Air France let 447

jasumat
1. jún 2009

Aj keď to ešte nikto nepotvrdil, ale s najväčšou pravdepodobnosťou došlo k veľkej tragédii. Chcem touto cestou vyjadriť sústrasť každému, kto čakal na niekoho blízkeho z tohto letu.

sue
2. jún 2009

...dúfam,že o dva a pol týždňa sem napíšem,že obavy boli zbytočné 😲 😅

erikasadek
2. jún 2009

inac prave davaju , ze prve , spravy s radia co vydavalo, boli namraza na , sondach takze to mohlo poriadne problemy a aj nasledne vyrovnanie tlaku v kabine, problem je ze vraj podla odbornikov , by to mohli prezit taky pad; keby boli v nadmorskej vyske 4000 a s kyslikovymi maskami hned. nie vysoko ako boli , takze to nevyzera dobre.. musela to byt velmi rychle a brutalne, pokoj vsetkym.. dusiam..... 😔

sue
2. jún 2009

Erika, ale ak to bolo rýchle, tak je to lepšie ako keby mali trpieť dlho 😔 😔

jasumat
autor
2. jún 2009

Tá čierna skrinka vraj vysiela signál 30dní, ale iba na hladine- teda na povrchu. Pod hladinou a v takej hĺbke to vraj môže byť oveľa kratšie, takže je reálne, že sa vlastne ani nezistí, čo sa stalo. Snáď aspoň dlho netrpeli 😔
Neviem si predstaviť, že by som v tom lietadla niekoho mala.
Pokoj ľuďom čo zomreli a aj čo po nich zostali.

erikasadek
2. jún 2009

http://tf1.lci.fr/infos/monde/ameriques/0,,4431...

ak by ste chceli posledne informacie presny popis zatial tak je tu len si to musite prelozit...

amadora
3. jún 2009

No ja si stále predstavujem aký to musel byť hrozný pocit keď zrazu zistíte že lietadlo padne 😔 Človek má silný pud sebazáchovy a snaží sa niečo za každú cenu urobiť pre svoju záchranu. Lenže v lietadle tak vysoko nad zemou niet čo... a keď si to uvedomili.... no muselo to byť hrozné ☹

jasumat
autor
3. jún 2009

Toto je hlavne fórum pre rodičov- teda maminy- a v tom lietadle bolo 8 detí, z toho jedno malé bábätko- tak si nedokážem predstaviť, ako sa cítili ich maminky ☹

mirka414
3. jún 2009

jasumat,ved to ☹ 😢 pre maminy to muselo byt hrozne,dufam,verim,ze to bolo vsetko tak rychle,ze si to ani nestihli uvedomit.niekde pisali,ze si niektory nestihli ani masky nasadit a upadli do spanku,to by bola este ta lepsia moznost,ako sa divat ako pada lietadlo ☹ ..

diddi
3. jún 2009

pokial klesne tlak v kabine a lietadlo pada,tak zial uz su vsetci mrtvi pred padom....ovela horsie boli na tom ludia co boli v lietadlach,ktore narazili do twins ☹ ...davali dokument o let.nestastiach....lietadlo vraj z takejto vysky pada elipsovito dole,nie strmhlav a v kabine je taky podtlak,ze im zial roztrhne vnutro....ako ked na kolotoci idete priamo dole,len to je zlomok sily.

erikasadek
3. jún 2009

zacina sa selebracia teda omsa v notre damme Paris.. prave tak sa pomodlite za ich duse...... 😔

yanikovamamina
3. jún 2009

my ked sme sa prvykrat vracali z dovolenky, padlo lietadlo tesne pred nami. POcasie bolo zle, zostali sme kruzit nad letiskom, myslim, ze viac ako 10 lietadiel, lebo hladali to zmiznute. BOlo to priserne, ked sme poculi na druhy den spravy, prezili iba 4. A nahoda chcela, ze sme sa zoznamili s mamou jednej prezijucej, tak sme mali info z 1. vlastne2.ruky-vratane detailov, ktore ma doteraz "prenasleduju", cenne info, keby bol clovek v podobnej situacii, co sa dufam nikdy nestane. Dievcina zostala dlho v nemocnici s hroznymi popaleninami, ale prezila.

erikasadek
3. jún 2009

NOtre Dame prepacte preskocila mi klavesnica.. 🙂

markiza
3. jún 2009

u nas v spravach prave hovorili o jednej rodine (manzeloch), ktory nikdy nelietali spolu v jednom lietadle, aby v pripade havarie nezostali deti sirotami... mama so synom leteli lietadlom, ktore havarovalo a otec s dcerkou inym, ti su zivy a zdravi a zostali im uz len oci pre plac.. je to smutne.

yanikovamamina
3. jún 2009

Ja by som asi mojich muzov nenechala letiet samych, prave kvoli tomu, ked sa stane, tak uz nech vsetci.

titkovamiriam
3. jún 2009

u nas vo firme nesmu spolu cestovat ani kolegovia keby daco 😅

sue
3. jún 2009

...toto platí aj o všetkých kráľovských rodinách - nikdy nesmú spolu cestovať viacerí následníci trónu...ja by som zas chcela ísť...keď už tak všetci nech máme po tom 😔

markiza
3. jún 2009

erika, ti 10 ci 15 najlepsi zamestnanci jednej firmy spolu s manzelkami... to boli francuzi, ze? je to sila. minule leto sa tesne pred nasim odletom zo svk zrutilo lietadlo v madride, bolo neprijemne to nastupovanie do lietadla..

erikasadek
3. jún 2009

no je to tragedia....

ja teraz sa modlim muz mi leti o hodinu do egypta... no nervy ako nikdy.. naozaj.. 😖

mirka414
4. jún 2009

ja len dufam,ze sa podari najst tie cierne skrinky,ale viac by som si este zelala,keby sa nasli tela obeti,aby mali rodiny aspon co pochovat a skutocne miesto,teda hrob.

ukana
4. jún 2009

aj najvysi statni predstavitelia, prezident, predseda vlady............nesmu lietat spolu.............ja by som sla len vsetci spolu, ked uz tak vsetci..............nechcela by som niekoho prezit........... ☹

hrozna tragedia, tolko ludi ☹

nika251
5. jún 2009

Ahojte. Manzelova teta cestovala prave na spominanom lete spolocnosti Lufthanse a ze to bolo peklo na zemi. Spominala ze turbulencie boli take strasne silne ze cele lietadlo sa doslova triaslo, burka bola najhorsia aku pocas mnohych rokov lietania zazila. Ze ludia na lietadle doslova plakali od strachu a modlili sa. Ked sa dozvedeli ze let za nimi padol, ostali v soku.
Neviem a ani si velmi nechcem predstavovat pocity tych ludi na palube ale jedno instinktvne viem, niet pre rodicov horsi pocit ako cakat na smrt spolu s milovanym dietatom.
Zrejme to rodinam nijako nepomoze ale dufam ze sa im nejako podari vyrovnat sa s nestastim a ze nakoniec sa podari objavit tela cestujucich a pochovat ich. ☹

womenne
5. jún 2009

Je hrozne čo sa stalo,ani ja si to nedokažem predstavit ako museli trpiet,a bat sa najme male detičky 😔 každy den s hrozou čitam nove spravy 😔 😔 😔
http://krimi.cas.sk/clanok/119615/brazilia-spoc...

sue
5. jún 2009

...už je to vraj na 100% že trosky čo vylovili a taktiež olejová škrvna, nie sú z Airbusu...

roasha
5. jún 2009

aj tak je strasne,ze je to miesto zaroven ich hrobom 😔 😢

efkak
5. jún 2009

casto lietam, ale neviem si predstavit ake strasne to muselo byt, ked vedeli kam smeruju....ani napisat to nemozem 😢

ankam
5. jún 2009

efkak-ja si to radsej ani nechcem predstavit.....ake to muselo byt 😢