Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

tilly
29. nov 2007

akože niektoré témy sú súkromný chat? táto naša?

ježiš pečenie, mne sa nechceeeeeee, potom to zožeriem ... a bude zle

expertka8
30. nov 2007

....dobre ranko vsetkym "adrenalinovym" 🙂
...dakujem mojmu hovorcovi za par riadkov.../viamka/ 😀 ..ale musim oponovat....pravy dovod mojej odmlky spociva uuuplne niekde inde....verulka pozna dovod.....
😔
...len som xcela dat niektore veci na patricnu mieru..aby som nezastavala nexcenu ulohu "Boha"..ktory rozhoduje..kto tu moze prispievat a kto nie 😉

...mojix oblubenyx....si najdem aj za nekonecnym mnozstvom prispevkov ostatnyx 😉 🙂 😵

...krasny vikend zelam 🙂 ..ex8

tilly
30. nov 2007

jeee, ahoj ex, ja som myslela, že si sa odmlčala kvôli tomu, čo cat a sue... mýlim sa?

ale veď už nemlč, vráááť sa 😉

expertka8
30. nov 2007

...tilly..BINGO.... 😉
...co bolo..bolo....kaslem na to...kupila som si v lekarni sirup proti "kaslaniu na tupcov"....takze zacinam..resp. pokracujem ...ficim...opat s VEEEEELKOU davkou optimizmu 😀 ...do kedy mi to vydzri??? 😅

...babule...rada vas ciiiiiiiiiiiitam...a opat si sadam za MK s potesenim..a to je hlavne 🙂 😀 😵

...melory...pod k nam..../reagujem na Tvoju IP/... 😉

certica
30. nov 2007

ahojte baby, nemam nejak moc naladu dnes, vlastne ani neviem, ako reagovat... tak ma ospravedlnte.
viamka, dakujem my fajn. dokonca aj zuby v poradku. len mam na vysoky tlak dopegyt predpisany. radsej sa ale budem denne davit cesnakom (mimochodom moja oblubena pochutina), jak do seba zbytocne tabletky cpat.
krasny vikendik vsetkym

melory
30. nov 2007

expertka, uf, ale mi spadol kamen zo srdca.... 😉
certica - hormony???

tilly
30. nov 2007

ex, teším sa 😉

tilly
30. nov 2007

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2144394 čo myslíte, sú dievčenské?

melory
30. nov 2007

tilly urcite ano, ja by som ich hugovi urcite nedala 😉

tilly
30. nov 2007

hej? kurnik, mne sa tak páčia 😒

melory
30. nov 2007

jaaaaj to si hcela dominikovi, az teraz som "kukla" ze mas chlapca, ja ze ta potesim, ze kludne pre dievcatko. 🙂

tilly
30. nov 2007

😀 hej, hej, domčovi, som si aj myslela, že šak keď to bude mať pod riflami, tak tie blbinky tam nebude vidieť, ale nechcem aby trpel nejakou traumou a potom to bude zhadzovať na matku, ktorá ho nevedela obliecť ako chlopa 😀

melory
30. nov 2007

ved mu ich ukaz...ci ich chce, to mas najlepsie.

tilly
30. nov 2007

jemu je to jedno... musím ich ukázať mužovi, ten to najlepšie ohodnotí, ale s tým budem až v nedeľu, to je otrasné, neviem nájsť poriadne topánky pre malého... v nedeľu pôjdem ešte do polusu, ale tam určite nič poriadne nebude...

expertka8
30. nov 2007

..tilly..mne pripadaju ako "unisex"... 😉 ..ber cica...su za super cenu 🙂

certica
30. nov 2007

kto si da ananas? 😎
tilly, mne sa zdaju len tvarovo trochu viac dievcensky, ale nevidim ich spredu, resp.zvrchu spredu

expertka8
30. nov 2007

..a kto si da pohar cerveneho...suxeho..vinka???? 😅 😀

tilly
1. dec 2007

no veď to, je to dobrá cena, na to, že sú to richterky úplne super a pod riflami bude aj tak vidieť len ten predok... skúsim sa spýtať predávajúcej...

nooo, to červené by som si dala, k obedu (len či ešte niečo zostalo z večera) 😉

dobrú chuť

roasha
1. dec 2007

priručka mladych svištov-vyberam:
1.,vyhybat sa hadom vo svojom okolí... 😀
2.,vyhybat sa nesvojpravnym jedincom vo svojom okoli... 😀
3.,vyhybat sa psychicky labilnym jedincom vo svojom okoli,budujucim svoje naburane ego v urcovani,kto kam prispeje.... 😀
za kazdu"adrenalinovu"odpoved vopred dakujem,-"rada sa pobavim" 😀 😀 😀 😀
tilly,dievcenske čizmicky chlapcovi?-proti gustu ziaden disputat. 😖

tilly
1. dec 2007

roasha, sú dievčenské? 😒

roasha
1. dec 2007

ano,pekne dievcenske! 🙂 a nebudem ta zavadzat,poznas rozpravku"cisarove nove saty?...". 😉

tilly
1. dec 2007

kurnik, tak môžem hľadať ďalej ☹

roasha
1. dec 2007

radsej hladaj dalej,ako by si sa mala neskor citit trapne. 😅

tilly
1. dec 2007

hmmm, tak môžem behať po obchodoch, taaak to neznášam

roasha
1. dec 2007

ale no... 😉 🙂

tilly
1. dec 2007

idem ešte pokukať mmb, ale asi tam toho moc za tie dve hoďky nepribudlo

expertka8
1. dec 2007

...dievcenske cizmy vyzeraju inak 😝 😝 😝

roasha
1. dec 2007

😀 😀 😀 😀

certica
1. dec 2007

tak, ja som teraz mojmu drahemu otvorila tie cizmy, nech mi povie, ci sa mu zdaju chlapcenske, dievcenske alebo... tak povedal: "babskeeee, jednoznacne!" takze tot pohlad muza (mojho 😎 )

expertka8
1. dec 2007

..ty kokso..dnes ma rusite ako moj internetovy signal 😀 ..uz som tixo... 😀