Cítim sa ako pred menzesom. Som tehotná?

anduuuula
15. jún 2017

Vedeli by ste mi povedat maminky zo skusenosti ci to je aktualne ?🤗🤗 lebo stale mam taky pocit skrucanosti ako keby som mala dostat Mendzes ,ale ani spinenie nemam tak teraz neviem.😊

ankaszorad
15. jún 2017

Ahoj, nam vysiel prvy aj druht test takto a uz sme v 8 mesiaci 🙂 takze drzime palceky 😍

anduuuula
autor
15. jún 2017

Wuaaau super,velmi sa tesim zajtra idem aj tak k ženskej,len som chcela vediet priblizne ci sa mi to nezda 🤗

annamivo
15. jún 2017

ahoj aj nám vyšili prvé testy takto podobne a dnes máme ročného prcka 🙂 poriadne bolo vidieť 2 pásik asi až v nejakom 6 týždni :D

anduuuula
autor
15. jún 2017

Superkooo no to by som sa potesila ,zajtra zbehnem k zenskej na kontrolu a uvidim ci ma potesi 🤗pevne verim ze ano 😊

maminecka2
15. jún 2017

Jaaaj, to je pozitivne, to ani neuvazuj! 🙂
Ja som pri poslednej urobila test a po minute nic, este som si chcela docitat clanok v casopise 😉 a potom som sla test zahodit a zrazu kukam a 2. ciarka, tiez svetlucka- a malinka uz ma 14 mesiacov 😍

anduuuula
autor
15. jún 2017

Ono to bolo tak ze ocikala som testik a ze nic, tak som odhodila papierik krabicku zastuplovala test a kuknen ze silnejšia druha ciarocka😂 pak som do odhodila do kosa a nedalo mi to tak som si to vybrala z koša prestudovala presnejsie ,ale aj tak som neverila tak som sa dala na takuto istejsiu cestu 🤗

veroni91
15. jún 2017

Ja som si robila test v 4tt a vysiel mi uplne rovnako. Tiez som tomu neverila, tak sme s manzelom bezali do DM a kupili dalsie 4 testy. Vsetky mali tu druhu ciaru taku slabsiu, a teraz uz sme v 29tt+2 🙂

anduuuula
autor
15. jún 2017

Juj tak to ste ma maminky velmi potešili🤗

veroni91
15. jún 2017

Gratulujem 🙂 a drzim palce nech to lekar potvrdi ze je vsetko tak ako ma byt a nech mas uplne pohodove a bezproblemove tehotenstvo 😉

anduuuula
autor
15. jún 2017

Dakujem krasne ,zajtra to tu potvrdim presnejšie😊

monikak12345
18. jún 2017
monikak12345
18. jún 2017

Babenky myslite si ze som tehotna?

pehavcek
18. jún 2017

@monikak12345 ano si 🙂 Ja som mala taku skabu ciarku ked mi to meskalo 4 dni

zuz02
18. jún 2017

Podla mna ano. Ja som na uplnom zaciatku mavala taketo testy.

anduuuula
autor
19. jún 2017
anduuuula
autor
19. jún 2017

A vraj nic nevidela na monitore ked mi robila vag.sono🙄tak ze zajtra budem vediet viac s krvy och 😕

veroni91
19. jún 2017

@anduuuula to ma mrzi ☹ V akom si tyzdni podla poslednej mrchy? Mozno je to len velmi skoro. Ja som spravila test v 4tt, a lekarka povedala ze ma zoberie az v 8tt lebo pred tym nemusi byt nic vidno.

anduuuula
autor
19. jún 2017

@veroni91 no moja posledna bola 17 aprila a v maji si naozaj nepameyam bo bola na operaci oka a dako som nespozorovala mrchu ale 3 testy mi vysli rovnako a mrcha mi vzdy prisla na cas a teraz už meska tak naozaj neviem ,uvidím.zajtra na krvy a vstredu budem vediet sto percent ci som alebo nie som ,asi som sa tesila prilis moc😳

veroni91
19. jún 2017

@anduuuula budem ti zajtra drzat palce 🙂 a ak sa nahodou nezadari, skusite dalsi mesiac! 🙂

anduuuula
autor
19. jún 2017

@veroni91 ďakujem krasne samozrejme ze budeme skúšať😊ked sa nezadari teraz tak to príde neskôr 🤗 ale v stredu dam vediet ked budem vedieť vysledky.

veroni91
19. jún 2017

@anduuuula urcite daj vediet 🙂 drzkaj sa a pokus sa dovtedy nestresovat 🙂

anduuuula
autor
24. jún 2017

Och bambulky taka som netrpezliva na vysledky krvne testy HCG ci sa mi to potvrdí tie moje testiky a stale cakam,od stredy mi brala krv ale moja gynda si sla na dovolenku a teraz musim cakat ide ma stoho porazit😂taka som netrpezliva až až dufam ze v pondelok sa dozviem viac.

veroni91
24. jún 2017

@anduuuula drzim palce 🙂 uz len 1 den!!! Vydrzis to 🙂

anduuuula
autor
25. jún 2017

@veroni91 no to ano,len dúfam ze uspejem🤔😀

jana2679
25. jún 2017

Gratulujem, to je 100%tehu.😀

laura1804
25. jún 2017

@anduuuula ja som mala presne take testy, a som si myslela, ze uz som aspon 5 tt a lekarka nic nevidela... O 3 tyzdne uz bilo srdiecko a dnes mam tesne pred porodom...drzim palce 🙂

anduuuula
autor
25. jún 2017

@laura1804 tak ja som strasne zvedava ze v kolkatom uz som, no uvidim zajtra u zenskej snad budeme vedieť viac.

anduuuula
autor
29. jún 2017

Juj bambulky,po dlhom čakaní na vysledky som konečne zistila že som 6 týždni🤗🤗juuj veľmi sa teším❤😇

pehavcek
29. jún 2017

gratlujem. prijemne tehulkovanie 😉

anduuuula
autor
29. jún 2017

@pehavcek dakujem krasne 🤗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre