mk visiet??? nechap ma zle, som rad, ze si tu, ale predsa len....
a este cosi: nie je to krute? kedy mate spolocny vecer? haaaaaaaaaaaaaa? 😅

verulka
20. okt 2007

viamka, maju spolocnu noc a to je lepsie ako len vecer 😀

fafa
20. okt 2007

som rada, ze si rad... 😀
inak dnes mam slubu ja... ☹
spoločný večer, a to je čo?

viamka
autor
20. okt 2007

jeeeeej, certica, mna to zacina zaujimat s tym hajzlikom .... kde ste to kupili??? dokelu, kde je expi, ona by hned dala link, ze???
certi, ked sa budes citit lepsie, daj mi info, ok?

viamka
autor
20. okt 2007

no spolocny vecer je.... ked...... jeden dava studene obklady decku so 40- kou a druhy utiera tycku pri postieke.... napr.

verulka
20. okt 2007

fafa, spolocny vecer a vela volneho casu ma zvacsa iste dosledky 😉 my sme mali cez prazdniny deti vela mimo domu, vela casu na seba a dosledky su uz viditelne 😉

viamka
autor
20. okt 2007

verulka, ale ved ok, nie? dobre straveny cas, a s vysledkom si spokojna, ci nie???

verulka
20. okt 2007

jaska ze som, ale kedze ja takto rada travim cas, neviem, co budem robit neskor 😅 akoze 4 a dost 😀

viamka
autor
20. okt 2007

dost? pozriem v slovniku, co to znamena!!!! 😉

viamka
autor
20. okt 2007

no, ja dnes predcasne padam, zatial dn, zajtra vecer si vas docitam...... papa a dn

verulka
20. okt 2007

mam obavu, ze ak padas, ty nebudes mat co docitat...samomluvou netrpim- teda aspon nie verejne 😀
krasnu noc 😎

fafa
21. okt 2007

halo, dobre ranko...co varime? ja nic 😉 svokra nas isti 😀 u nas je krasne, tak asi hodim nejaky relax s detmi, mozno aj adrenalin bude...kocky, ak mate nejaku zazracnu radu, ako dostat deti do postele a aby tam zotrvali same az kym zaspia, prosim o nu...mne sa to zatial nedari... 😠

certica
21. okt 2007

peknu nedelu, my padame prec, viki ide k babke a my este neviem 😀
viamka, ten spomalovac ti potom vecer poviem, stalo to do 2 tis.
fafa, netusim - u nas je to uz asi pol roka tak, ze viki nas sam vyhodi z izby, ked zaspava. povie len: "mami, ides prec a zavri dvere 😅 😀 , to je cez den a vecer uz asi tyzden zacina vymyslat s tym, ze nechce ist vobec do postele, chodime tak po 22h, niekedy sam zalahne, aj sa zakryje a nastastie do par minut spi

tilly
21. okt 2007

no, keď už sme pri tých blondínach, tak uvažujem, že na zimu zmením trošku farbu a dám sa konečne na blond, čo hovoríte? kuk fotky, okritizujte mi to trošku, lebo zas skončím ako blondína a celú jar sa toho budem zbavovať 😀

aký spomalovač???

certica
21. okt 2007

VIAMKA, kontakt pre teba - na tie wc dosky: http://www.mkw.sk/
nalavo v sekcii KVALITA, si daj "slow close", malo by to byt ono. kontakt na vyrobcu mas hore, sidlia v presove, my sme to ale kupovali normalne v predajni - Prespor v BA, nakolko cenovo to bolo zajedno 😉

certica
21. okt 2007

tilly, sice som ta nevidela live, ale myslim,ze blond by ti isla

tilly
21. okt 2007

no, neviem, ale obávam sa, že mi raz preskočí a ak ma zoberie kaderníčka bez objednávky, tak prídem z roboty ako blondska 😀

ela.masa
21. okt 2007

ahoj certica ako sa vam podarilo to zaspavanie ?????to je moj sen.tilly osobne si myslim ze zivot je zmena a vlasy rastu a rastu.ja som mala na hlave uz asi vsetko dlzka tvar farba.okrem ciernej ta mi nejde a najlepsie to vypalilo ak som nebola objednana.neviem ale clovek sa viac odviaze. 😀 😀 😀

viamka
autor
21. okt 2007

jeeeeeeeej, cetri, dakujem 😉 tak a mame co s muzom preberat

vsetkym prajem pokial mozno co najmenej kruty pondelok a fafe aj stastnu cestu do prace.!!! mas uz zimne gumy???