Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

cat
29. okt 2007

jej certi, gratulacia k chlopovi 😎
Verulka a nad akymi menami premyslate?

roasha
29. okt 2007

certulinka,gratulation. 🙂 🙂 🙂

certica
29. okt 2007

dik babule 🙂 😀

viamka
autor
29. okt 2007

certi, uz to viem aj ja a pripajam sa : B L A H O Ž E L Á M!!!! no super, ostanes "ich jedina...."

verulka a ty si ok???

fafa dakujem za zoznam 🙂 a sorry tu nedelu.... 😠 😒

certica
29. okt 2007

dakujeme mu 😀 , viamka a kedy to cvalate do tych tatrov? ja by som hned vybehla na 4 dni. kebyze ide aj fafa alebo niekto este niekto s deckami a zohnali by sme nejaku chatu alebo tak, isla by som na predlzeny vikend. muz chodieva tak kazde 2 tyzdne vzdy na 2 dni smer vychod, tak by nas mohol niekde v okoli PP zlozit a potom vyzdvihnut 😉

viamka
autor
29. okt 2007

no certi, fafu som v nedelu nazhavila na rande, ale nas letovy plan sa nakoniec nedal upravit, takze ja dnes na temu fafa nejdem zartovat... ale inak kedykolvek 😀
ta v tatroch sme od dnes! piiiiiiiiip cesta, a kto cestuje po slovensku vie, ze je to riadny adrenalin....
este som sa koser nezorientovala, ale uz viem, ze izba na noc s kuch. a soc. zariadnim na osobu je za 280,- a dieta 250,- ha!!! zlava ako svina..... no a moja polovicka ide za mnou stvrtok, piatok, sobota, nedela, takze to omrknem a dam ti vediet, ako to vyzera.... kludne doooojdi, a dalej ip. a skus opacit fafu, alebo aj ostatne.... presunieme stretko z tn trochen blisie k expi???

certica
29. okt 2007

jeeej, vy ste uz tam. super 😎

viamka
autor
29. okt 2007

no par hodin, ale zajtra budem referovat o sto dvesto, len dnes to este predychavam..... 😒

expertka8
29. okt 2007

...viamka...a cerstvy..neprehuuuleny ...mierne zasnezeny pozdrav z Tatier nebude???? 😅 😀
...no nazdar cica...nexala si svojho duxa v okoli MT..ked si prefrcala??? 🙂
...certica....gratulujem k certikovi s pipikom 😀

certica
29. okt 2007

len dychaj, cerstvy horsky... 😀 a zajtra cakam podrobne spravy

expertka8
29. okt 2007

...ako tak pahltne citam...ine mi neostava ...len sa opytat...kto ma berie do kufra???...smer Tatry??? 😅 ...budem dobra...slubujem...neminiem vela O2 😉 😀

certica
29. okt 2007

no len aby expi, mne sa teraz obcas stazene dycha 😝 😀 a diky, len aby aj gulke boli 😀 ok 🙂

expertka8
29. okt 2007

..certi...myslis...slivkove???? 😅 😀

certica
29. okt 2007

no mozem ta momentalne pozvat na marhulove, cakaju v mrazaku 😎

viamka
autor
29. okt 2007

kokso, ja na teba myslim cely den, zlato pod do exilu.....

expertka8
29. okt 2007

....dieta v prdeli 😅 ...ale nex....take pozvanie sa neodmieta...ale pozoooor...prave ma na "gulky" pozval mangel... 😅 😀 😀 😀

viamka
autor
29. okt 2007

ex

expertka8
29. okt 2007

viamka

certica
29. okt 2007

ano, ano
prave ste cerstvo zosobasene...

viamka
autor
29. okt 2007

no kde sme? jaj manzel, no ma on ale prednostne viza???? ak nie, tak nech caka, to mu len pomoze! 😀

expertka8
29. okt 2007

...jasne...cim dlhsia "cakacia doba"...tym lepsi produkt 😉 😀

viamka
autor
29. okt 2007

čakacia! som precitala cikacia 😀

fafa
30. okt 2007

Caute...Certi gratulujem k chlopovi...uz sa to tu zacina crtat,este Verulka nech da vediet..
Viamka, dufam, ze si zbalila vsetko zo zoznamu... 😉 Inak s tym preletom som pocitala, uz si pripadam, ze nie sme celkom v poriadku, nam staci ked sa dohodneme, stretnut sa nemusime 😅
Ex, ake boli "gulky"??
Ja zase zarezavam 😝 Dnes som vyslala mangela na prehliadku s malou a budu jej aj brat krv, tak im prosim drzte vsetci palce...moj muz ked vidi ihlu...no nejak to dopadne, ved tam bude odborny personal... 😕

certica
30. okt 2007

ze odborny personal... 😀 drzime fafa, aj na nohach 😉 a dakujeme
bre rano inac 🙂

verulka
30. okt 2007

fafa, ja som uz 2.den OCR 😉 uz som vyrazne oddychnuta, i ked vcera som letela na chvilku do prace. Od zajtra som totalne opustena na 3dni 😉 ale zurka sa nekona, musim drtit 😖

viamka
autor
30. okt 2007

ahojte!

verulka no nemusi byt vzdy zurka, niekedy aj trochen kludu potesi......

certica, cele liecenie je o tom, ze spravia vstupne vysetrenia - krv, moc, vytery, a ani jedna dierka neostane utajena....potom specialne vysetrenia, podla vysledkov - kozne, plucne, alergolog. a ja neviem co este..... rezim ako v skolke ci skole: budicek, hygiena, ranajky + desiata je v pytliku, dychove cvicenia cca 30 min. a potom okrem obeda + pytlik s olovrantom a vecere je to total na rodicoch!!! bazen a sauna su od 13 hod a to kazde normal dieta spi! ale pozor, kniznica je otvorena 2x t. na 2 hod 😉 , co nam, je vacsine prd platne..... to ubytko dam vediet neskor, ked to uvidim. potom ta budem ocakavat 🙂 a zorganizuj si ten zajazd!!! 😀
a este pre objektivitu, j tu fakt pekne ihrisko... ale tie su tusim uz vsade okrem lunika IX

fafa, zla sprava - ja neviem o akom zozname tocis??? ale ak ho este dostanem, rada juknem, co som mala mat a nemam 😀 dano sa boji ihiel? to ho asi nepotesis volnou vstupenkou do tatoo studia! 😀 ok, ale drzim moc palce. dnes brali 5 skumaviek matkovi a to bol boj, mala som co robit, aby som ho udrzala. odborny personal = 1 sestra, pichal a ja som mala ustat to ostatne.... mimi stary fetak pocvicil rukou a bez mrknutia nastavil zily.... toho mi bolo luto daleko viac.... danovi priprav nejaku satisfaction, ved kazdy druhy by ti tam ani nesiel. este ze my mame doma tych prvych 😉

viamka
autor
30. okt 2007

baby tu dnes skapal pes? venujte sa mi trochen. okrem podpalacky ste mojou jedinou kulturnou vlozkou!!!

certica
30. okt 2007

som tu na sem tam, beham s mokrymi vlasmi, ale aspon vonaju 😀
no som inac myslela, ze aj nejake tie procedury okrem dychania budete mat

fafa
30. okt 2007

definuj podpalacku... 😲

certica
30. okt 2007

ze by kniha? 😕 😀