Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

expertka8
24. okt 2007

...sharlotta...to sa nazyva averzia prexadzajuca az do alergie 😀 ...z toho si nic neroooob....tento priznak mavam aj ja obcas pri vlastnyx certox.... 😅 😀
...ked "to" pride..nie je co riesit... 😉 😀 ...
..viamka..idem kukuckovat do @ 😉

sharlotta
24. okt 2007

Ja som taka trosku komplikovanijsia, Certica by vysvetlila(objasnila) povahu skorpiona. Ja si sama seba ani neviem predstavit ako matku a kedze som od skolky feministka, tak ma to aj miestami vytaca 😅 , ze preco ja vsetko a on si tam nacapi svoje meno a on si len uzil a ja som sa vytrapila pri kramoch, pri porode sa vytrapi, o tehotenstve ani nehovoriac a zvysku zivota uz vobec....No, musim prestat takto zmyslat a sama seba presvedcit, ale zatial sa mi este nechce. Ja som este mala na take veci...

expertka8
24. okt 2007

...sharlotta...ked vyrasties...daj exo 😀 😀 😀
...mimoxodom...ty skolkarska feministka...aj ty si bila xlapcekov v MS??? 😅 ...ja som si ix priam vyxutnavala..ked plakali 😀 ...ale inak..mangel sa nestazuje 😉 😀
..zaujimave..ze zeny-skorpionky maju pre mna smrnc...ale opacne pohlavie s tymto "ustipacnym" tvorom neznesiem v jednej miestnosti..ani keby to bol protitankovy ukryt 😅

sharlotta
24. okt 2007

Noooo, su skorpioni s ktorymi si sadnem hned a potom su taki/e s ktorymi sa tiez neznesiem. Este som vlastne ani nestretla chlapa...sice jedneho si pamatam, co bol v pohode...A ty si co? Baran, ci zle si (ne) pamatam?

sharlotta
24. okt 2007

V MS som chlapcov este nebila, ale na ZS zato hej. Na ZS som inak zakladala s kamaratkou zosit a tam boli hlavne zasady (2.roc), ze musime dokazat chlapom, ze sme lepsie a mali sme rozpracovany plan ako sa naucit rychlejsie behat a liez po stromoch.To vsetko som vymyslala ja a nutila som kamaratku k vykonom. Mna by v arabskej krajine ukamenovali, lebo ja viem, ze som sa s tym narodila.

viamka
autor
24. okt 2007

zdravim skorpionky aj neskorpionky..... presne take reci ako sarlota som pustla aj ja! ale to sa pusky este z predu nabijali v prvej svetovej! 😉

expi dakujem, potrebujem este cosi, zajtra ti to dam na mail, lebo diar mam v aute a z hlavy to neviem!!! niet divu!

expertka8
24. okt 2007

...viamka...nezbehnes pren???...mam teraz cas.... 😉
...sharlotta...a ja "baran"???... 😅 ..staci..ze som xolericky "strelec"??? 😅 😀

viamka
autor
24. okt 2007

baby ja padam, este chcem z mangela nieco dostat! 🙂

sharlotta
24. okt 2007

Jaaaj Expi, tak to ja so strelcami si tiez rozumiem. Ja sibnutych ludi milujem. 😵

expertka8
24. okt 2007

..viamka...a co xce dostat z mangela???...alternativ je viac 😅 ..peniaze???...info o dovolenke???..alebo kedze je streda...geneticky material??? 😅 😀 😀 😀
....sharlotta....dakujem za lixotku....nezaspim... 😅 😀

tilly
24. okt 2007

ahote, ako? asi už všetky spinkáte... ☹

verulka
25. okt 2007

no teda, vy ste pekne sa rozjeli...aspon sa mam od rana na com bavit v praci 😀
Moj drahy je skorpik, inak toto znamenie nemusim, tak preto som s nim uz vyse 10r 😀
Inak s tym hulenim cumim 😕 I ked ja dufam ,ze uz nezacnem- nech som dobry priklad 😀 ale aspon varene vinko...mnaaam
fafa a kedy oslavujes???

fafa
25. okt 2007

na buduci tyzden??? napeciem, pridete?? dnes mam pohovor so sefkom, trochu mam nervy, lebo moja anglina stoji na bode mrazu...drzte palce...
takze ty nas nemusis?? 😠
a inak ako? dnes je uz lepsie?
mna dnes dorazila rano moja dcera. Odchadzam o pol siestej z domu a ked som sa obliekala odrazu ju vidim, ako sa prechadza po byte (uz bola inak v nasej posteli). Myslela som si, ze "konec", musim ist naspat do pyzama a lahnut si, kym nezaspi...a ona si len zobrala svoj "mobil" a spokojne lahla a spala...no vidim, ze zacinam byt doma "priehladna"..zaujem veskery zadny... ☹

sharlotta
25. okt 2007

Fafa a kedy si sa narodila? Ja 1.11. Raz mi jeden na to povedal, ze "1.novembra? Ty si potom mrtvola!"

fafa
25. okt 2007

ja trochu neskor...3.ja som dusicky len suchla...ale inak je to dost citelne, ze som v novembri, milujem take uprsane pocasie... 😎

sharlotta
25. okt 2007

Aj mne sa to paci. Mam taku nostalgicku naladu a mozem premyslat. 😔

certica
25. okt 2007

no pekne, ja mam kamosku 2.11. 😉 a inac som uvazovala nad menami denis, denisa (1.11.)
a ja nehulim, nepijem,... no idealna osoba 😀

viamka
autor
25. okt 2007

sharlotta, ako poznam svoju akcnu povahu,to by videl aka som ziva, keby to povedal mne!

