14. deň po KET mám hCG 271

dadka1996
28. jan 2022

v stredu 26.1.22 som bola na hcg a mala som 124(to je 12 deň od KET, deň vkladu nepočítam )
dnes 28.1.22 mám hcg 271 (14 deň po KET)
myslite že je to v poriadku? strašne sa bojím že to bude mimomaternicove alebo neprosperujuce tehotenstvo :(

anjelicek26
28. jan 2022

Ved sa viac ako zdvojnasobilo za dva dni, co chces viac? Tes sa a hladkaj brusko...

thereisabear
28. jan 2022

@dadka1996 a čo ti povedal lekár?

dadka1996
autor
28. jan 2022

@thereisabear nič lebo som bola ako samoplatca

hanuskac
28. jan 2022

@dadka1996 vsetko ok. Tes sa.

nanka888
28. jan 2022

Ahoj ja som mala tiez malo, poradim ti len jedno. Vobec to tu necitaj, neporovnavaj hodnoty, vypni konika a vobec nemysli na nic zle. Tes sa a hlavne bud v klude. ❤️

dadka1996
autor
28. jan 2022

@nanka888 a ako to dopadlo?

hederamonstera
28. jan 2022

@dadka1996 ja som mala len 30hodnotu na 14ty den a za chvilu rodim. ;) ide o to zvysovanie hodnoty, nie samotnu hodnotu

dadka1996
autor
28. jan 2022

@hederamonstera dobre ďakujem 🙂 takze dôležité je aby sa hodnota zdvojnasobovala každé 2-3 dni áno?

hederamonstera
28. jan 2022

@dadka1996 kazde dva dni, ano 🙂

dadka1996
autor
28. jan 2022

@hederamonstera ach jaj, no po 3 potratoch sa bojím no :( a do caru na kontrolu až v piatok o týždeň

hederamonstera
28. jan 2022

@dadka1996 aj ja som predtym potratila. Neboj sa. Strach ti k nicomu nepomoze. Minaj cas na myslenie pozitivne ako negativne

nanka888
28. jan 2022

@dadka1996 Bohuzial embryjko sa nevyvijalo, mala som len prazdy vak 🥺 Preto ti pisem ze necitaj, neporovnavaj hodnoty aj tak to nezmenis a stres ti len skodi. Ja som sa tiez pytala, isla na krv kazdy druhy den, hodnota sa mi zdvojnasobnovala kazdy druhy den, ale aj tak to dopadlo zle. Ale vela bab mi vtedy pisalo ze u nich to dopadlo dobre, mali menej hcg ako ja a uz maju doma deticky. Preto ti radim, ue necitaj, zbytocne nestresuj. Velmi Ti drzim palce!! ❤️🤞🏼

dodla86
28. jan 2022

@nanka888 Ja som to mala rovnako a iz om aj po kyrete tyzden 😢😢😢🍀🍀🤞🤞

dadka1996
autor
28. jan 2022

@dodla86 joj dievčatá nestrašte má :/

nanka888
28. jan 2022

@dodla86 Tak ti prajem vela sil a rychle zotavenie 🤞🏼🍀Ja som mala kyret 9 decembra a 12 dec dalsi 🥺

nanka888
28. jan 2022

@dadka1996 Len nestresuj, v skupine ivf je moj starsi prispevok s hcg, tam mi baby pisali za mali tiez menej a krasne sa im vyvijalo embryjko... takze to este nic zleho neznamena, hlavne klud 🍀😉

rk123
28. jan 2022

zalezi aj od toho ako stare embryjko ti vkladali - 3, alebo 5dnove? ja som mala po vklade tiez nizsie hcg a vsetko bolo v poriadku. avsak to ti nik nezaruci, pytala som sa v car doktora a povedal ze moze kludne hcg pekne stupat a embryjo sa memusi dalej vyvijat. hcg produkuju nejake ine bunky, nie priamo plod.
ale chapem ta, ja som chodila na odber kazdy druhy den, az kym som nemala ultrazvuk v car kde potvrdili srdiecko 🤷🏽‍♀️

dodla86
28. jan 2022

@nanka888 dakujem aj tebe 🍀🤞. Tak to ma mrzi, ze si bola 2x. Ja som mala velke bolesti tak som isla k mojej dr ale vsetko ok, v utorok znova kontrola.Tak dufam ze bude vsetko ok. A ides na dalsi pokus?

