Aj u vas kmitajú hormóny pred menštruáciou?

junovka
23. sep 2009

Najde sa tu niektora, ktora ma take iste problemy ako ja, ked ma dostat mrchu????? 😠 😠
Aby som to troska spresnila....asi tyzden pred MS zomnou si hormony zrejme robia co chcu....a najhorsie na tom vsetkom je, ze si to odskacu aj nevinne osoby, ako su napriklad moje deti ci manzel.Som vtedy dost nervozna, vsetko mi vadi, s manzelom sa pochytim na malickostiach, ktore skoncia velkou hadkou 😔 , mna to potom strasne mrzi ☹ , a vtedy je u nas ticha domacnost asi tyzden. ☹ ...pytala som sa na to aj mojho gyndosa, tak ten mi povedal, ze je to normalne-hormony.Stale rozmyslam, ci by som nemala si ist dat urobit krvny test na hormony ku endokrynologicke.
Ja uz neviem co mam robit v takom case...najradsej by som sa vtedy nevidela, alebo by som najradsej sla niekam na opusteny ostrov ☹ 😔 Ako to riesite vy??

etuska
23. sep 2009

Junovka-moj MM vtedy vie,ze mam predmenstruacny syndrom-tak ma zakaz vyryvat 😀 -my sa uz na tom smejeme-on vezme malu radsej na bicykel a ja sa vyzurim pri upratovani 😀 😀 😀

junovka
autor
23. sep 2009

tak to mas chapaveho manzela...ja take stastie nemam ☹ 😔 On mi len vtedy povie, ze je to vyhovorka, alebo ze ho to nezaujima 😔

macka01
24. sep 2009

ale za to žena skutočne nemôže,to hormoniky si robia ozaj čo chcú,odstraniť z dosahu všetko a všetkých čo by ťa mohli vytočiť 😀 a mužom neudierajú hormony do hlavy?a keby len tam 😀 😀

mirka414
24. sep 2009

moj mi vtedy kupi raffaelo a odvezie seba a dcerku do bezpecia na prechadzku alebo aspon von jednoducho toleruje a uz si zvykol na mrchu.povie len ach jaj uz zasa 😀

majka35
24. sep 2009

ja by som so sebou nechcela žiť, keď sa blížia moje dni 😀 😀 😀 ja som vtedy neskutočný nervák a môj muž sa ma už automaticky pýta, či sa náhodou neblížia moje dni ... ale som rada, že ma v tom pochopí, nekupuje mi síce raffalo, lebo ani to by nepomohlo, ani malú neberie preč, len so stále usmieva popod "fúz" a radšej ničím neprovokuje a nedáva mi podnet na výbuch sopky ... ja vtedy upratujem ako divá, tam sa vybúrim

majka35
24. sep 2009

raffaello

binki
24. sep 2009

čokoládový zákusek s višněmi, teplo, klid, ticho, brzy jdu do postele a snažím se nevnímat okolí 😀

jalao
24. sep 2009

Ja sa tiez vtedy snazim krotit, kedysi som sama seba nechapala, preco sa "bezdovodne" chovam takto podrazdene, nastastie to uz viem a vedome sa snazim reagovat mierne a tiez sa vyzurim upratovanim, alebo v zahradke 😝 😝 😝 A ako pisete aj vy, sladkostiam vtedy neviem odolat!! 😀 😀 😀 😀