Air France let 447

jasumat
1. jún 2009

Aj keď to ešte nikto nepotvrdil, ale s najväčšou pravdepodobnosťou došlo k veľkej tragédii. Chcem touto cestou vyjadriť sústrasť každému, kto čakal na niekoho blízkeho z tohto letu.

efkak
5. jún 2009

no to ani ja, nieco strasne... stale si vsak poviem ze rocne je viac oberi pri automobilovych havariach len to tak nevyzera nakolko tam to nebyva take hromadne aj ked... v poslednej dobe je vela autobusovych

ankam
5. jún 2009

ked si to tak vezmes,tak dnes je riskantne ist hocicim....

majula
5. jún 2009

My ideme budúci piatok a dovolenku...a dookola si musím opakovať, že lietadlo je najbezpečnejší dopravný prostriedok...inak by som to asi zrušila 😨 😔

felicia1
5. jún 2009

ked si spomeniem na kamaratove slova je mi do 😢 😢 😢 to je nieco hrozne,moj muz vie nieco o letoch a podobnych tragediach,nie je pilot,ale do nich s najvacsou pravdepodobnostou vrazil blesk,uz sa nedalo nic robit a zacali len silno pada dolu,no vraj boli mrtvy este ked boli hore,ten tlak sa neda vydrzat,tiez si myslim,ze niekto neprezil,ale prajem si aspon tie deticky 😢 😢 😢

diddi
5. jún 2009

ale je divne,ze ziadne telo sa nenaslo....voda predsa vynesie na hladinu

felicia1
5. jún 2009

diddi,je to zahada,ale vselico sa este mohlo stat,nie?je iste ze lietadlo skoncilo v oceane?blizko boli aj nejake ostrovy,nie

didi na to je este asi skoro nieco najst,no ta ponorka by mala najst zakladne veci,ale jednoduche to mat nebudu,lebo z takej vysky padnut lietadlo na vodu to sa roztriestilo na cmpr campr

diddi
5. jún 2009

inak som citala niekedy v maji,ze sa zacinaju otvarat casopriestorove diery....do 28.6....mam dost strach,lebo otec leti 25.6. z Toronta domov

felicia1
5. jún 2009

didi to co je?

inak u davno mali vymysliet take nieco ako,ku kazdej sedacke padak,a otvor tak by sa mohlo predist katastrofiam,na ine peniaze maju ale na toto nie

diddi
5. jún 2009

to je otvorenie inej dimenzie...ako bermudsky trojuholnik....nie je vysvetlenie pre zmiznute lode,lietadla,ludi....nikdy sa nenasli vraky ani tela

bihan
5. jún 2009

Teda začína to byť ešte záhadnejšie.. žiadne telá, žiadne trosky.. je to vôbec možné? 😕

sumienka2525
5. jún 2009

Baby to je strasne co sa stalo. Musel to byt strasny pocit pre tych ludi v lietadle. ja si to osobne ani neviem predstavit. Raz som letela aj ja v burke a mali sme turbolencie- nie nejake velmi velke ale bala som sa. Boze , a to ja mam letiet koncom mesiaca do IT. Ved uz teraz mam strach.

diddi
5. jún 2009

bermudsky trojuholnik siaha od washingtonu po cubu a v oceane po bermudy....lietadlo letelo mimo tejto oblasti,tak je to divne

felicia1
5. jún 2009

nieco sa najde,len nie hned,ved to sa vsetko potrhalo

depecko
5. jún 2009

je to záhada.Čomu vlastne veriť? A čo poviete na to,že ľuďom ešte potom zvonili telefóny?Krásne by bolo keby všetci žili a čakali na nejakom ostrove.

luciaakubko
5. jún 2009

len dnes som sa od vas dozvedela, ze zahynul aj moj niekdajsi v podstate zamestnavatel - kedze skola patri pod obec. ten druhy pan z kozaroviec je otec mojej kolegyne. strasne nieco. takuto smrt nezelam nikomu.

