Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

patricia1971
23. sep 2009

no dorastú mi jahody a niečo kúpim,som si to teraz študovala,tak to už trošku začínam chápať 😝

zuzkazv
23. sep 2009

nejakí ďaľší susedia sa ešte nájdu??

patricia1971
23. sep 2009

baby, čo mám stalčiť alebo urobiť,aby som si to tam uložila, mám tam tie sadenice všelijako 😢 😢 😢

dadka33
23. sep 2009

patricia 1970-zuzkazv.....IP

kocky nejake speci zelanie na darceky?

ja uz nechcem kone ani kravy mam malu farmu potrebujem tu 22x22 😕 😅

patricia1971
23. sep 2009

baby stte zlaté,zajtra si vás popridávam,dnes mi to vyhadzuje že limit na priatelov je vyčerpaný ☹

sestri
23. sep 2009

zuzkazv...susedov nie je nikdy dosť...

klaudi68
23. sep 2009

aj mne by sa ešte zišla nejaká suseda 😉

megi93
24. sep 2009

Ahojte, ospravedlnujem sa, ale zrušila som si farmu. Zaberala mi strašne vela času a už som sa jej aj nechcela venovať, ale pokial existovala, nedalo mi to, tak som si všetko zrušila. Možno ma ešte budete mať medzi susedmi, lebo existuje, len je prázdna a bez peňazí, tak sa potom nečudujte a nelakajte, že vám ju nenačítalo poriadne 🙂

Všetkým prajem vela nervov a úspechov pri farmárčení 🙂

beuska1986
24. sep 2009

Mne to vyhadzuje uz 2 dni ze limit susedov vycerpany a nemozem si nikoho pridat ☹ A pritom ich nemam vela-23.Tak neviem da sa s tym nieco spravit?

eva7780
24. sep 2009

beuska ktovie,mne to mikdy nerobilo 😉 len dnes pri zbere ma to stále vyhadzovalo,obrala som,vyhodilo ma to,a všetko čo som obrala som usela nanovo oberať 😠
dnes som dostala strašne vela darčekov a nemám ich kde dávať 😠

patricia1971
24. sep 2009

beus mne to vôbec nejde so susedmi, neviem sa do nich ani dostať a chcem niekoho vyzvať,tak mi to napíše,že je tm nejaká chyba ☹

slaviq81
24. sep 2009

Beus, keď posielaš darčeky a vyčerpeš limit, tak si už nemôžeš ani susedov pozvať 😉 Takže skús najprv poslať priateľom pozvania a tak posielaj darčeky 😉

patricia1971
24. sep 2009

baby ďakujem všetkým za darčeky, farma sa mi už rozrastá.....ale je to iný žrút času,ja nič nestíham,len sadím a zberám 😉 😉 😉 😉 😉

andreao
24. sep 2009

ahojte babulky, prosim Vas, kde najdem nejake pravidla k tejto hre?

mauzos
25. sep 2009

Andrea na zaciatku ti pise zakladne instrukcie, ked zacnes hrat a mas tam aj help, samozrejme anglicky. Ale je to uplne trivialne, ide o to ze musis stale najprv okopat, potom zasadit a potom pozbierat urodu, podojit zvierata, obrat stromy. Medzi tym ako ti pribudaju peniazky si mozes dokupovat zvierata, stromy, budovy, dekoracie, stroje ... Casom si mozes rozsirit farmu, ked budes mat dost penazi a susedov. Nie je to nic zlozite, vsetko robis intuitivne 😉

patricia1971
25. sep 2009

andrea, ja som si tie pravidlá postupne kopírovala a prekladala na stránke www.translate.google.com......prekladá to síce tak všelijako,ale pochopila som to....no moja angličtina nie je taká super,ale takto sa to dalo.....a tiež ž začínam chápať,čo mám robiť......no je to iná závislosť 🙂

sticker
25. sep 2009

Môžem sa pridať k závislým farmárkam? 😅 Včera som začala a celú noc mi v hlave znela tá pohodová melódia 😀. Síce sa ešte len "zaúčam" a za noc mi zhnili jahody 😠 ☹ , ale nejako sa musí začať 😀

ingola21
25. sep 2009

sticker sme na tom rovnako ☹

sticker
25. sep 2009

Ingola nesmúť 🙂 Veď ja to beriem s humorom 😉 Ale je to naozaj žrút času, sledovať tie percentá. Teraz sa aj bojím ísť von, aby mi niečo nezhnilo. 😀

mauzos
25. sep 2009

sticker pri kazdom ovoci-zelenine ked ju kupujes na sadenie, ti pise za kolko hodin to dozrie. Takze percenta nemusis sledovat 😉

patricia1971
25. sep 2009

baby,tak to je iná závislosť...ja som tam asi 3 dni,ale doma nič nestíham, kým malá spí,tak tu sedím a sadím 😵......ak niekto potrebuje suseda,tak mi pošlite meno v IP, niektoré vás už mám....a ste zlaté,že mi posielate darčeky 😵 😵 😵

sticker
25. sep 2009

Mauzos hej, viem že tam je to napísané, len ja si nepamätám, kedy som čo posadila 😅 Ale teraz viem, že večer o ôsmej tu musím byť 😀.
A koľko sa dá poslať darčekov? Ak prijmem nových susedov, potom už nemôžem poslať darčeky?

ingola21
25. sep 2009

to mi to aj napiše o ktorej musim tam byť?urodu musim pozbierať presne stanoveny čas?

sticker
25. sep 2009

Nie. Keď kupuješ, je tam napísané za koľko ti to vyrastie a potom si pre kontrolu len pozeraj tie percentá ako pribúdajú. Ja som jahody zasadila pred spánkom a tie sú za 4 hodiny, takže mi do rána zhnili 😅 . Teraz som sadila tak, aby som to mala tak večer o ôsmej - tekvicu.

zuzkazv
25. sep 2009

ahoj dievčatá ja sa už nemôžem dočkať kedy odomknú tie väčšie farmy 22 a 24 lebo už musím všetko predávať 😠 málo miesta mám 😒

sticker
25. sep 2009

Zuzka a to sa ako zväčšuje? Treba byť asi vo veľmi vysokom levely, však? Aj peniaze asi treba....

ingola21
25. sep 2009

aj ja chcem susedov ☹

eva7780
25. sep 2009

zuzka ja som na tom takisto,kvoli zverincu som musela aj vymazať pár políčok a teraz darčeky nechávam tak, 🤐 musím si počkať kedy bude vačšia farma 😠 a nemožem si ani dáku dekoráciu kúpiť,lebo sa mi tam nezmestí 😠

dada27
25. sep 2009

Ahojte no i ja som sa uź pridala do rodiny záhradkárov a farmárov,uvidíme ako dlho to vydrźí 😀

ingola21
25. sep 2009

kočky prida si ma niekto k susedom?potrebujem susedov..ak niekto tak IP..dakujem ste zlate 🙂 🙂