Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

eva7780
18. sep 2009

trvá to,kým ten zverinec poukladám,a teraz sa mi rozutekali zajace 😀

margaretka11
18. sep 2009

no strašne mi to dnes blbne, toto sa mi ešte nestalo. Mimochodom, jedna kamarátka-farmárka dnes napísala upozornenie, aby sme si zvieratká dali do uzavretých ohrád lebo môžu zutekať preč 😝 . Teraz by ma zaujímalo, čo tým asi básnici od Farmville chceli povedať 😅

eva7780
18. sep 2009

ja ich mám uzavreté,tak majú obmedzený priestor a krútia sa hore dole 😠 ked to chcem mať pekné,tak sa naotáčam 😠 😠 😠 aj som to chcela odfotiť,ale blbne mi fb 😠

margaretka11
18. sep 2009

inak aj mne v posledných dňoch voľáko fb blbne, napr. mi stále prehadzuje slovenčinu na angličtinu 😝

eva7780
18. sep 2009

večer nás je tam asi vela 😀 😀

margaretka11
18. sep 2009

vyzerá to tak 😀

eva7780
19. sep 2009

no baby akú dekoráciu nám tam šupli 😀 balon a ešte aký lacný 😵

molnarovak
19. sep 2009

tak už som tomu prepadla aj ja. Neviete mi poradiť, čo robiť, keď budem asi 4 dni preč? Nedá sa to nejako dočasne stopnúť?

margaretka11
19. sep 2009

Evi, len ja sa obávam, aby ten balón po čase neuletel. Lebo niečo také tam písali, dáke bla bla a fly away. Ale tú čiernu ovcu vo vnútri som nejak nepochopila 😕 . No ale jeden balón som si kúpila, nedalo mi 😀

Molnarovak, jediné, čo ti môžem poradiť je, aby si nič nesadila a čo sa týka stromčekov a zvieratiek tak tie vydržia. Teda aspoň mne vydržali a to som ich nechala raz týždeň a raz na štyri dni bez opatery. Ale nesadila som vtedy nič, to by určite zhnilo 😉

smileko
19. sep 2009

molvarovak, ked ides prec na 4 dni, tak nasad nieco, co rastie 4 dni, napr. articoky. 😉

mauzos
19. sep 2009

Molnarovak mas tam articoky na 4 dni, pokial uz mas moznost ich kupit, inak ostatne ti zhnije ☹ Poslala som ti IP, ak by si chcela novu susedu, tak si ma pridaj 😉

eva7780
19. sep 2009

margaretka je to možné 😀 ked sú také lacné,aj tak dosť zavadzajú 😉 mám tam kopec žiadfosti,ale zase sa mi tam nedá dostať 😠 tak idem radšej vysávať 😠

martinko28
19. sep 2009

Ďakujem všetkým farmarkam ktoré si ma dali za priateľa. 🙂

eva7780
19. sep 2009

Martinka aj my dakujeme 😉 ked som začínala s farmou mala som 8 priatelov na fb a teraz dákych 120 ak nie viac 😀

eva7780
19. sep 2009

joj prepáč oprava= Martinko 🙂

slaviq81
19. sep 2009

Molnarovak, ak ideš preč, tak nesaď nič 😉 😉 😉
Kúpila som si ten balón a teraz mi zavadzia 😀

mauzos
19. sep 2009

Slavi mozes ho predat za 0, zase az taka strata to nie je 😉

slaviq81
19. sep 2009

Ale ešte si ho nechám pár dní 😉 Najviac sa mi páči tá ovca v ňom 😀 😀 😀

molnarovak
19. sep 2009

ďakujem za radu, skúsim tie artičoky.

mauzos, idem si ťa pridať. Zatiaľ mám len jednu susedu, lebo nikto z mojich známych to nechce hrať.

Trochu mi vadí, že to každú chvíľu mrzne. A strašne mi liezlo na nervy, že tak dlho trvalo, kým som pozberala úrodu. Tu som si prečítala, že mám zablokovať panáčika, takže teraz je to super. 🙂

zuzkazv
19. sep 2009

ahojte všetci aj ja na tom závisláčim tak ak niekto potrebuje susedku tak sa hlásim 🙂

molnarovak
19. sep 2009

zuzka poslala som ti IP

eva7780
19. sep 2009

zuzkazv,molnarovak IP 😵

mauzos
19. sep 2009

zuzkazv IP 😉

zuzkazv
19. sep 2009

dievcata dakujem za vsetky IP. uz mam farmu 20x20 juchuchuuu

eva7780
19. sep 2009

mna dnes asi porazí,treba mi zbierať a nedá sa mi dostať na farmu 😠som od nervov zlupla pol taniera koláčov 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠hlavne že mm nemá problém s farmou 🤐

mauzos
19. sep 2009

zuzka gratulujem, dobra si 😉 Aj ja uz na nu setrim, snad zajtra uz bude 😝

Eva aj mne to dnes hrozne blbne, vkuse ma to vyhadzuje aj ked sa tam nahodou dostanem 😠

emily333
19. sep 2009

zuzi si sikulka 😉 chcem sa spytat chodi mi nejaka aplikacia na darceky aj ja posielam ale nedostanem nic co to je?-nechpem a po anglicy neviem ☹

chichotka
19. sep 2009

ahojte farmárky :D je tu niektorá ktorá už má možnosť poslať olivovnik? lebo to je jediný strom čo mi chýba a nemám nikoho kto by mi ho poslal. keď tak sa ozvite a ja napíšem moje meno.

emily333
19. sep 2009

na dvojke ide farmarska revue kukate 😀 😀 😀

darla27
19. sep 2009

Ahojte baby, aj ja som pred par dnami prepadla tejto hre, ale mam jednu otazocku: za ako sa dlho pokazi uroda ked ju nepozbieram? Je nejaky limit ze to co rastie kratsiu dobu sa pokazi skor nez to co rastie napr. 3 dni? dakujem 😉