Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

viamka
autor
18. nov 2008

baby, tak toto ja mozem .................. ziva diskusia, ja vam asi budem davat temy castejsie 😀 kto sa to pytal, ze kde sme presne boli?nechce sa mi to hladat, tak to nedam dotycnej do ip, prasknem to sem: turecko, antalya, side, kumkoy, miramare beach hotel

dik za vianocne typy, tento rok si to fakt nenecham na poslednu chvilu, ako minuly a predminuly, ale vratim sa k svojej tradicii, ze letne vianocne darceky su ozaj z lasky ................... hm, to uz asi kapku zase nestiham
inak u nas celkom dobre nakupuje mangel pre fotkovcov

mam chut na zemiakove placky, takze zajtra sa budem mooooooooooooooc ponahlat z roboty domov

susicka potravin? no a ja chcem naparovacku potravin 😀 tak ak to presusis, verul, kludne si to pridi ku mne naparit! ale ja ju budem riesit v obdobi vypredajoveho sialenstva

ikea- tiez az na vypredaje po novom roku, takze ak by si predsa len nieco zabudla, mila expi, kludne daj vediet!

viamka
autor
21. nov 2008

hm, tak napisem sama sebe: mam sa fajn, jest mi chuti - bohu zial, doma pohoda, sex viac menej pravidelny, spanok dobry, deti zdrave, robota fajn, pozdravujem vsetkych 😉 , psa este nemame, mam chut na zmrzlinu a masaž ............ papa
o tyzden si napisem zas 😀

certica
21. nov 2008

viamka, neprehanaj 😀
ja mam tiez chut na masaz, aj sex bol dokonca ze planovany, ale jaksi po 3 pokusoch o uspatie nasho dietata to vzdavam nateraz.
my kupujeme pracku, mikrovlnku najnovsie som sa dozvedela 😀, chladnicku nam pridu konecne opravit v pondelok. inak nic nove........ akurat mi martin vcera rozztrhal retiazku, co mi triafal nohou do krku 😅 , no a ja bez retiazky a privesku si pripadam jak nahotina na ulici 😝 😀

viamka
autor
22. nov 2008

trosku wreslingová disciplína, nie??? inak ja mam dve retiazky take vynatahovane a roztrhnute, ze to by uz nikto nezistil, aky tvar mali tie ocka na retiazke .................. ale zase boli to take tenucke modely, nic raperske 😀
u nas uz od vcera snesi, a moj chlap si mysli, ze prestane a roztopi sa to, ja si myslim, ze by to mal zacat odhrnat ..................... kapku ma to irituje, lebo ja stojim za branou a on pred............ v konecnom dosledku, on nemusi mat odhrnute, ja hej

viamka
autor
23. nov 2008

baby, ja uz mesiac zhanam oblecko na mikulasa. nas maly ma, a predtym to nosil prostredny. malemu to bude dobre, ale prostredny taku 110 by potreboval. moze byt aj vacsie. no asi viete, co myslim, taky kabatik cerveny s kapucou a akoze opaskom ciernym, niekedy su ku tomu cervene gate v pripade potreby poslem do mailu foto .............. ak by niekto z vas o nieco take zavadil, please, dajte mi vediet .................... chcela by som strednemu spravit radost! a este cosi: kde zozeniem cisto cervene kosele s dlhym rukavom? v. 98, 110, 140??? samozrejme rovnake ................... dik

verulka
23. nov 2008

viamka,v tom nepomozem, ja neznasam mikulaske oblecka 😅
no ja tiez podam hlasenie, som doma sama, deti blbnu v izbe-desny hluk 😀 sex pravidelny a aj napriek unave skvely, ron prekonal 6.tu chorobu spolu so zapalom uska, uz doliecujeme. Som brutal happy, mam bundu na nosenie a stale dufam ,ze apson sem-tam vezme na milost kocik, lebo je mi tazky 😝 certi, ty sa k tomu nevyjadruj 😀 psa nemame, korytnacjku risko nakrmil, masaz nebude, na zrmzlinu je kosa, zato sme si navarili cokinu. jest mi chuti, aj tak vyzeram, ale aj prsa mam apson velke 😀 ..uz ma viac nenapada...jaaaj este v utorok idem do ikei, duuufam ,ze uz mi do toho nic nevojde, takze expi, potom sa ozvem 😉

viamka
autor
23. nov 2008

no mne sa okrem mikulaskych obleckov vselico este nepaci a nasim detom hej, takze to nie je o mojom vkuse, ale o tuzbe mojho synka..........................

mimochodom, preco ja ked priberem, mam stale male prsia a velku ritu?????? no nic, idem zehlit 😅

certica
23. nov 2008

jeej zdraviiiim, aj ked len na chvilu. martin tu uz kvili v tatkovom lone, ked ma vidi. hadajte, preco asi? 😀

verul, expi - ikea sa u nas nekonala, teda ja som sa tam ani nechystala, len koli expi by som isla a kupila popritom kopec hovadin 😀 , tak sorry, zostava ta mila uloha na verulku.

ja som si dnes asi po roku a pol napustila vanu s nejakou magneziovou morskou solou a kokoz ma normalne svrbi telo 😅 😀 , mozno bola po expiracii 😀 . ale uz to ustupuje 😨

inac verul som povodne chcela dojst kuknut tu tvoju bundu, ale sme sa dnes potrebovali rozdelit, tak isli len chlapi starsi. dufam, ze ten koc neni uplne odveci, ja vobec ani neviem, v akom je stave po tom pobyte v pivnici, resp. zahradnej bude 😅 .

mne dnes MM splechol rano, ked som sa vytrepala z postele uz odkoselovana, t.j. naha, ze: jaka si chudaaa! 😕 😅 😀 . tak som spravila dva kroky vzad a vzhliadla sa v zrkadle. musim teda podotknut, ze som bola nalacno 😀 ... tak asi preto

certica
23. nov 2008

jaj, s tymi mikulasskymi tiez neporadim, ja to tiez prilis nemusim a kosele cervene som tiez zatial nevidela, viki kosele a vobec nic na gombiky nechcel nosit

viamka
autor
30. nov 2008

zase je vikend, vlastne uz aj po vikende .......................... akosi nestiham sledovat dni. a boli ma hrdlo, akosi anginicky ...... ble ble ble
budte zdravi a v poho

verulka
30. nov 2008

viamka, ja mam momentlane vsetko velke 😀
certi, zlaty manzelik 😉

expertka8
30. nov 2008

...zlaticka moje...ja len tak....aby ste vedeli...ze na vas myslim.... 😵 😵 😵
...juuuuuj...asi sa mi blizi PMS...lebo som nejaka nostalgicka.... 😅
...takze 3. tehu sa nekona.... 😅..../docasne/ 😀
....LUBIM VAS....a prisaham...ze dnes neficim na lysohlavkax 😀 😀 😀 😀

tilly
1. dec 2008

ahojte,

no ja sa hlasim, síce nesmelo, lebo som to tu zanedbávala, ale scápaná som pomaly každý večer, no jo je čas vareného vínka a na našej alkáčskej ulici to už fičí... teraz sa mesto rozhodlo, že si zaslúžime názvy ulíc, lebo doteraz sme malli v našej štvrti len čísla a tie nám hádzali tak, že my sme 555 a susedia 549 a veľa susedia 640, takže keď išla sanitka pre susedovu dcéru s anafilaktickým šokom, tak 15 minút blúdili len po našej štvrti 🙄
tak sme si povedali, že tá naša ulica bude hroznová 😀 no rovno vínna cesta alebo alkoholická sme si dať nemohli, ale možno tak pinnelova by to ešte mohla byť...

