Adrenalínový relax

viamka
19. okt 2007

😀

certica
22. dec 2008

neviem, co bude az to tu bude 😀 ... takze si dovolim uz dnes zazelat vsetkym mojim spoluadrenalinovym modelkam krasne vianoce, klud, nohy na stole (aspon par minut denne), stastne tvare okolo a v novom roku okrem zdravia, lasky a euracov aj exklusive postavu snov (a dovolenka by sa tiez sikla 😎 😉 )

verulka
22. dec 2008

certi, diky, napodobne 😀

expertka8
24. dec 2008

...milacikovia moji adrenalinovi 🙂

...uprimne vam vsetkym zelam ..nielen pod vianocny stromcek..ale aj po cely nasledujuci rok ...
...POKOJ V SRDCI...
...ten najvzacnejci ludsky poklad..akym je LASKA...
...a v neposlednej rade ZDRAVIE
...budte stastni so svojimi mangelmi....radujte sa zo svojix krasnyx pokladikov...a zdielajte v laske kazdodenne starosti

....krasne /nielen sviatocne/ dni zela

ex8

🙂

expertka8
30. dec 2008

...no zlaticka moje ...a silvestrovske vinsovacky nist???? 😅
....ok..ja prva....cest praci...robote pokoj...stastne a vesele silvestrovske xvilky...a najkrajsie momenty nex si vas pockaju v priebehu celeho r.2009 😉 🙂 😵 😀 😀 😀

verulka
30. dec 2008

ex, dakujeme 😵 ja na tieto siatky moc nie sm- Silvester neznasam a na NR su uzasne doobedne prechadzky 😉 ale zelam vseeetucko naj 😉

certica
30. dec 2008

nooo, ani ja moc nemusim silva a nasledujuci den... pre mna je to predzvest konca sviatkov vianocnych a chyta ma nejaka nostalgia ci co 😅 . rozhodne vsak vsetkym mojim aj nemojim zelam, nech sme len zdravi a ostatne uz zvladneme lavou zadnou 😎

viamka
autor
4. jan 2009

caute vsetky ................. no takto malo sme sa cez sviatky este nezliezali 😀 zjavne ste mali lepsi program, ako visiet tu!!! a to je super ........... no my sme stihli ako kazdy rok prahu po novom roku, takze mangel aj decka u oblecene, kosa tam bola az no, ale co to sme zase preliezli z pamiatok a romantikus vecere a kino boli tiez ............ tak ja vam prajem, aby ste mali este krajsi zivot ako ja, ak sa to vobec da ............. kazdej po com tuzi, ak ked certi to vystihla uuuuuuuuuuuuuuuuuuplne na mio percent!

cmuk vsetkym

verulka
4. jan 2009

ja si teda uzivam ako nikdy v zivote 😒 ditko uz nekojim, dopujem sa liekmi a modlim sa, aby mi neolo treba 2x ahat sajrajt z lakta..no ja som optimista a dufam, ze do utorka mi ten tenisak z lakta zmizne 😅

tilly
7. jan 2009

ahojte, no my sme boli lyžovať, aj v piatok ideme na víkend k našim, aspoň na babu polyžovať, vraj je tam aj detský vlek, tak uvidíme...

a inak všetko naaaj do NR...

viamka
autor
8. jan 2009

ozik, vsetko nj do nR aj do MT a Katarinu som kapku zmeskala, co? sorry. ja som vazne sviatkovy buran!
hmmmmmmmmm lyzovacka, dala by som si povedat ............. a verul, prajem skore uzdravenie .............. baby podajte spravy, co ako s osobnymi trenerkami???

viamka
autor
11. jan 2009

tak ja: bola som po sviatkovej pauze opat cvicit a padlo mi to vazne vhod .............. skoda, ze si nenajdem zatial viac ako raz za tyzden cas.
verul, kupovali ste vystroj chalanom a ajke, ci z pozicovne???

tilly
12. jan 2009

ja chcem ísť zajtra cvičiť a už naplno, pravidelne, nie ako doteraz 😝

viamka
autor
17. jan 2009

čaute, zase vikend ................ konečne. bolí ma chrbát, na masaži som bola, sex som mala, tak neviem, od čoho mi to prejde .................. mam na prd náladu, mrcha ................. tak vám prajem pekný víkend aj týždeň, majte sa lepšie ako ja !!! 😒

tilly
17. jan 2009

viamka, koľko pesimizmu... chrbát bolí od mrchy, nie?

