Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

verulka
25. okt 2008

tilly, takze sa to nakoniec poddalo, som rada 😉
a ako silvester, uz objednany?

tilly
25. okt 2008

jasne, silvester už je, je to uprostred lesa, takže super

certica
27. okt 2008

na samote u lesa? 😀 s flasou v ruke. no, mozem ja snivat 😀
inak co kto nove? tusim sa mi s fafou prednedavnom snivalo, len mi uz unikli detaily

certica
27. okt 2008

verul, k zubku gratulacio ovacio 😎 u nas nicht, ale vcera uz bol pokus o "humus", t.j. prvy prikrm 😀 . fotky poslem v dohladnej dobe.
dnes nas pridu obstastnit moje kolegynky z prace, tak sa tesim 🙂

verulka
27. okt 2008

certi, ja sa zubu netesiim 😝 a ako chutilo???
tilly...jaaaaaj cista zavist- esteze silvestra neslavime..potom ale hod link, ze kde ste boli asj s referenciou 😉 ja dnes objednavam lyzovacku na jarne prazdniny 😀

certica
27. okt 2008

verul, ved ja gratulujem roncovi, nie tebe 😀
zemiak+mrkva+voda+som tam prcla po 3.lyzicke aj MM = najprv usmevcek, ze co to ma byt, potom este jeden, akoze nova hra a potom uz len vypluval a kyslo sa ksichtil, takze dokopy asi tie 3 mini lyzicky. no, som sklamana 😀

certica
27. okt 2008

joj a v noci sa budi tak 15x 😀 , hlavne v druhej polke. nadranom som to uz ani neratala. sranda ale je, ze som celkom fajn vyspata

verulka
27. okt 2008

certi, oni mali virtualny zur- my do polnoci ok a ptoom 😕 proste peklicko 😀 ale ja to valam na zuby 😀

viamka
autor
1. nov 2008

čaute, radosť vás čítať!!! ešte že to tu držia maminky na materskej nad hladinou 😀

u nás všetko ok, školák super, škôlkar najmenší si zvykol nad očakávanie rýchlo. má to len chybičku krásy, ucvrkáva si do gatí, už koketujem s myšlienkou na urológiu či nefrológiu ............... dvojka má zlé obdobie, dali sme ho na plávanie, dýchanie sa mu zlepšilo, ešte ani neochorel. ale - ALE kožu má samý exém, až do krvavých ložísk, takže v nedeľu zdrhám s ním na rýchlo na týždeň k moru. 😒 zvyšok rodinky ostáva doma ......... tak nám držte palce, aby sme sa dostali šťastne späť!

pozdravujem všetkých, blahoželám k zúbku

certica
1. nov 2008

viamka, teba vzhliadnut.. 😎 hned ma napadlo - dodatocne vsetko NAJ k narodkam a fafe idem tiez uz teraz, kym to mam v hlave 😀
no a dufam, ze vam to more pomoze. kam presne mate namierene?
u nas viki na atb, takze doma 😒

verul, uz aj martinovi sa tlacia zuby, pravy horny uz lupou vidim 😀 . prikrmy zatial neuspesne, dala som tomu dva dni oddych, takze zase len kojime zatial, ale fajn. to nocne budenie boli tiez zuby, nie ze by mu mliko nestacilo

certica
1. nov 2008

inak baby, 19.10. sme mali 1. vyrocie zalozenie adrenalinu 😎
takze dodatocny pripitok k vyrociu aj zakladatelkynym narodeninam 😀

certica
1. nov 2008

no fajn 🤐
ex upratuje na chmelu, fafa chysta narodeninovu party, viamka nam napisala, verulka dovolenkuje s family a tilly...?
bru noc devy 😔

expertka8
1. nov 2008

...lasky moje .....ckalo sa mi...tak som tu 😀 😀 😀

certica
1. nov 2008

vela pijes, laska 😀 . chyba mi tu taky smajl, ze: no no no!

expertka8
1. nov 2008

...cim som si zasluzila ten zdvihnuty prst???? 😅
...len dufam...ze nebol stredny.... 😀 😀 😀 😀

certica
1. nov 2008

😀 nuz ale dala bych si povedat 😀 😀 😀

expertka8
1. nov 2008

...zlatko....na tento styl oslov geneticky material svojix deti 😅 😀
..ja padam pustit psa 😉

certica
1. nov 2008

vidis to? sak nam vlastne uz obidve prevtelene geneticke informacie spia a my..? kazdy za svojim pc 😀
psa - na koho/na co? resp. odkial/kam?
ale padam aj ja...........................

viamka
autor
16. nov 2008

baby, vy tu na to kaslete!!!! 1. nov. posledny zaznam. certi, co na tej MATERSKEJ ROBITE 😀 sorry..... este si pamata, co ..............
vyrocie???? fakt???? no tak sme sa mali pri compoch spolu trochen sepalit, nie???

