Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

tilly
6. aug 2008

baby, ďakujem, len to bude trapas, ak sa ten test mýlil 😀 😀 😀

juuuj, čerti, aj ja chcem takú babku, čo skočí do HM a pokupuje farebne doladené veci, tá naša by pokupovala asi najskôr ružové... ja nechápem, ale polovica našej rodiny kupuje domčovi ružové veci... 😀

certica
7. aug 2008

trapas je skor to, ze sa tu zhrkneme, len ked sa nieco extra vynimocne udeje 😀 😉
tilly, no sak mamka levica 😎 😀

verulka, dnes sa mi s tebou snivalo, dokonca az na dva krat, oslavovali sme (neviem co, asi deti) a zozrali dve torty 😀 , jedine, co nas ospravedlnuje, ze nie same. bolo tam asi tak 15 ludi a tvoj mangelos tam hral v nejakej kapele 😀

verulka
7. aug 2008

certi 😀 no teda uz sa ti so mnou aj sniva 😀 no najvyssi cas na stretko 😉
tilly, preco trapas 😕 je to jasne a bude to baba 😀 potrebujeme nejaku frajerku 😀
jo a moja svokra chodi do obchodu hlavne s ajkou, kedze ma 2 synov, tak si na vnucke ukaja ruzove potreby 😀 a mne to super pomaha

certica
7. aug 2008

tilly jasne, ze si tehula, testy sa "mylia" len v opacnom garde, teda ked nezachytia hcg v tych pociatkoch.
inac si ale pamatam, jak si furt omielala, ze ty rozhodne tehu byt nemozes, jedine ak by si bola panenka maria 😀 😀 . tak pozdrav mangela 😎 😀
verul hej, na stretko myslim. mi ukazes potom nejake tie satkove uvazy 😀

verulka
7. aug 2008

jasne...
tilly, taketo necakane tehu su najlepsie...len neviem ako to budes mat so skolou...budeme tu tento krat drzat palce tebe ako cerstvej maminke?

tilly
7. aug 2008

ja neviem, keď som nebola schopná skončiť tú posratú školu v posledných dvoch rokoch s jedným dieťaťom, či sa mi to podarí s dvomi... ale mám čas do 30.6.2010, tak sa dovtedy snáď zadarí

verulka
7. aug 2008

tlly, ber to teraz ako motivaciu 😉 jo ale ked porodis a dokojis, tak potom pojdeme spolu zapit nase ukoncene VS 😎 i ked to teda asi este potrva...

certica
7. aug 2008

cakam, ze sa krpaty zobudi a ideme von. dnes som bez vikiho 😎
aale k veci, teda presnejsie k tomu mojmu dnesnemu snu, nech je sranda: ...takze verul, nejak sme sa vzajomne nepochopili a ja som ti zozrala posledny kus torty 😀 , na co si sa na mna pekne nastvala. ja ved fajn, pojdem ti kupit novu tortu podla vlastneho vyberu 😎 . tak si ma poslala do nejakej renomovanej cukrosky v petrzke, tam fronta na 3 dni, normalne asi 10x zatoceny esickovity rad 😀 , na co som sa zase ja nas.ala, ze si mi to spravila naschval, lebo si sa sklebila cez vykladne sklo 😀 , tak som sa predbehla, naklusala uplne dopredu s tym, ze som kojaca matka a surne potrebujem nejaku extra dobru kremovu tortu 😀 . k mojmu vlatnemu udivu mi vyhoveli a potom sme uz len zrali - spolocne 😀

verulka
7. aug 2008

certi 😀 😀 😀 😀 😀

tilly
8. aug 2008

verul, tak to bude riadne dlho trvať... domča som 1,5roka kojila 😀

verulka
8. aug 2008

no neva,vsak nam nic neujde 😀 aspon to bude stat zato 😀

expertka8
8. aug 2008

...zdravim zlaticka 😀
...1..2...3...skuska mikrofonu....haloooo...halooooo....bude sa niekto znamy....tehotny...kojaci....a najma....adrenalinovy...naxadzat sobotu poobede v Ikea??? 😅 ....ak uvidite cervene kucerave vlasy...drgajte do mna 😀

verulka
8. aug 2008

expi, ja sa tam sice nejako extra nechystam ,ale vidiet live cervene kucerave vlasy ma veeelmi laka 😀
idem ti pisnut IP

