Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

verulka
26. jan 2008

viamka, cakam sms 😉 to si ta tu nenechame uniknut 😉 my sice vo stvrtok odchadzame, ale v ut aj v stredu som podevecer a vecer free 😎

viamka
autor
27. jan 2008

baby, no ale ja som ako spravna kvocka mat chcela kazdy den ficat do tn. malo by to byt od 9.00 do 17.00 s hodinovou prestavu. ale asi z utorka na stredu prespim, mozno aj na stvrtok.............. ja budem mat viac jasno az v pondelok 04.02. dam vediet 😅 hm ale znie to neodolatelne: divoky tah nocnou blavou s dvoma tehu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 urcite aspon jednu noc prespim! tak do stvrtka to mam stihnut??? ok! 😀 😀 😀 verulka ip, mobil, lebo ja ta v mobile neviem preco nemam. certi to iste.......

baby, najmensi mi grcal celu noc..............cakame, co z toho bude! 😒

fafa, dnes do nr pre grcaci problem 😖 nejdeme, usetri mi kavu.................. a odkladame to na neurcito!!! 😀

certica
27. jan 2008

viamka, kontakt bol odoslany 😀 , inac aj tilly by sa mohla pridat. ja dufam, ze sa mi podari vikiho zabestelovat...

tilly
27. jan 2008

jeeej, no viamka, super, gratulujem k novej práci, si šikulka 😉
ja si asi budem tiež hľadať niečo iné, lebo tento človek mi dáva tak zabrať, že mám chuť na všetko sa vysr... a užiť si koniec materskej a školy...

baby, ak ma starý pustí, nebude to streda a štrvtok, tak sa pridám 😉
dofrčím zo šamka taxíkom (samozrejme, že si ho budem sama šoférovať 🙂)) )

certica
27. jan 2008

tilly, takze mame rozvoz zabezpeceny.. 😀 😀
inac to je myslene az o dva tyzdne, teda ten dalsi...

tilly
27. jan 2008

ja viem, že až vo februári 😉 tento utorok máme šamorínske stretko, tak preto neviem, či ma starý pustí 😀

certica
27. jan 2008

ok, ten moj bude urcite na vychode, tak uvidime...

verulka
28. jan 2008

jaaaj, tak to som ja nepochopila, ze az ten dalsi- ten mam cely free 😎 ja idem prec tento stvrtok do nedele 😉
viamka, posielam ip s mobilom 😉

tilly
29. jan 2008

ahojte, ako?

verulka
30. jan 2008

tilly, no ty ako? co skola 😀 moja uuuplne stoji 🤐

viamka
autor
30. jan 2008

no tak konec radosti, ziadne prespat, ziadna divoka jazda v noci, len obedna hodinkova pauza 😅 som sa rycho spamatala, ze budem robit v serioznej f. s naskrobenymi goliermi 😖 a nejaky free style sa tam nehodnoti ako kreativita, ale neposlusnost!
TAK CI TAK, BUDEM CEZ OBED VOLAT VSETKYM DOSTUPNIM UZIVATELOM MT!!! termin je od 04.02!!!

stale sa utesujem, ze to dame nejak dokopy aj za bozieho svetla....

vsetci doma okrem mojho muza mame virozu = vracane, ktore prechadza do sr..... zelenej vody.........vraj to trva len tri dni, tak uvidime.............

verulka, ako to ze skola stoji???? skusky mas a diplomovku mas pisat a zhanat hotove statnicove otazky!!! ci nie?
tilly, tak prijemne stretko prajem a muza sa nepytaj, usetris si jednu jazdu!
certi nevidim tu gn spravy! okrem toho, ze ste neboli na sono 3D....
expi, vikend V sa blizi a budete v dome!!!! dalsi splneny sen!!!!
moc drzim palceky - vsetkym!

viamka
autor
30. jan 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ked zase budete nadavat na svojho chapa, mrkni te sem. a bude sa vam zdat, ze ten vas je zlaticko!!!!!

verulka
30. jan 2008

viamka, stat. otazky mam vytlacene 😎 diplomovka sa chysta 😅 ale teraz som mala toho fakt desne moc vela v praci- doknca mi vcera babo trochu dalo pocitit, ze spomal, lebo ma nase..s 😅 tak uz som poslusna...
inak 4.2. ma meniny jedno krasne meno 😀 takz si na oslavu dam aj zmrzlinu 😀

viamka
autor
30. jan 2008

yes, aj moja matka ma.... teda ona ma narodky 😀 ok, pridem s darcekom!

certica
30. jan 2008

viamka, no tak rychlo sa precistite a zastavte to 😅 . ved nech z teba aj nieco zostane 😅 . inac ja teda neviem, ako sa mi podari cez obed. viki chodi spavat cca o 14h, mozno stihame, kazdopadne zas by som isla radsej sama, ked uz... no a v taku hodinu asi hlidani mat nebudem. uvidime, nepredbiehajme sled udalosti. a zmrzk.pohar, ak tam budem, si dam tiez - miesto tej kavy, resp. caju 😎 . to je moje oblubene 😀 . ludia, ale uz som fakt sirsia ako vyssia, do stran vsade. fuj 😝
viamka, poradnu mam zajtra, dost to flakam zatial. mal by byt aj uzv v 30tt, tak potom nahlasim info. inak sa citim fajn, len fucim pri najmensej aktivite.
neviem, co je 4.2., ale moj krpec ma 7.2. 3 roky 🙂 . tak mi to nedalo 😀 , verul 😉

tilly
30. jan 2008

ahojte, moja škola dnes úúúplne padla 😢 predlžujem to zas o rok...
tak už aspoň nebudete kojace a môžeme sa poriadne napiiiiť 😀

verulka
30. jan 2008

tilly, tak to je od teba mile 😀 ..ale dufam, ze sa pridas na relaxacku zurku po mojich statniciach...
certica, vidis, skoda ze sa viki nenarodil o 3dni skor, bolo by to dokonale 😀

certica
30. jan 2008

verul, keby si bola vanda, je to uplne ideal 😀
tilly, ved sa nic nedeje - si mlada 😎

viamka
autor
31. jan 2008

tu sa pise, len ked ja som out a potom dlho nic a tak pise viamka viamke! 😀

sr.....ve spravy: ako prislo, tak odislo, u nas vladne wc pohoda! mam tri kg dole! dufam, ze ich udrzim! 😀

tilly, ty budes ako moj brat, ten 5-rocne studium zmakol za 9 rokov! ale sikovny bol, prebehol par odbormi......
ked sa studovalo za mojich cias = 19.. tak este len zacinaly kreditne systemy a ine vymozenosti a nedalo sa takto predlzovat studium a tancovat na tenkom lade: skuska + tri opravne + jeden dekansky a dovidenia! kludne sa lietalo aj v piatom rocniku zo skoly...... no ale nemyslim si, ze to mate lahsie..... tazke skoly su stale tahsie, len sa mi zda, ze je ovela viac "easy fakult a odborov" 😉

kolko teda mam mat darcekov na stretnuti? kokso, sak to budu kible zmrzliny 😀 😀 😀 kto este nieco oslavuje????a co pridat vitazny februar????? 😀

tilly
31. jan 2008

viamka, my tiež ešte nie sme kreditný systém a lietame aj v šiestom ročníku, mne chýba jedna posledná skúška, je to na porazenie, asi kvôli nej vyletím... my to máme jeden riadny, dva opravné a dekan a finito...

a tiež sa mi zdá, že je strašne veľa ľahkých škôl, preto si chcem ešte takú urobiť pre prípad, že by som z tejto vyletela 😀 😅

certica
31. jan 2008

tak, u nas sa sopli, kycha,... vo velkom, trochu teplota. zatial len viktorio. hadam to zvysok family obide.
ked spomintate ten kreditny system, ja som koncila v r.99 a to bol vlastne posledny rok, kedy sa ficalo po starom bez kreditov 😎
fafa, ex - zijete?

fafa
31. jan 2008

Fafa sa hlasi z Tatier priamo od Strbskeho plesa...nejaka firemna akcia...baby, este som od tej kalamity v Tatrach nebola a som totalne zdesena...aj mi slza vyletela ako som sa sem stverala...
Zajtra sa vraciam domov, drzte mi palce, lebo cesty su divoke...
Viamka, zajtra ides???? tak ti zelam stastnu ruku a pero... 😉
Certi sopli sa asi vsade...u nas je momentalne klud...ale sme tyzden po....tak dufam, ze to deti "ustoja"....

tilly
31. jan 2008

bože baby, to ste tu všetky také vzedalné? 😲 tak tu zostanem, bude ma to hnať, aby som sa trošinku učila a hanbila 😀

fafa, že nejaká firemná akcia 😀 to bolo zlaté, ja som tiež ešte od tej kalamity v tatrách nebola... 😖

certica
1. feb 2008

tilly, no titul akoze mam, ale ci som zrovna aj vzdelana.. 😅 😀 , zato som zvedava (povodne som tvoju otazku citala v znenik ci sme vsetky tak zvedave? 😀 ). okrem toho tilly, ja by som brala radsej tu trampolinu v rod. dome 😀
fafa, no pekne to zacina - hned aj fy akcie 😎
my sme odvtedy boli v tatrach asi 3x...no este to paaaar rokov potrva, kym to bude, ako byvalo... ak vobec

verulka
3. feb 2008

cafte, tak my sme spat z lyzovacky...bolo usper, dokonca som aj stat. otazky riesila 😀
baby, boli sme na utz vop stvrtok a dr povedala, ze podla velksoti sme 29tt+0 a pricom podla mrchylen 26+4 😕 doteraz bol vacsi len o tyzden, ale teraz to uz su skoro 2,5t...vidis certi, nakoniec tu porodku spolu absolvujeme 😉
viamka, zajtra cakam sms, ze kedy a kde 😎

certica
3. feb 2008

cau verul, ja som bola dnes na poradni + uzv. my mame 1500g a zodpoveda to 30tt+2, takze akurat... dnes sa tam roztrhlo vrece s porodmi, normalne cakacka na por. boxy 😲 😅
my mame vikiho este trochu choreho, zajtra idem rano vybavovat nejake papiere a potom ku mne do prace 😝

tilly
3. feb 2008

jej, verul, boli ste na lyžovačke? my sme akurát dnes pozerali ten vadičov, že by sme sa tam skočili pozrieť, ale asi až na jar, alebo tak v júni a potom hajde k moru, tehu nebudeme, takže môžeme pobehať kopec dovoleniek, dúfam, že už budeme mať aj zarobené, takže to všetko rozflákame, potrebovali by sme aj našu starú čiernu lady vymeniť, len si neviem predstaviť, že ju môj muž opustí a nahradí ju novou...

tilly
3. feb 2008

pre vysvetlenie, naša stará čierna lady, je naša octavka

certica
3. feb 2008

aj chcem na lyzeeeeeeeeeeeeeee!!! ☹

tilly
3. feb 2008

ja na lyže nepotrebujem, ale chcem už konečne k moruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