more super pomohlo, normalne som nechapala, komplet hladka kozicka, akurat, ze je flakaty, ako opacne garde dalmatinca, nakolko s mu nova koza neopalila .............. ale to je fakt len esteticka zalezitost, na co sa mozem vy............. hlavne, ze nema zapaly, netrha sa mu koza a tak, proste uuuuuuuuuuuuuuuuuplne hladky ako alebaster. len dokedy!

prala som do vcera, katastrofa a v robote ako keby si cele nivy sadli na maily a predbiehali sa, kto kolko debilnych mailov napise! ☹

baby, dakujem za prianie a aj ja dodatocne aj priebezne aj popredu prajem vsetko naj. napr. fafe, fafinej malej a pre istotu aj expi, tak koho som zabudla???

cmuk vsetkym, co o to stoja!

a davam temu na tento tyzden: Kupim knihu pod stromcek? ak ano, komu a akú?

zvlast ma zaujimaju detske tituly a tie pre matky a svokry. papa

expertka8
17. nov 2008

....zdravim vas babule 😉

...S-O-S....blavacky ☹

...mam VELKU prosbu....

...potrebovala by som z IKEA zopar drobnosti....
...do blavy tak skoro nepaxnem...preto idem "s rizikovou prosbou" na vas 😅

...samozrejme...ze bubaky aj v ramci postovneho by som poslala vopred.... 🙂

...blizsie v IP 🙂

DAKUJEM

verulka
17. nov 2008

expi, pisni mi mail, my sa chystame do ikey, lebo musi kupit 2nohy od stola 😀 doteraz stacili 2 a zvysok navrtany do steny, no uz je nas ako hadov 😀
viamka, no esteze som necitala skor, ze more, wow a este lespie ze pomohlo 😉
vanoce? no u nas pofici lego, detske knizky kupi ako vzdy svokra, mama dostane susicku na ovocie, svokra este netusim- asi nam dam spolocny kupon na masaz 😀 najvacsi pruser je moj drahy, kedze nedavno oslavil 30tku a napady sa mi minuli...

expertka8
17. nov 2008

...verul...no nieeeeeeeeeeeeeeeeeee??????????? 😅 😅 😅 😅
..nie je tu pusinkujuci smajl....do kelu...hned srajbnem adminovi... 😅 😀

...verul pisme IP...lebo mam na Teba 2 mailove adresy....

certica
17. nov 2008

ok, ak by nahodou "zlyhala" verulka, kludne aj mna mozes otravovat 😀 😉

verulka
17. nov 2008

ceerti, bola som prva 😀

expertka8
17. nov 2008

...baby...ja vas vazne MILUJEM 😵 😵 😵

certica
17. nov 2008

viamka, tak super, ze moore pomohlo a zrejme aj chlapi to bez vas zvladli bez problemov 😎 .
u nas darceky, no ja ti nevim... zacnem od seba 😀 : masera pod stromcek, zabaleny byt nemusi, len neviem, ci to v mojom pripade uz nebude neskoro. inak kupujeme teraz pracku, takze akurat deckam... viki ma trampolinu, doktorsky kufrik, tiez nejake lego, knizky urcite (ale tip zatim nemam konkretis), nejake afto dostane, bubny sme museli zrusit, bike taky speci, pexeso a nieco tvorive este, martin uz ma nejake hrajdy kupene, mangel urcite vonacku (na to je maniak), domaci ubor a ostatne veci az v januari, ked budu vypredaje ideme riesit. on ma po vianociach este aj narodky. a ja by som rada este nove ramy na brile...

certica
17. nov 2008

verul, ja som zase prva kojila 😀

verulka
17. nov 2008

no teeeda, tak ok...
ja by som sa na vianoce rada vyspala, nic viac netreba 😅 chudnut je az novorocne predsavzatie,nie? 😀 cize na seba nechcem nic ani omylom, lyze poriesim az vo februari, ked budu lacnejsie..detom som dala katalogy s hrackymi, nech zakruzkuju 😀 maju system- cerveny kruzok su naj , modry to ako chcu, ale nie nejak srdcervuco a zelene su len okrajove darceky 😀

certica
17. nov 2008

to znie zaujimavo s tym kruzkovanim. a maju urceny aj pocet? 😀
kokos, tato nasa najmensia uspesna spermia furt maka a rehli sa tu, zas si nevrzneme 🙄

verulka
17. nov 2008

certi, ja som sama, krpec spinka, len velkaci ani omylom...muz dojde az v noci...
oni nepotrebuju pocet, lebo vedia, ze ked to prepisknu vyberiem sama..v tomot nie su mamonari, pekne selektuju 😀