Air France let 447

jasumat
1. jún 2009

Aj keď to ešte nikto nepotvrdil, ale s najväčšou pravdepodobnosťou došlo k veľkej tragédii. Chcem touto cestou vyjadriť sústrasť každému, kto čakal na niekoho blízkeho z tohto letu.

felicia1
10. jún 2009

boze moj,toto uz co ma byt?dalsie lietadlo malo problemy?to je ako narocky uz,zakon schvalnosti,ja uz nepoletim na 1000 000%lietadlom a moze si o mne pomysliet kto co chce,predstava ze by som mohla mojmu dietatu ublizit je hrozna,no jasne ze aj autom je to vselijake,ale tam aspon soferuje moj muz a ide opatrne a viem v akom stave mam auto,no c sa tu\yka lietadla dnes,istotu nema ani samotny pilot

mattoni22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
10. jún 2009

mirka, no ten clanok z casu je dost zmatocny, najprv napisu, ze sa muselo rozpadnut este vo vzduchu a potom, ze pasazieri 15 minut vedeli, ze padali...? 😨

diddi
10. jún 2009

dve lietadla dnes nudzovo pristali...jedno z kanarskych,druhe v Halifaxe...na kazdom bolo okolo 200 ludi 😒

erikasadek
10. jún 2009

baby to su len , novinarske dohady. nic co je podlozene, faktami...
dakujem bohu ze tu si to nedovoli aani povedat....

inak viete ze , ponorka uz je na mieste a zacala , scanovanim , signali , ciernej skrinky..

maz131
10. jún 2009

Keď sa nad tým zamyslím,muselo to byť strašné čakať len pár sekúnd na smrť na niečo strašné,hrozné to muselo byť vo vnútry lietadla,keď tam každý volal o pomoc,alebo sa v duchu modlil nech to už konečne skončí.Cítiť ten silný dopad,krik,buchot,bolesť,strach,smútok,a zrazu nič.Muselo to byť strašné.Je to ako z nejakého hrorrorového filmu.Človek sa ani nevie vžiť do toho čo sa tam mohlo stať.Človek si ani nevie predstaviť aké to v skutočnosti bolo.
Snáď to nebolo horšie ako to poznáme z médií.Úprimnú sústrasť všetkým rodinám,ktoré mali v osudný deň príbuzných na palube prekliateho letu 447.Nech ich duše naveky odpočívajú na dne Oceána.

diddi
10. jún 2009

myslim,ze zial uz vsetci boli mrtvi este hore

roasha
10. jún 2009

nechcem spekulovat,ale je to pravdepodobne 😔

diddi
10. jún 2009

vcera davali stroskotanca 😒

ikulka
10. jún 2009

no diddi kiež by is mala pravdu...tiež si neviem predstaviť, ako čakali v lietadle na smrť a hlavne tie deti pri tom....... 😢 ☹ dufam, že sa to čo najskor objasní a nájdu čo najviac tiel nech ich možu rodiny apson pochovať .......

felicia1
11. jún 2009

a preco nudzovo pristali?nepostrehla som nejako

diddi
11. jún 2009

no a dnes opat dalsie dva airbusy nudzovo pristali....jeden kvoli ohnu v kokpite,druhy kvoli prasknutemu prednemu sklu

roasha
11. jún 2009

nakoniec ich stiahnu ako concordy 😅
aj ked udajne airbus pari medzi najbezpecnejsie lietadla som pred casom niekde citala,....mozno ano,ale potrebuje udrzbu a generalky ako by mal mat,nemalo by sa to zanedbavat. 😔

zuzitka
11. jún 2009

dnes to bude v správach na JOJ 😨

darssy
11. jún 2009

tá správa o tom, že žena zmeškala let lietadla a neskor sa zabila v aute je ako z toho filmu nezvratný osud. Až ma zamrazilo 🤐

zuzitka
11. jún 2009

darssy ... že? hrúúúza .... 😔

akoby jej to bolo súdené, smrti neunikla ☹

darssy
11. jún 2009

zuzitka, asi to tak malo byť 😢
Žeby to bol osu? 🤐

wild.horses
11. jún 2009

je strasne co sa stalo... dnes som citala clanok o tej pani z talianska, co sa rozhodli letiet do mnichova miesto pariza a zabila sa na dialnici! horor! 😔
...a horor je aj s tou rodinou schnablovcov, kvoli strachu z lietania sa rozdelili a leteli kazdy inym lietadlom. mama so synom nastupili do toho nestastneho. 😢

markiza
11. jún 2009

felicia, to je sice pekne, ze tvoj manzel soferuje opatrne a svoje auto si poznate... na cestach ale jazdi X debilov, ktori uz mnohym rodinam znicili zivot...

zuzpolka
12. jún 2009

presne tak, nikdy nevieš aky debil do teba može napaliť 😒
my letime v oktobri airbusom, dosť sa bojim,,,,ale je pravda že to by som ani do auta nemohla nasadnuť 😒

linddi
12. jún 2009

Strašné, čo sa stalo tej žene...., tak tomu sa hovorí nezvratný osud ☹ 😢

cestovatelkaandrea
12. jún 2009

suhlasim s markizou. podla mna je let lietadlom omnoho bezpecnejsie ako jazda autom. keby sme denne zratali kolko ludi sa zabije na svete na cestach, tak by bol ten jeden airbus co padol po dlhej dobe bolo mizive percento. cesta je podla mna omnoho nebezpecnejsia. moj manzel tiez jazdi velmi opatrne ale niektori ludia naokolo moc nie. potom neviem co je lepsie, ci byt dochramana na cely zivot po autonehode a lezat zvysok zivota na posteli alebo radsej umriet pri nehode v lietadle. ale to je len moj nazor 😉

demi55
12. jún 2009

cestovatelka veru pravdu mas 😉