expertka8
8. aug 2008

..verul...na IP poctivo a najma bleskovo odpisane 😉

..babenky...oplati sa navstivit KIKA???..stretavam sa s roznymi nazormi..a uz som z toho pako....
..tilly...ak rozdavaju poz. teh.testy v kabinkax....nasmeruj tam vsetky "snazilky" z MK...no hold...kto umi..ten umi 😀
...certi...ak by si nekojila...stavim sa..ze musis ficat na inyx "haluziax"..ked mas taketo sny 😅 😀

tilly
8. aug 2008

aaakurát som uvažovala, či v sobotu alebo v nedeľu pôjdeme do ikei 😀 ale my by sme išli až tak po spánku, čiže cca. 17.00...

ja som si ten test robila na záchode v poluse 😀

expertka8
15. aug 2008

....baby ja sa nehram 😠

...verulka...Teba mam xut dat do temy "To je sila!"...ako to robis ???...ty kokso....face mas stale na 18 😀 ...a ja uz mam prve vrasky davno v obehu 😀 ...a to mas doma 4 krasne kusky....zjavne je to sposobene poctom deti...🙂))

...certica...a Tvoje "babatko" by som si dala ako hlavny xod....je k sezraaaaani...hlavne tie liiiiiiiciskaaaaaaaaaaaa...mnaaaaaam... 😅 😀 😀 😀

...musim skonstatovat...ze IKEA ma opat dostala 😵
...zdrzali sme sa tam 5 hodin aktivneho pohybu...dostala som...co som xcela...resp. nad cim som uz tyzden na nete slintala....a za par supov... 😉 ...ak penazenka da...a este sa dozijem...tento rok si dam repete.... 😉 ...vankusmi...kosikmi..a najma obrazmi clovek nikdy nic nepokazi 🙂 ..na to som ja 100% uxyl!!!

...verulka...cestne pionierske ..ze som na Teba v ten den az prehnane myslela 😀 😉
...odxadzali sme az o 20.00...totalne vystaveni...a s dlllhou cestou pred nami...
...mimoxodom...KIKA ma totalne sklamala...slaby odvar za presvihnute ceny 😒

verulka
15. aug 2008

expi, o ja som tiez na teba myslela, ale nepodarilo sa mi tam dostat ☹ neva, vsak priste...
ja osobne ikeu nemusim, neviem tam nakupovat 😅
a diky, za pochvalu, ale vsak sa nefotim zblizka 😀
certi a vy ako ? este priberate raketovym tempom?

certica
16. aug 2008

hej, hej.... tu bola na navsteve expi??? tak toto mi uslo a teda stretko bolo nebolo, ci kde bolo tam bolo, bola jedna expertka 😕 😀
takze, toto ma velmo mrzi, ale objektivne, ked sa presuniem myslienkami o tyzden s5, tak som bola zrovna celu sobotu fyzicky uplne odrovnana, nakolko ma zase uz neviem kolkykrat v poradi navstivil zapal prsa. co by sa dalo este prezit, aj ked bolel aj bez dotyku jak svina, nespominam, ze ma donho moje "babatko" koplo 😲 😀 ... no ale mne sa uplne podlamovali nohy, hlava sa mi tocila, teplota atd. , takze nefunkna som bola. v pondelok mi robila gyn. vyter z mlieka, mi isiel hnis z bradavky, tak som zvedava, co zistia 🙄

inac, nasi chlapi - tatino s vikim boli onu inkriminovanu v sobotu zrovna v kika - v detskom kutiku+mi kupili taky termopohar v akcii, ale hlavne som ich vyhnala, nech sa laskavo niekde najedia...

