Aj k vam chodí ten Nemec? Stáva sa vám to?

mata79
19. apr 2008

Zacalo sa to tak, ze pri vareni som miesto kuchynskych potrieb nachadzala kacicky.
To viem, ze sa o to postaral nas maly.
Ale manzel tvrdi, ze mi nieco povedal a ja si to nepamatam atd. Smeje sa mi, ze k nam chodi ten nemec, co mi schovava vsetky veci.... 😉
Tak neviem, ci som tak unavena, ze niektore veci prepustam a neregistrujem, alebo si s tym nemcom podam ruky?
Aj vam sa to stava? Co ma caka casom? Ake mate skusenosti?

vanila
1. máj 2008

maca... ja si pamatam ze v tescu som si vyberala medzi mliecnimi vyrobkami a maleho som nechala na zaciatku regala neskor som si uvedomila ze dofrasa kde mam dieta ved to dieta na zaciatku regala je moje tak som tam bezala ☹ 🙂 a on si tam sedel a kukal mama mu jednoznacne nechybala 😀

leva
1. máj 2008

Tak nieco podobne sa stalo aj mne,vyberala som si peniaze z bankomatu v tescu,je hned ako sa vchadza cez zavoru do vnutra,samozrejme som si veselo odkracala a maly ostal v kocari pri bankomate,chudak SBS na mna pozeral ako vyhorana mys,no hned mi ho podal 😀

leva
1. máj 2008

No navstevuje aj manzela,miesto kecupu odpratal do chladnicky sirup a ja hladam,on v praci,tak som mu aj volala,no nakoniec som si ho nasla sama. 😀

maca793
2. máj 2008

včera som dala do chladničky strúhanku, mama na mňa pozerala či mi nešibe, pampersku do práčky, a tak to chodí. 😀

uhlikova09
2. máj 2008

No u nas je nemec pravidelne 😀

jarka007
3. máj 2008

No my mame pre zmenu doma cierne diery. Vzdy nejaku vec pohltia a potom ju dlho nevieme najst. A cakame cakame, az do dlasieho generalneho upratovania. To je postrach na taketo cierne diery.
Ale niektore veci sa ani po rokoch nenajdu. Stava sa to hlavne vtedy, ked manzel zahlasi "davam to na bezpecne miesto, pamataj si kde". A ked tu vec clovek surne potrebuje, nevie si zrazu spomenut, kde je to "bezpecne miesto".

dadulik75
4. máj 2008

u nas je denne 🙂 🙂

jaduska
6. máj 2008

počas tehotenstva sa ženám "kazí" krátkodobá pamäť, ja som toho živý príklad (a ako čítam, tak nie som sama 😀 ). Len nechápem, prečo sa aj tak dlho po skončení tehotenstva nevráti do pôvodného stavu. Asi s ňou treba cvičiť, tak isto ako aj s tukovými vankúšikmi 😵

leva
9. máj 2008

jaduska 😀 😀 😀

mata79
autor
9. máj 2008

Ale ten Nemec je asi nejaky fetysista. Nam kradne aj po 1kuse ponozky......

malaskoricka
9. máj 2008

😀on kradne vsetko a ma v tom urcite riadnu zabavu...a jeho specialita schovat taku vec ktoru stale davate na jedno miesto a raz znenazdajky jej tam niet 😲

lienockaa
9. máj 2008

nemec? chodi..dnes som na poslednu chvilu platila leasing za auto..zabudla sooom v normalnom termine a vzdy som to tak poctivo a tento mesiac mi ani nedocvaklo.. 😝 😝

riana246
9. máj 2008

mne pravidelne kradne nabijatelne baterky do fotaka.... 😀 😀 😀

majada
9. máj 2008

mne mobil aj päť krát denne... ☹

otrivinkajanka
9. máj 2008

u nas kradne vsetko co sa mu dostane pod ruky a potom mame o zabavu postarane ked nic nevieme najst 😀

alionuska
10. máj 2008

No teda,ja sa priznavam dobrovolne.Mne sa to tiez stalo s obcianskym.Niekam som ho strcila.Lenze som ho nemohla najst asi mesiac a tak som si vybavila druhy a nahlasila som stratu.A viete co sa mi potom stalo?Nasla som ho v jednej kabelke,ktoru som uz nenosila a tak som zrazu mala dva obcianske... 😀 Inak ten "nemec" byva u nas.K vam chodi len na navstevy... 😀 😀 😀

olejanka1
10. máj 2008

Guten Tag, hubsche Damen, das bin Ich, der D 😀eutchemann!!! 😀
ojoj...aj som akosi zabudla nemecky,ale aj ku mne chodi, naposledy som hladala pol hodiny kluce a nasla som ich v supliku v kupelni,skleroza je dobra choroba, len sa clovek dost nachodi... 😉

zuzkafuny
10. máj 2008

Ženy...!!! Nedáme sa pre istotu preklepnúť nejákému mudr...???
Lebo ja občas pochybujem že je to normálne... hovorím o sebe... ☹ ☹ ☹

lenoc
10. máj 2008

So mnou bol ten pan raz na nakupy - dosla som pred Tesco, vystupila z auta, zamkla, isla do obchodu a ked som uz vychadzala, zacala som hladat kluciky po vackoch a v kabelke. Samozrejme, ze boli v zamke na aute. Hlavne, ze bolo zamknute, nie?
No ale na ospravedlnenie dodavam, ze som sa vracala vytesena od lekara z uzv.

weroni
10. máj 2008

No, Nemec neviem ci k nam chodi ale u nas su velmi casto ti dvaja Japonci - Samo Sato 😀 😀 😀

martina.d.
10. máj 2008

Weroni, tí dvaja japonci sú najlepšími kamarátmi môjho manžela v poslednej dobe. A keď nie japonci, tak určite nemec - ale ten je neskutočný. Niekedy mi až rozum zastáva. Raz by som vymenila jeden deň môjho manžela s mojím dňom. Viete ako by mi bolo??? Ako v raji. Len k tomu raju mi chýba ešte jeho povaha. 😀 😀 😀
Poviem vám pravdu, keby aj mňa navštívil ten nemec , bola by som v prdeli ako gaťky. Našťastie som v znamení raka, a tí majú výbornú pamäť. Zatiaľ to funguje, horšie bude o pár rokov 😖 😖

malaskoricka
12. jún 2008

mna navstivil prave vcera 😖 kedze som zavislacka od mobilov...mam viacero kariet sim...zial vcera som jednu bvybrala z telefonu a ani za svet ju neviem najst (s kreditom 369SK) ☹

expertka8
12. jún 2008

...ku mne obcas zavita aj "Roza"....skleroza 😀

magdi21
15. jan 2013

@kili alebo to bola čierna diera 🙂 😉 ..poznám 😉