Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

fafa
22. máj 2008

Dole som dala asi 5 kg, ale chcem pokracovat...chodim cvicit, tak mi to celkom ide...a hlavne sa mi dari nežrat, co je u mna dost rarita 😀
Muž isiel na celu sezonu, takze aj v zime bude prec...ale chodi domov kazdych 10 dni, tak sa to celkom da. Hlavne ked su decka v pohode a skolkuju...
To pocasie by sa uz mohlo ukludnit 😠

verulka
22. máj 2008

fafa, dobraaaaa...ja zatim neriesim, jem aj tak dietne a iba chodim 😉 sice bez uspechu, ale aspon sa mi kondicka vracia 😎
o pocasi mi ani nevravte, ja chodim kocikovat aj ked prsi, lebo doma nespi ani tu chvilku, co v kociku 😝

certica
22. máj 2008

caute modelky 😎
ja sice citam, ale velmi nepisem, lebo krpaty je na mne vkuse bud nacucnuty alebo aspon inak nalepeny, takze sa mi pise na ptaka 😀 😝

jeje viamka, ty si dnes tuu... 😲

fafa, no ty sa nezdas, takto v tichosti rod. krbu zhadzujes tuky, ani o tom nevieme 😅 . kazdopadne gratulujem, ja sa pre klud duse nevazim uz par tyzdnov 🙂

no verulka, dosiel mi baby vak (prva verzia), tak dnes vyskusam, ked bude prihodna chvila a nervy budem mat na poradku 😀

verulka
22. máj 2008

certi, ak sa osvedci, tak dojdem s ronom na skolenie 😉 my len ruky a kocik..este trochu lehatko. Autosedacka mu posobi infarktove stavy, takze vzdy polovicu pobytu v aute preplace a tu druhu prespi od vycerpania 😒 snad sa umudri a oblubi si aj dalsie vymozenosti doby 😀

viamka
autor
25. máj 2008

caute vsetci! u nas vsetci spia! pustila som mycku, spravila kavicku a asi si este idem zavesit pradlo a len tak mi napadlo, aka to bola pohoda na materskej 😀 . preco som byvala taka ustvana a unahanana a nanervy? no jasne, ze nie stale, ale niekedy - a poriadne! hm...... asi podumam o dalsom potomkovi! 😉
ha, alebo len na potomka potrenujeme 😀 😀 😀 som genius kompromisov! 😀

majte este peknu nedelu a popiste mi cez tyzden nieco o vas, dobre sa to cita! 🙂 papa

fafa a kolko trva sezona? a s tou nohou sa mu to da? a min vikend som si skypovala s tebou, ci s tvojim muzom??? 😅 no kazdopadne skus aspon ip!

tilly
25. máj 2008

ahojte, u nás stále vypadáva elektrika, aspoň, že za ten čas, čo funguje sa mi nabije notebook... otras

malému sme dali dnes dole kolečká z bicykla a ide mu to, zlatý je

certica
25. máj 2008

viamka, len trenuj trenuj! 😀 dobrovolne sa pridavam 😀 . mimochodom, som dnes uz aj mrchu dostala, chapete??? ja, kojaca matka... historia sa proste opakuje.

tilly, tak to je sikulka domco 😉 😎 my sme vikimu pravdu povediac este neskusali dat kolecka prec, ale minule ma to napadlo a rozmyslala som, kedy som sa naucila ja bicyklovat

tilly
26. máj 2008

certi, to je blbé ☹ ja som dostala až po 8 mesiacoch... a jedna kamoška až po roku 😲

ja som mala prvý bike až v 9 rokoch a hneď mi ho aj ukradli 😀

viamka
autor
27. máj 2008

ludia su sv........... ukradnut decku bicykel!!!! fuj, ako s tym mozu zit!

co sa tyka mrchy, tak ja po dvoch rokoch po prvom porode a po druhom a tretom porode po roku a nechybla mi 😀

dnes sme mali poradu s megasefom a triasli sme sa ako ............ lebo u nas sa lieta za take blbosti az no. ale dopadlo to super. vacsinou je to tak, ze ked sa moc sresujem, dopadne to fajn...... a zajtra si dam freestyle day! chcem behnut do cestoviek a cosi vybrat ..... na nete som zistila, ze traja mozu ist hocikedy a hocikam, ale pat clenna rodinka, co nechce byt v jednej hotelovej izbe, to uz je problem. no uvidime, co poriesim tento rok. 😉

aj vam je tak teplo??? 😝

viamka
autor
27. máj 2008

idem sa zavesit na skype a resetnut si hlavu......... 🙂

certica
27. máj 2008

viamka, mne neni teplo, ja sa len potim jak kon. hlavne v noci 😅
tak dobre vyberte, myslim dovcu 😎
idem aj aj off
dobru vsetkym. tilly tu urcite bude strasit okolo 23h 😀