emalka
28. jan 2022

Kolko dnove embryo to bolo? To cislo si pripocitaj k poctu dni od vkladu a pozri sa na tuto stranku. Tam su hcg hodnoty pri uspesnych tehotenstvach. Uvidis ze mas hodnoty v norme 🙂 A najdolezitejsie je ci sa minimalne zdvojnasobuje kazdych 48 hodin.
http://www.betabase.info/chart/basic/single

bejusicek
13. feb 2022

Ahoj ja som mala 26.1 vklad KET a hcg som mala na 14dpt 211… tiež neviem čo bude jedno dietatko z prvého KET už mame ale aj tak na to neviem prestať myslieť lebo pri prvom som mala 900…

bejusicek
13. feb 2022

@hederamonstera tak to som v šoku 😮 ja som aj plakala že mám 211 keďže pri synčekovi som mala na 14dpt som mala 900… zajtra idem ako samoplatca na krv a potom v stredu ešte … mala si nejake priznaky pri tak nízkom hcg? Ja malo zatiaľ …

hederamonstera
13. feb 2022

@bejusicek nemala som vobec ziadne😊 prve priznaky prisli tak v 9tt a to pocit na zvracanie vzdy poobede
A vidis, teraz som uz 42tt a maly ne a ne von😁
Drzim palce🙂

bejusicek
13. feb 2022

@hederamonstera to sa krásne číta❤️ No uvidíme akože robila som test v sobotu ráno taký ten najlacnejší z plus lekárne vraj ma extra malo farbiva a celkom sa sfarbil tak uvidíme… 🙏🏻 Nech je ako ma byt… ja mám jedine plnšie prsia sem tam som unavenejsia a hladná bývam viac ale inak nič

bejusicek
14. feb 2022

@hederamonstera tak porastlo mi to v stredu minuly týždeň bolo 211 a dnes 890 🙏🏻❤️Ešte nič nieje vyhráte ale veríme bublinke🙏🏻

desire_64
4. mar 2022

@hederamonstera si asi jediná kde čítam ze aj pri nižšom hcg sa to podarilo... Všade som sa doteraz dočítala len katastrofické scenáre... Ja som na svoje prvé KET /po veľmi veľa prekážkach / išla s tým ze sa to podarí na prvý šup... Pocitovo som to aj tak cítila na 7den po KET som sa vyskúšala testnut a bola druhá čiarka... 11den aj digitest potvrdil tehotenstvo... Mala som ísť dnes na krv /14 deň ale nevydržala som a bola som včera... No hcg len 15 😒 to ma dosť šokovalo lebo mam veľmi citlivé prsia, bolia ma bradavky... Pocity ako pred menštruáciou mam už pár dní... MS mi mešká 3 dní ale mam predĺženy cyklus...digitest stále ukazuje tehotenstvo 1-2tyzdne (25kova citlivosť) Stále tomu dávam ešte šancu a keď čítam ze ty si mala 14ty deň 30 verím ze to bude aj môj prípad a podarí sa nám to 🙏

hederamonstera
4. mar 2022

@bejusicek parada❤️ Ako to vyzera?🍀

hederamonstera
4. mar 2022

@desire_64 drzim moc moc palce🍀 dolezity je narast, nie hodnota😘

bejusicek
4. mar 2022

@hederamonstera dnes som žiaľ mala kyret diagnóza : anembryomola ale nevadí ideme ďalej ❤️

hederamonstera
4. mar 2022

@bejusicek to mi je moc luto😔

bejusicek
4. mar 2022

@hederamonstera ja som vedela a cítila že to nebude dobre takze jeden večer som si poplakala manžel ma vystiskal a uľavilo sa mi a ideme ďalej som rada že už je po tomto tehotenstve lebo nebolo v poriadku takze už som fakt rada že je to preč

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre