Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
19. okt 2007

no co moja, na co mas chut? 😀 mna sa preventivne radsej ani nepytaj 😲

viamka
autor
19. okt 2007

tu je fafa, tu je!
a nie je nad to, ak takouto "vecou" poverite obr-it-tulena!!! prajem pekny vikend!

certica
19. okt 2007

no rychlo si to odbila, ale sak teda tiez som za pekny vikend 😎

viamka
autor
19. okt 2007

nie, som tu a cerstvo zobudena!
🙂

viamka
autor
19. okt 2007

certica, ak tomu nedame seriozny uuuuuuuuuuvod, tak pocitam, ze o take 4 hod. nas emjee zamkne, tak sa trochen snaz!!!

certica
19. okt 2007

aaale sa niekomu zije na MD! ta inak obdivujem, ja som asi 3x v zivote skusala denny spanok a do vecera som chodila jak E.T. , o stave mysle ani nehovorim. tu sa sice nevari a nezere, ale mam v chladnicke cerstvo upeceny kolac 😎 , takze pozyvam. ak sa uz ani exp ani na toto nechyti, tak neviem... ako vino podavam az vecer

certica
19. okt 2007

ja uvody moc nemusim, radsej hned k jadru veci, aj ked len okolo 😀

viamka
autor
19. okt 2007

tu sa vari a mnamka, a ja podvam prave linecke kolaciky s kavou!!! deti s cajom 😉
co sa tyka spanku, ja mozem furt a stale a nie len v posteli! uprednostnujem dopravne prostriedky 😉

certica
19. okt 2007

to mi pripomina mojho otca, ten bol expert na spanok v MHD, ale zaujimave, ze sa vzdy presne zobudil, ked bolo treba vystupovat 😎
ja osobne v MHD uprednostnujem polohu v stoji, vlakom som nesla ani nepamatam, lietadlo si vychutnavam - hlavne stupanie, klesanie a v aute zasadne pocuvam hudbu a rozmyslam nad nesmrtelnostou chrusta, pripadne si nieco krasne predstavujem 😵 😀

viamka
autor
19. okt 2007

no tak a sme dve "bez uvodu" a potom to yu podla toho aj vypada.......... 😝

kedy mas termin? jednak som si to nezapamatala, jednak mi potrva vecnost, kym to v ip najdem a jednak si chcem usetrit sklamanie, ked to tam nenajdem a mozno mozeme trosku predstierat mamickovsku temu! ale zaujem nie je predstierany 🙂

certica
19. okt 2007

a jednak mozes cumnut aj do mojho pasu, ale inac to ber akoze stred aprila, u mna nikdy nevies, kedy co vypukne 😉

viamka
autor
19. okt 2007

no ja v aute vacsinou soferuje, a predsieram nadhlad pred mojimi detmi, ale v skutocnosti trpim ako kon, lebo nechcem pred nimi hresit! 😖 autobus??? to je to, co neda smerovku, ked sa pohyna zo zastavky???? a lietadlo? no to by som musela letiet sydney a spat, aby mne stacilo spanku, a deti v inej triede, prip, inimi linkami!
😉

certica
19. okt 2007

sa mi tusim prvorodene dite budi, toz sa lucim prozatim 😎

viamka
autor
19. okt 2007

no uz som na to prisla - pas! 😅

viamka
autor
19. okt 2007

paaaaaaaa 🙂

certica
19. okt 2007

ja ked soferujem, je to zaujimave hlavne pre moje okolie 😀

certica
19. okt 2007

si jednotka, si hviezda! 😎 😉 tak ja fuckt letiiiiiiiiiim 😲

emjee
19. okt 2007

mozem vediet o com je tato tema? ci len sa snazite dvihnut adrenalin adminovi? 😝 😀

luciferova
19. okt 2007

no tiez premyslam... aj by som sa zapojila, ale neviem, do coho 😀

certica
19. okt 2007

lahsia otazka by sa nenasla? 😅
povedala by som, ze: tzv. volny chod myslienok...

sharlotta
19. okt 2007

Ja som prave vstala a tiez cumim jak E.T. 😕

fafa
19. okt 2007

no caute...vidim, ze prvotny ucel tema splnila...(emjee sa chytila) 😎 adrenalinovy relax...pre mna je momentalne relaxom moja domacnost a dve deti...co je tiez adrenalin...takze tot o tom tato tema...jeeej tesim sa, ze sme zase v kope...to nejak ide s tou zimou...potreba blizkych dusi...tak a teraz ked si precitam, co som napisala, hlasim sa do nejakej liecebne..kocky berte na mna ohlad, som zamestnana po 5 rokoch materskej, no kto by nescvokol.. 😲

roasha
19. okt 2007

no totoooooooo,super pokec.....pripajam sa..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maruschka
19. okt 2007

fafa,tak to ti závidím,to zamestnanie.Mňa už teraz obchádzajú mrákoty a to mám ešte dva roky pred sebou.. ☹
baby,tak táto téma je na rozvíjanie fantázie,že?No to je nápadité. 😀
treba hodiť nejakú tému...čo takto,ktorá z vás čo robí v piatok večer?Máte čas chodiť po kaviarňach,chodíte na romantickú večeru do reštaurácie?Alebo žehlíte ako práve teraz ja 3 práčky naraz?Len som si dala mini prestávku,lebo mi z toho už trocha hrabká 😒 😕

fafa
19. okt 2007

babovka sa pecie...stale premyslam o orbitreku 😀 uz rok 😀 ...sedenie za PC osem hodin denne robi svoje...brr..bojim sa zrkadla...ake su plany na vikend? poradte....

maruschka
19. okt 2007

fafa,u nás sa stal zázrak a zajtra ideme s manželom na kávu-bez detí.Normálne cielene to máme naplánované,totiž segra mi navrhla,že mi zoberie deti do telocvične na krúžok a máme niekam vypadnúť,tak to je riadna fantázia.Doteraz sme všade a vždy chodili s našimi babami. 😅

maruschka
19. okt 2007

a mám doma orbirek-dostala som od manžela k meninám,stál 15 tis. a stále nemám čas na ňom cvičiť.Decká mi už zdemolovali dispej,vytiahli káble a baterky a ja zatiaľ len prach oprašujem.ale nie,raz som sa pustila chudnúť a pekne mi pomohol zo 71 po pôrode na 59.

roasha
19. okt 2007

no ja som dnes bola na skolkarskom ZRPS,a to bol beda adrenalin,ked zasa mudre hlavy vymyslali,za co vsetko by bolo treba zaplatit.napr.hyg.potr.250sk,a jedna mudra hlava povedala,ze vo vsetkych skolkach je normalne,ak rodic nosi prepravku ovocia pre vsetky deti.to je fakt normalne.. 😕 😕 😕

fafa
19. okt 2007

to verim..mi sme zacali az teraz "vychadzat" vo dvojici...dokonca sa nam parkrat podarila aj vecera vo dvojici..takze viem, co asi prezivas...radsej na to ani moc nemysli...mne sa stavalo pravidelne, pri takychto planoch, ze niektore dieta si zmyslelo teplotu alebo vracanie a pod...dufam, ze tvoj pripad to nebude, lebo ak ano...tak ma asi vyhladas a "podakujes" mi za "bosorovanie"... 😉

maruschka
19. okt 2007

fafa,dúfam,že to tak nebude,lebo ma asi porazí.Ale čo už,deti sú deti. 😅
Radšej na to nemyslím,máš pravdu.Inak robím okolo toho ceremónie,ako keby som išla na prvé rande,alebo čo,že?
Roasha,tak nech ten rodič-aktivista tú prepravku ovocia donesie,keď je taký šikovný.Akože čo mu hrabe?Nech si skúsi kúpiť 15 kg banánov alebo pomarančov.A akože načo sa platí to stravné a školné?U nás to vychádza aj na koláče-kupované,čo je navyšše stravnej jednotky,aj na ovocie,tak neviem,či sa niekto necíti.Aj mu niekto na to niečo povedal?A teda rada by som vedela,v ktorej škôlke je normálne,že každý donesie prepravku ovocia 😕