zuzidr
5. jún 2009

a prečo mali ludia zapnuté telefony na palube lietadla? 😅

depecko
5. jún 2009

to netuším.A ako posielali posledné sms?čo si už novinári vymýšľajú alebo čo???? 😠

zuzidr
5. jún 2009

a ak mali ludia zapnuté telefony,nedalo sa nejako satelitom vyhladať telefony?je to asi stupidné ale napadá ma všeličo..... 😅

diddi
5. jún 2009

ked sa ide do lietadla,tak sa normalne vypina mobil,alebo ho normalni ludia vypinaju,inak sa moze rusit spojenie,telefony urcite mali pri sebe,nie v batozine...a tym,co zvonia asi ich nemali vypnute uplne,len stisene,alebo vibracne zvonenie....ak zvonia,tak je jasne,ze nemozu byt vo vode.....a mozno v tej panike si ich ludia zapli,aby sa rozlucili 😢 ....ak padlo lietadlo,tak mozno do hor....a tam mozu telefony vyzvanat....ale je iste,ze majitelia nie su pri nich

honey023
5. jún 2009

Celá je to fakt záhadné... a inak s tými telefónmi to ste kde čítali? Myslím si, že mobilní operátori by dokázali vystopovať ich signál, teda ak naozaj zvonia a nie je to nejaká bulvárna kačica. Škoda, že niekto z cestujúcich aspoň neposlal sms alebo nebrnkol, že čo sa deje (aj keď viem, že tie mobily musia byť vypnuté), teda ak by to stíhali 😢 ... inak videli ste niekto seriál Nezvestní, tento let 447 to pripomína - záhadné zmiznutie lietadla a ľudí (mnohí z nich pád prežili a stroskotali na opustenom ostrove, mohlo by sa niečo podobné stať aj s týmito cestujúcimi).

deni80
5. jún 2009

Teraz som sa docitala na TA3, ze trosky a palivove skvrny nepatrili lietadlu, ale pracdepodobne nejakej lodi 😲 . Velmi by som im priala, aby to prezili ako v pripade serialu LOST. ☹

vroni
5. jún 2009

Cele je to hrozne. A zahadne. Lenze: blesk lietadlu neublizi, resp. musel by sa dostat do nadrze paliva a priviest benzin k explozii. Inak je blesk pre liedadlo uplne neskodny - fyzika nepusti, nastastie (inak by lietadla padali ako hrusky) A ten zvoniaci mobil - tak sorry, ale uplne staci, aby niekto svoj mobil zabudol na hoteli, stratil alebo mu ho slohli (aj na letisku) a teraz niekde zvoni o dusu. Zaujimave by bolo, keby volany zdvihol, skor veru nie... Nie som si ista, ale mobilny operator vie tusim lokalizovat mobil len vramci svojej siete.... Sanca, ze cestujuci prezili je miziva (ziaden ostrov tam nie je), ale nie nulova, takze sa pridavam k dufajucim....

briketa
5. jún 2009

Sue, let do Brazilie ponad Atlantik a let do Krety su poveternostnymi podmienkami ine. Vsade sa moze cosi stat, to je jasne, ale tam okolo Brazilie je to pocasie dost dive. Naozaj sa nestresuj.
Ja som na opacnom konci globusu, ale starostu som poznala osobne, aj toho jeho kamarata. 😖 Cest ich pamiatke.
My letime o tri tyzdne do Karibiku a tiez je hurikanova sezona, aj ked v tej slabsej faze 😅

felicia1
5. jún 2009

vroni tak asi zasiahol nadrz 🙄 a co sa tyka MT viem podla vlastnej skusenosti,ze MT teda sim karta sa da vystopovat cez satelit a je jedno v akom state sa nachadza

erikasadek
5. jún 2009

s tym telefonom som to tu v fr vobec nepocula.. nikde a to mam tv zapnutu stale co sa tyka novych sprav.. 😕

keby tomu tak bolo tak by urcite uz sa snazili lokalizovat stalo by to menej fr vladu, ako teraz davaju dokopy celu ich flotilu , aby sa premiestnila na miesto nehody.. 😉

k.a.t.k.a.
5. jún 2009

no ale ze v takych vyskach burky nebývaju, neviem či ste čítali rozhovor s leteckým vyšetrovateľom celkom dobre tam povysvetloval nejake veci na ktoré sa ho ludia pýtali
http://krimi.cas.sk/clanok/119355/video-vysetro...

ankam
5. jún 2009

podla mobilov ich nemozu najst ked su pod vodou.....
a ak spadli niekolko km pod vodu ku hladine-tak ich ten tlak roztrhal na kusky aj cele lietadlo

ankam
5. jún 2009

preto ich nemozu najst si myslim

erikasadek
5. jún 2009

prave som pozerala, spravy teda 24 hodinove ateraz sa nevylucuje , ze to mohol byt , teroristicky utok... 😢

ankam
5. jún 2009

panabeka tak na to ani radsej nemyslim.......ked si predstavim ze som nedavno letela 😖 😢