a čas mi letí tak neskutočne, že ani neviem ako a už je DECEMBEEEEEEER 😲 takto o mesiac budem mať opicu ako svet 😝 😀 a bude mi zleeeeeee

certica
1. dec 2008

tilly 😀

ja varene vino teda nemusim, ale (a co je pre mna ovela horsie) budem musiet obmedzit, resp. vylucit coko a orechy koli malemu (na tvari sa mu spravil atopak), no a to potom netusim, co budem cez vianoce praskat do seba 😒 . no ale mozno si vylepsim postavu 😀

tilly
1. dec 2008

certi, ty urcite postavu vylepsovat nepotrebujes 😉

viamka
autor
1. dec 2008

babule, caute! no ja mam tiez tazky vikend za sebou, lebo z piatka na sobotu som isla spat o 4 rano = firemna akcia a tych ste bude! 😀
dnes sme sa vybrali do hrackarstva, ale nic sme nekupili. ja a mangel ................ hm, ledva sme sa premotali pomedzi regale .............. unavenííííííííííííííííííííííííííííííííí
tak mozno inokedy!

viamka
autor
8. dec 2008

caute, ja len telegram ......................... uz zase je vikend, neviem kedy ubehol dalsi tyzden! neda sa to nejako spomalit???

darceky furt nist, u nas ozaj ze jezisko bude nadelovat ................

cmuk vsetkym

tilly
8. dec 2008

fakt to letí...
ja mám darčeky už aj zabalené... mužovi som kúpila asi 500 párov ponožiek a 10 boxeriek... och koľko originality 😀 ale jemu budem vyrábať darček ručne 😀

tilly
9. dec 2008

baby, poraďte, domčo má už tri týždne zelené sople a dosť husté, nechcem do neho rvať ATB... či nevyhnem sa tomu??? v škôlke sú na tom tak všetky deti, tak mi prijde zbytočné natlačiť do neho ATB, keď mi príde do škôlky a budeme to mať všetko odznova...

inak k nám do škôlky chodia bežne choré deti 🙄 😕

expertka8
9. dec 2008

...tilly...vyskusaj toto....ja som bola vzdy max. spokojna 😉
http://www.lekarennawebe.sk/2008/03/18/physiome...

viamka
autor
10. dec 2008

no ja uz som to tu niekde pisala, ze ja vyplachujem cca rok detom kazde rano roztokom nos /recept dodam/ a za cely cas, ani skolkari sopel nemali, ani im nezateka a o zelenomsa nam ani nesniva............ to ti povie kazdy doktor, ze sucha a poskodena sliznica sa "nakazi" skor ako vlhka a zdrava. to by si sa cudovala, co z nich niekedy rano vyleti, hoci sa pred tym vzdy vyfukaju na sucho ..... trva to len chvilocku, ale stoji to za to ............ ja mam deti bez atb, hoci jedno ma fakt blbu diagnozu a nabeh chytit v skolke vsetko. minuly rok nechybal v skolke ani den a ustal aj chripkove obdobie .............. finta je v tom, ze to treba robit stale, nie len ked je dieta chore ....... 🙂

drzte sa

verulka
10. dec 2008

cafte. ja mam nakupene uz snad vsetko 😉 ronovi rastu horne dvojky( jednotky preskociôl) takze akosi bojkotuje spanok, ale apson pekne papka a menej kojim..co ma viedlo k tomu, ze zajtra si idem omrknut noveho chlapa v mojom zivote- jezisko mi zaplati osob. trenera 😎 taaakze certi, ani ja nebudem asi tlacit moc coko..a orechy ja nemozem, takze to je jedno...

tilly
10. dec 2008

verul, fííííha, no to je dobrééé, že osobný tréner, mne ježiško prinesie stepper domov 😀 chodím teraz pravidelne cvičiť, ale vôbec to nepomáha, bodaj by aj, keď sa vždy cez víkend nažeriem a poloožeriem...
v sobotu zas robíme kapustnicu, no boh nás ochraňuj... samozrejme sa bude variť víno na hektolitre a do vareného idú tony cukru... 🙄

a mikuláško mi priniesol šampus, takú mám chuť... hmmm

viamka, hoď recept 😉 domčo je strašne na tie sople náchylný, chytí ich vždy a ťažko sa z nich dostáva, ale vždy to trvá tak týždeň, ale teraz to trvá už tri týždne... neviem, či do konca roka ešte pôjde do škôlky, ale keď majú mať besiedku... 😢

