Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
19. okt 2007

fafaaa, ty bosorka, sa ani neozves, nebyt viamky 🙄
takze co ja takto v piatok vecer? no momentalne som si dolakovala nechty, pockala minutku, kym zaschnu a pustila PC 😀 , predtym som si este stihla (pozor! nie sa, ale si)vymocit nohy v kupeli s nejakou eukalyptovou morskou solou - dufam, ze to moj tehotensky stav zvladne, joooo a este som si aj frizuru na hlave vytvorila. fotky nerozdavam, autogramy na pisomnu ziadost 😀
marushchka to pochopila aj za mna, myslim o kom o com je tato tema
sharlotik, som si vsimla uz predcasom, ze si zmenila foto 😉
roasha, ta skratka zrps je este v kurze? 😅

certica
19. okt 2007

jaj a moji chlapi sa kupu (a to je tak na hodinu), preto tolko volnosti pohybu mam 😎

fafa
19. okt 2007

u nas je v skolke v pondelok vzdy ovocny den, deti si prinesu ovocie - jedno jablcko alebo pomaranc...ucitelka to ocisti a papkaju..ale nie prepravku...maruska dik za motivaciu...tie cisla vyzeraju "vabne" 😉 tak sa asi konecne odhodlam...len nechcem aby to skoncilo ako vesiak na pradlo... 😖

certica
19. okt 2007

ovocny den, to som aj ja kedysi praktizovala, teda minimalne teoreticky - a tiez piatky 😉

fafa
19. okt 2007

certi, ty si to tehu ale uzivas...tusim dostavam chut... 😕

tilly
19. okt 2007

helou kočenky, akýžeto adrenalín máme na dnes?

certica
19. okt 2007

fafa, som myslela, ze mas panicky strach z nechraneneho oneho... 😀
neboj, pokracujem v tvojich slapajach, len mne ta MD udiera tusim uz teraz 😲

fafa
19. okt 2007

tilly, vitaj...ako? no dufam, ze dnes bude nejaky adrenalin...manzel este nie je doma...tak uvidm ci bude pozitivny, alebo negativny... 😀

certica
19. okt 2007

ked sme uz pri nazve temy, tak ja uz dnes na betom musim nieco spachat, inac vyskocim z vlastnej koze (viamka - kože, nie koze 😀 )
tilly ahoj

certica
19. okt 2007

fafa, test? 😀

fafa
19. okt 2007

daj pokoj....ja som sa teraz vrhla na "karieru"...ale uz to tretie tak definitivne nevylucujem....

certica
19. okt 2007

no a co kariera? chodis, lietas mimo vlast?

fafa
19. okt 2007

dolietala som...to boli len uvodne skolenia...teraz uz treti mesiac sedim a tukam..prestava ma to bavit, tak zacinam mat "zajacie" umysly... 🙄 ale zatial nie tehotenske...

sharlotta
19. okt 2007

No, novu fotku mam, lebo som myslela, ze uz tu viac nepridem, ale mam tu zopar znamych, tak som neodolala.

roasha
19. okt 2007

😀 😀 😀 ZRPS-to som len tak obrazne certica. tak taka blbost s tou bednickou ovocia ani nepresla,ale take kraviny pohnu zlcou.clovek sa im tam naplati dost,za min skol.rok mala odchodila 44dni,stylom 3dni skolka,a ostatne 3tyzd.z mes.antibiot.-pn.ale uz mesiac dopredu sa platilo za cely nasl.mesiac 100sk okrem inych poplatkov na udrzbu skolky/tj maliarske prace,a pod./hlavne ze su tam stare koberce,madrace,ktore este pamataju moju skolkarsku dochadzu,o malovani ani nehovorim.

certica
19. okt 2007

hej, vsimla som si, ze jeden cas si bola bez..fotky samo a asi viem preco
fafa, nebodaj tuzis po zmene 😀

sharlotta
19. okt 2007

Certica ty uz si na MD?

roasha
19. okt 2007

certica,zabudla som pochvalit aj tvoju fotku,si sexi. 😀

roasha
19. okt 2007

toto sa malo nazvat 2na3,alebo taraninky. 🙂

fafa
19. okt 2007

no certi, tusim ma uz poznas 😀

certica
19. okt 2007

roasha, dakujem 😀 no ono sa niekolko dni rozmyslalo nad nazvom 😀
sharlotta, ja som este na MD 😉 a budem pokracovat s dalsim potomkom

certica
19. okt 2007

az do uplneho zblbnutia 😀

sharlotta
19. okt 2007

Jaaaj...A to ta bavi? 😅 Pozeram, ze si nejaka ukecana, vzhladom na mnozstvo tvojich prispevkov... 😀

fafa
19. okt 2007

no mali by sme sem hodit nejaky relax, alebo adrenalin, lebo nas zrusia...ja sa chystam na adrenalin (alebo relax?) v nedelu...do babkoveho divadla...prvykrat po 25 rokoch.... 😅

certica
19. okt 2007

bavi/nebavi, obcas nas..e aj pobavi.... urcite nebudem tahat dalsie 3 roky 😲 , taka masochistka nie som 😀 tak ale co uz, ked som si vymyslela surodenca 😅

roasha
19. okt 2007

sharlotta,ani ty nie si z pozorovatelov.

sharlotta
19. okt 2007

Fafa, tak to bude celkom prijemna vecera. ja by som sa na babkove divadlo dala aj teraz nahovorit, len by som musela zohnat nejake dieta, aby som nevyzerala tak priblblo...A co sa adrenalinu tyka, ked som mala "nast" velmi som si chcela skocit bunjee jumping, ale cim som starsia, tym menej odvahy mam.

roasha
19. okt 2007

fafa nesranduj vraj zrusit,ved tu vedieme dialog na urovni. 😀

certica
19. okt 2007

fafa, tak my ideme zajtra na stretko z MK niekde do okolia handlovej, tak uvidime, ake adrenaliny ma cakaju 😎 a v nedelu sa nam babka ponukla, ze si vezme krpca, tak snad okrem lezania v posteli aj nieco vymyslime. neviem, ci bungijumping (alebo jak sa to pise) maju zeny v druhom stave povolene 😀

sharlotta
19. okt 2007

Roasha, ja som prave myslela, ze ja som ukecana,ale ked tak pozeram na Certicu, tak sa mozem ist hambit do kuta. 😉