inak ahojte! to by sa oplatila spolocna kontinualna zurka, nie??? ja som skorpik, oktobrovy..... verulkin muz, fafa, sharlotta a kto este? zavrsi to neskorpikova expi??? no mam v tom trochen gulas!

od rana mame zimne gumy 😕 objasni mi niekto, ci su retaze v povinnej vybave???? a ked ich budem mat, ako viem, ze ich mam pouzit, kedy a kde a kedy zase zlozit.... zvladne to priemerna dlondka spestovanymi nechtami a opatkoch, alebo nato treba babu do voza aj do koca????

a este cosi! co zajtra a v sobotu varite??? 😅

inak som v poho, ak nepocitam tuto samomluvu a tiky 😀

certica
25. okt 2007

no prdele, co ja chudera medzi vami. inac myslim, ze aj fafine dieta je skorpik a druhe ryba alebo len rybu ma? viem, ze su taka vodna family 😀
viamka, kedy ti teda mozem gratulovat? ci uz som bola byvala prepasla tuto sancu?? 😲
retaze v povinnej urcite nie su, to ti hovorim ako bruneta 😅
piatok, sobota pre mna este daleko z hladiska planov a varenia

certica
25. okt 2007

malo byt, ze: do prdele. nejak mi tam ta predlozka vypadla. ja len, ze aby ste sa neurazili, ze vas tak familiarne oslovujem 😅

expertka8
25. okt 2007

..caw seeegra 😉 ...ciiitaj...a zasni..ja zatial utekam pre malu dos skoly 😉

Povinná výbava

Súčasťou povinnej výbavy osobného motorového vozidla podľa vyhlášky 578/2006 Z. z. sú od 1. novembra 2006:

* náhradné elektrické poistky, ak sa v elektrickej inštalácii používajú, minimálne po jednej z každého druhu
* náhradné vláknové žiarovky s výnimkou svetelných zdrojov s plynovou výbojkou, ak sa používajú v svetlometoch alebo svietidlách vozidla, a to po jednej žiarovke z každého druhu, používaného na vonkajšie osvetlenie vozidla a náradie, potrebné na ich výmenu s výnimkou zvláštneho výstražného svetla
* príručný zdvihák s nosnosťou, rovnajúcou sa aspoň zaťaženiu najviac zaťaženej nápravy alebo zdvíhanej časti vozidla (1)
* kľúč na matice alebo skrutky kolies (1)
* náhradné koleso s ráfikom a pneumatikou predpísaného druhu a rozmeru (1)
* bezpečnostný odev (vesta, overal, bunda, pláštenka)
* ťažná tyč alebo lano schváleného typu, určené na vlečenie vozidiel
* homologovaný prenosný výstražný trojuholník
* lekárnička

...pre blondinky hadzem aj obrazky 😀 😀 😀
http://www.preauto.sk/povinna-vybava-auta-c-381...

viamka
autor
25. okt 2007

vcera zlatko! a ja prijimam gratulacie cely rok! v mojom veku potesi kazde nove rano..... 😖

fafa ma decembrovku! asi 😅

sharlotta
25. okt 2007

Viamka, to bol taky primitiv, ze mi to nestalo za to sa nad nim rozculovat. Tiez neviem o tom, zeby retaze boli v povinnej vybave. 😕 Pouzivaju sa povinne len ked ides niekde do hor, myslim, ze na Donovaloch napr. su povinne retaze, ked nasnezi.
Ja malokedy varim, takze neviem, radsej sa pojdem dakde najest.

verulka
25. okt 2007

certica, hezky 😀
viamka, retaze povinne isto nie su 😉 vsak naco by ńapr. v BA boli komu retaze, nam staci 5 -10cm snehu a mame kalamitu, ktoru ani retaze nevyriesia 🙄
Ja som tiez ryba, i ked s tym ie som stotoznena 😀 ja mam okolo seba mrte skorpikov, takze teraz zacina obdobie zuriek...nuz co vypijem hektolitre vinei 😅
varenie??? zajtra sme este nakrmeny v jedalnach a v sobotu u svokry( kedze som v skole) este nejake dotazy 😀

certica
25. okt 2007

oki, tak synator s muzom su ryby (myslim fafu. zas ma sprdne, ze prezradzam verejne tajomstva)
toz, viamka moja - som to pohnojila, ale TVOJA chyba, ze si sa nikdy nepriznala k datumu nar. aspon takto s niekolkohodinovym oneskorenim ti prajem vela zivotneho elanu, napadov, postavu snov a zdravie celej rodine! 🙂

certica
25. okt 2007

jak sa to tu vyrojilo 😕 😀

certica
25. okt 2007

verulka, ty si baran 😉

viamka
autor
25. okt 2007

expi, posli mi zdroj, alebo tam najdi nieco o kriede! minule sa na mne jeden zeleny dorabal, vraj cim okreslim mrtveho spolujazca, alebo polohu auta pri autohavarii! tak som vytiahla tasku, co nosime na piesok, a vysypala som lopatky, formicky, hrablicky, sitka, aj mlyncek a kyblik sme mali, auticka a KRABICKU FAREBNYCH KRIED. ked som ju stastna vytiahla, nemal slov.... v zime by som asi neuspela! este tak lopaty na sankovanie 😀 no a ked uvidite pri buracke niekoho, kto si kresli na cestu, tak som to ja!!! 😉

verulka
25. okt 2007

i ja cumim 🙂

certica
25. okt 2007

ha-ha, nebol 1.april nahodou? som myslela viamka, ze si vysypala ceruzu na oci, konturku alebo ruz 😀