verulka
10. dec 2008

tilly, no mne ked t rener nepomoze, tak uz nic a pojdem si dat vysetrit stitnu zlazu 🤐
jaaaj, ja by som si dala za hektoliter vinka- ani nemusi byt varene, hlavne cervene 😀

certica
10. dec 2008

tak ja, ked uz nahodou omylom, tak jedine biele a rozhodne nie varene 😀 ... sa k vam tusim nehodim, dokonca ani nekourim 😀 cigy

veruuuul, ma netentuj, to som ja kedysi "snivala", ze osobneho trenera chcem! som to pred chvilou muzovi hovorila, ze aky darcek ti nadelili, no nechcite vediet, co dodal..., ale sice je uz po 22h 😀

viamka, viem, ze si mi ten preplach nosa slanou vodou spominala, to ja vikiho neprinutim, to skor martina. ten drzi, zlaty je, hlavne, ked mu chcem nieco do pusy namierit, otvara jak vtacatko, ked mu napr. idem vincentku streknut alebo ked sa priblizujem so zub. kefkou, pekne nastavi otvorenu pusu 😎.

tilly, ty mas o zabavu furt postarane 😀

tilly
11. dec 2008

hej, u nás je stále zábava, ale serie ma to dieťa už, teda tie sople, otras, dnes je to trošku lepšie, spal skoro do desiatej, síce som mala nervy, lebo len teraz som dorazila do roboty, ale aspoň si trošku pospal, teraz je s mojou mamou a MM u doktorky, som im hneď hovorila, že s pamyconom, nech to na neho ani neskúšajú, to u nás nehrozí, to je pre neho najhorší trest...

viamka
autor
14. dec 2008

no caute:tak tak ja som ani na jeziska nepockala a zacal asom s trenerkou od novembra a aj fafa ma uz dlho svoju........ tolko na temu originality 😀
recept: na liter vody 9g = 6ml soli. roztopit vo vode, prevarit a drzat v uzatvorenej nadobe. that´s all ostatne podrobnosti preposle verulka

baby, uz mate nieco upecene? alebo je este cas? alebo klasika typu, ja nepeciem, my to nejeme .............. a co nakupy? ja som kupila nejake potraviny vcera, kokso plne tesco ludi, co sa tram len tak prechadzali, sem tam nieco supli do kosika a pohoda lesna, sak nesla ani polovicka pokladni ................... mna tam trhalo! a este predtym som kupila par knih, to mi trvalo len chvilu. chcelo by to este napad z hrackarstva ............. hm

no tak vam prajem prijemny tyzden, vesele vianocne besiedky a rodinnu pohodu v tomto predvianocnom chaose.

verulka
14. dec 2008

viamka, fafa a mate uz aj nejake vysledky? ci nevyhodim korunky...

certica
14. dec 2008

no zdar modelky! 😎
co sa vianoc. nakupov tyka, ja som okrem potravin absolvovala prakticky vsetko z tepla domova - nech zije net! 😀 a co sa pecenia tyka, dnes som spravila jeden kolacik kremovy, este polevu a zamrazim, inak sa samozrejme zozere 😝
no a chaos inak mozem, akurat ze ten nakupno-predvianocny mi nechyba.

sa om zvedava na vase nove tela... 😎 😀 😉

viamka
autor
14. dec 2008

certik si sikulka ...................

ked uz bonzujem na fafu /sak ona mi to natre 😀 /, tak ona vypada fak super, schudla a v strave sa moc neobmedzuje .................. vypada super, mozem potvrdit!!! cvici raz s trenerkou a dva sama
co sa tyka mna, cista hruza, lebo zeriem ako blazon, lebo sak cvicim ............ nazvyme to rozbeh. teraz sa mi spevnila rit a brucho, a aj stehna, ale tuk mam stale ................. prave cakam mrchu a v tedy sa mi najlepsie upravuje strava, takze 90 dnova a z jari som kocka 😅 dufam

rozhodne peniazky nevyhodis, ked to budes brat vazne. mna prve dve razy tak opatrne testovala, ale potom mi uz nalozila, co sa do mna voslo. skus ..............