ja teda dúfam, že zajtra nebude pršať, nech je len slniečko ako dnes, lebo inak budem v depkách aj ja, malý je zas chorý... 😝

viamka
autor
17. jan 2009

no tak mas pravdu. depka. deti mam zdrave, jest mi chuti, rano vyslo slnko, tak co ja vlastne chcem??? no ........ napr tri dni v kuse spat. alebo zrat a chudnut. alebo svetovy mier ................

viamka
autor
22. jan 2009

caute! kde sa da zohnat kostym aniela na chalana??? vzdy je to len na babu ...............

viamka
autor
25. jan 2009

baby co je nove??? nikto nic???

tilly
25. jan 2009

viamka, hoď na neho plachtu a urob krídla 😀
my sa zas nevieme dostať zo soplov, neviem, či ho mám poslať zajtra do škôlky, alebo nie... keď tam u nás v škôlke sú všetky deti soplavé...

certica
25. jan 2009

caaaute!
viamka, neporadim, ja mam doma certa 😀 . dufam, ze depky su davno pradavno fuc 😎
mna zas trapia zuby, ale som si netrufla risknut pohotovost 😅
od zajtra prechadzame na fibernet, mi nestaci rychlost 😀 ...
chceli sme vybehnut na par dni fuc na hory, ale co sme chceli ubytko, je full... takze sa to presuva az na medziobdobie po jarnych prazdninach a pred velkou nocou.
tolko najnovsie spravy od nas

tilly, tak sa rychlo z tych soplov vytoto

ex, draha, de si? 😀

tilly
25. jan 2009

certi, ja by som sa na ne vytoto 😀

my pôjdeme budúci víkend zase na zošku lyžovať, teda ak ešte bude sneh...

jarné prázdniny máme aj v škôlke???

expertka8
25. jan 2009

....rozkata...milacik..tady tady 😉 😵 😀

...buduci piatok prazdniny...takze mam skrateny pracovny tyzden 😉 ...tesim...tesim....
...sice vegetna prognoza v cudu..ale hadam aj ja si raz oddyxnem....prinajhorsom v buducom zivote 😔
....predbezny stav...moje deti+brat....pritom riesenie mnohyx zavaznyx problemov....ale hlavne ze zijeme....

tilly
25. jan 2009

vy už máte teraz prázdniny?

certica
25. jan 2009

tilly, polrocne prazdniny 😀 a dokonca aj pondelok . inak tie decka aj chodia do skoly? prazdniny na prazdniny.
a co sa skolky tyka, mala by fungovat, teda asi zavisi od riaditelky, ale napr. matky na MD u nas v skolke si svojho starsieho potomka cez prazdniny musia vziat domov. neviem, ci potom robia zberne triedy...

ex, si ma opat nesklamala 😎 😀

certica
25. jan 2009

verul, myslim aj na teba. dufam, ze uz je lepsie

expertka8
25. jan 2009

...polrocneeeeeeeeeeeeeee 😉 😀
...certi...Teba sklamat???.....taky smrtelny hriex by ma umoril... 😅 😀 ...a zas by som len skoncila medzi rozkatymi... 😅

tilly
25. jan 2009

jaaaj, veď mi to bolo divné, že by boli už teraz prázdniny...

aj u nás sa to tak robí, že kto je na MD, alebo nepracuje, musí si dieťa zobrať a potom funguje len jedna trieda... najhoršie je, že spoja maďarské a slovenské deti 😠 a maďari ani ceknúť po slovensky... už mi to pomaly začína liezť krkom 😠 asi je čas vrátiť sa do BA, ale zohnať pozemok v BA...

certica
25. jan 2009

expi, no len ma ty pekne dalej posluchaj 😀 . a ozaj, co domcek, ako sa byva? kedze nechodim na strechu, som celkom mimo diania.

fafa, viamka a spol. - co vase chudnutie? ubuda z vas, ubuda a ci naopak svalov pribuda? 😎

tilly
25. jan 2009

inak u nás robia tú liposukciu, nejak laserovú či čo to je... a teraz je akcia na liposukciu, že priateľka to má zadara, kto sa pridá??? 😀

expertka8
25. jan 2009

...certi...navrat do panelaku by bol veeeeeeeeeeeeeelmi bolestivy 😅
....je to neporovnatelny zivot....s radostami..ale aj starostami....ked sa nieco pokaka....zhaname...opravujeme samostatne.... 😀
....na strexu nexodim....nemam cas...sem tam smirujem tie krasne vilky....a domy co predava tilly 😀 😀 😀

certica
25. jan 2009

tak hovoris, prave vzruso 😎
tilly, no isla by som len tak mrknut. ja teda ale skor spevnit jak odsavat. ani mliko sa mi nechce a tuk mi odsava krpaty...zlaty chlapec 😵 😀