pocuj ex, ty by si si strasne rozumela s mojou mamou - ona je uchyl na vankuse, prutene kose, kabelky a vesty 😀

verul, tento mesiac super (na nase pomery 😀 ), vcera mal martin 4 mesace, som ho teda vazila a pribral LEN 900g, co je presna polka vahy, ktoru naberal pocas uplynulych 3 mesiacov (1,8kg/mes.).
tak ci tak uz stihlost asi nedosiahneme 😀 , vazi 9,7kg

certica
16. aug 2008

jo tilly, som rada, ze si aprilovka 😀 , mozno sa trafite do nasho datumu

viamka, fafa - co s vami? 😕

verul, som ti sak uz pisala do nosenia deti, ze jaka si super proficka hned od propociatkov 😎 . ja by som sa to ucila viazat minimalne tak mesiac a dalsi by som sa odhodlavala 😀
inac, mam na poste ergo. tak ked sa zobudi osadenstvo, vybehnem... 😎

fafa
16. aug 2008

Cafte...my sme boli v Ikei v piatok...oni sa tam lubia pohrat v detskom kutiku a ja zas lubim nakupovat 😀 ....
Certi, takze som bola blizko...aj som na vas myslela, ci nahodou niekde nekruzite po okoli...potom sme boli aj v Avione...
U nas nic nove....deti sa uz celkom tesia do svojej skolky...teraz su v takej nahradnej...
Laura ekzem mimoriadne dobre...az sa to bojim napisat...na nu plati more...
Ja pracujem...ale tak v pohode - prazdninovo... 😅

expertka8
16. aug 2008

..certi....mozno som bola v minule zivote Tvojou mamou 😅 ...
...takze dieta moje..odteraz mi hovor "meine liebe Mutter" 😀 😀 😀
...zapal prsnika???...aaauuuu....zlatko...nasla som pre Teba mnozstvo osvedcenyx domacix aj odbornyx receptov 😉
...citaj... 😉
http://www.nanicmama.sk/zdravie/zapal-prsnika

certica
16. aug 2008

ex, vdaka. nejake rady som uz dostala...
no, len dufam, ze mi neodrezu prsa 😲 , teda zisli by sa mi nove, takze ak by mi uhradili silikony zo zdravotnych dovodov, mozno mi to vadit nebude 😀

fafa, no teda, takto inkognito 🙄

tilly
16. aug 2008

ahojte,

čerti, máš zápal? ☹ au, skoré vyliečenie

expertka8
29. aug 2008

...baby..nehanbite sa??? 😠 😀
...najst tuto temu AZ na 6.strane???...uz som mala oci ako pri zapxe....kym som vas nasla 😅

..cert...didi uz OK????
...si predstav ..kokso...snivalo sa mi s tebou 😅
....zjavne po Tebe "tuzim"...nielen na MK 😀 😀 😀
..pri vsetkej cestnosti...prisla si ku mne na kaffe 😉

..tilly...ako prezivas tehu???...prezeras si kazde rano obsah zaludka??? 😅

verulka
30. aug 2008

expi, tilly, caka na kyret 😔 😔 😔
ja sa tesiiim na skolu 😀 konecne o 3deti menej 😅

certica
30. aug 2008

no, hanba nam vsetkym 🙄
ex 😀 ,nocne tuzby? to aj ja mavam sem tam 😀 ... tak som ta ozbijala o kafe? dufam, ze aj slahajdu si mi dopriala 😎 .
ozaj, didii zatial funguju, len z tych ATB debilnych som mala srajdicky a ine srandicky, najnovsie asi mykozu 😠 a to sa napchavam probiotikami

mne sa zase snivalo s tilly pred 2 dnami. tilly, nakoniec to vsetko dobre dopadne, verim tomu. citala som vas vo vrazdach, len som sa tam nechcela zas pichat. aj ked som nepisala, myslim na vas.

certica
30. aug 2008

verul, ma este napadlo... vy si asi budete musiet nejak deti podelit 2.sept., ked ajka uz do inej skoly prestupuje?

tilly
30. aug 2008

baby a hcg 35000 je dobré? už dávno som mala mať výsledky z ranného brania hcg, či kleslo alebo sa zvýšilo, ale v laborkách majú chaos, nestíhajú, tak tu budem teraz nervačiť... ak kleslo, tak poo idem na kyretáž

verulka
30. aug 2008

tilly, myslim na teba, zajtr si doma, vyplaces sa, postiskas domca bude to lepsie...mrzi ma to velmi 😔 dominikovi vsetko naj k narodkam 😵
certi, nemusime nakoniec nc delit, lebo ajke odlozli zac. sk. roka na 4.9. 😎 cize som strasne happy, ze mozem odviest aj radulka 1x do skoly 😉

tilly
30. aug 2008

verul, zajtra ráno by ma mali vyhodiť