verulka
27. máj 2008

viamka, mne osobne je super, dnes som sa paradne spalila, lebo tapa som bola 4h vonku a akosi mi nedoslo, ze existuje aj nieco take ako opalovaci krem a trba ho aj pouzit 😅
ja som este nikdy nesla na dovcu cez cestovku a ani nam tonehrozi,kedze nikdy netusim ani priblizny termin 😒
a pekne trenujte plodenie...ja este cakam na kontrolu a ptoom ..no ta cinnost je super, ale moj strach z dalsieho rozmnozovania je tiez velky 😅
cetrica, ja som dostala kramy uplne hned- prestala som spinit a po tyzdni som kramovala 🙄 tak som zvedava...
Tilyy, domco je super sikovny 😉 teraz ho este naucit dlho vydrzat slôapat a je to pohoda 😀 😀

tilly
27. máj 2008

tu sooooom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viamka, vykradli nám vtedy barák, tak si zobrali aj bike 😉

veruĺ, len my nestíhame behať za ním a bojím sa nechať ho na 16" biku, tak sme si požičali 12" s voľnobehom, aby dočiahol na zem, tak máme tri bicykle, 12" ľahučký bez voľnobehu, ale super sa na ňom domčo naučil bicyklovať, 16" a 12" s voľnobehom...

tie lietadlá tu lietajú nejak nízko, za chvilu budem kývať cestujúcim 😀

pozeráte niekto strechu? kde to býva tá pocisková? krásnu záhradu majú 😲

verulka
28. máj 2008

tilly, moji chalani este nemeju volnobeh, je to podla mna lepsie...vsak ked uz jazdi, tak nemusis za nim utekat, ale sup na bike aj ty 😉 ale fakt je sikovny 😉

tilly
28. máj 2008

ja neznášam bicyklovanie 😀 neviem prečo, nemám rada tento šport, ja mám radšej beh, rýchlochôdzu a loptové hry, ale neviem prečo od istého času bicyklovanie neznášam, pritom ako pubiška som bola na biku celé dni

verulka
28. máj 2008

tilly, tak to je pruser 😀 ja by som uz taaak sla, len mi ten krpec nechce zatim sediet vo vajicku, tak nemozem 😠 snad mu to dlho vadit enbude a ja konecne poficim 😀

tilly
3. jún 2008

kam to až relax padol? je to tu nejaké neaktívne 😝

domčo je už dva týždne chorý, sople, kašel, srajda pajda 😝

certica
3. jún 2008

tilly, aj viki mi zacal soplit...bol vcera na kupku chvilu. nechce mi ale jest posledne 2 dni, tak to bude nakoniec nieco viac 😒

monkula
3. jún 2008

ahojte, čo je adrenalínový relax? 😎

verulka
3. jún 2008

kocky, my sme dnes boli na prijimakcach na 8r gymko, tak som cela nedockava, ze ako dopadne...ajka vysla, ze tobolo lahke 😀 tak dufam, ze tam nieco nezblbla 😀
kokos, vcera som dostala bio caj pre kojace zienky a dnes mi ron chudak cley den place 😖 uff, som dead...

certica
3. jún 2008

verul, ja mam tiez bio caj. u mna, ci som ho pila alebo nie, nejake zmeny som nepozorovala. uz som ho ale dlhsie nemala.
moni, no ako by som ti to vysvetlila.. 😕 😀 ale sme tu v podstate vsetko z niekdajsej temy o chudnuti a nejak sme sa nevedeli stretnut v ziadnej pre nas spolocnej, tak sa zalozil adrenalin

verulka
3. jún 2008

tak nejak 😀

tilly
3. jún 2008

ani domčo neje a schudol, neviem, či je vysratý z podoby, alebo či je to tým teplom, ale už nespapá ani cestoviny, takže má asi dobre stiahnutý žalúdok 😝

verulka
9. jún 2008

baby, co jeeeee? vsak uz som nas ani najst nevedela...hmm, vonku pekne, takze za pc nikto nesedi...
mam v albume promocne oznamko 😀 😎

expertka8
9. jún 2008

...verul....ja som vcera posielala e-mail 😵
...v skutku sa uprimne tesim s Vami 🙂

..pekny vecer...tyzden... vsetkym adrenalinovym 😉

tilly
9. jún 2008

verulka, krásne oznamko ti urobili deti 😉

verulka
10. jún 2008

Tilly, pre teba je to ako inspiracia 😀 domco ti tiez moze to tvoje vyzdobit 😉
expi , dakujem 😵

tilly
10. jún 2008

veruli, juuuuj, tak to nebude tak skoro, to už bude domčo vedieť aj písať 😀

fafa
19. jún 2008

Ahojte, no baby, skoro som Vas uz nenasla....nejak to tu flakame....
Ja som od vcera sama, jedno dieta je s manzelom a jedno islo s nasimi k moru....normalne to rozdychavam...
Ako sa mate? Uz by nam mohlo zacat nejake normalne leto...
...prajem krasny dnik.... 😉

certica
19. jún 2008

fafaaa, zdaaar! ale ti je vegetne 😀 . a kam k moru? aj ja chcem zmenit klimu. u nas ani neviem co, akurat som uz aj verulke vcera spominala, ze nas 2-mesacny slon ma 7,1kg 😲 , normalne naholo 😅