Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

bybi
29. sep 2009

sticker ak dostanes nieco ako darcek a nechces to, tak to predaj. Aj ja predavam co nechcem 🙂 Ale slonikov chcem, su strasne zlati a uz im niekde miesto najdem 🙂

nawal
29. sep 2009

Sticker myslela som to tak, ze ci mate spraveny aj druhy FB ucet, alebo vsetkych tych "neznamych" ludi mate tam kde aj svojich kamaratov, fotky....
😵

sticker
29. sep 2009

Nawal tiež som premýšľala nad tým, že mám teraz kopec "kamarátov" a ani tých ľudí nepoznám 😅 😝 . Ale napr. ja si nepozerám cudzie fotky. Veľa ľudí tam mám hlavne kvôli farme a popravde ani nemám čas si pozerať fotky a komentáre všetkých ľudí 🙂

eva7780
29. sep 2009

k Fb som sa dostala až teraz,pozbierala som trocha úrody,a seklo ma 😠 nedá sa mi tam dostať a kopec stromov nepozbieraných,kravy asi zduje od čakania 😀

sticker
29. sep 2009

Evi 😀 😀 😀 😀 Tak toto je už naozaj závislosť, ak niekto doteraz pochyboval 😝
Ja som práve dosadila a idem si ľahnúť do vane. Najprv bola od soboty Superstar, tak som nemohla a do toho ešte farmárčenie. Ale už som si tak na dva dni posadila. Ešte do pol hodiny niečo pozbieram a hotovo. Len by to už mohli spraviť, aby ukazovala všetko ako má.

dadka212
29. sep 2009

Nawal vidíš to ma nenapadlo s druhým účtom....ale nevadí čo už šak už to mám také rozohraté 😝
ale veď keď ma prestane baviť farmárčiť, tak si vymažem tie kontakty, ktoré vlastne ani nepoznám 😎

eva7780
29. sep 2009

baby ktoré hráte pet society,ako tam mám zbierať body? 😕

zanetak
29. sep 2009

nawal, veď my sme tu ani už není neznáme, keď vieme o sebe, že sme závislé na farmwille 😀
tiež si myslím,že keď dohráš, tak si nás môžeš vymazať. ja tiež nepozerám fotky, ani nič okolo, na to už nemám čas. A ak niekto chce pokecať cez čet, tak v pohode popíšeme a možno sa aj zoznámime a nebudeme neznáme a už sa nevymažeme. 🙂

natsa
29. sep 2009

ahojte hrám lil farm a ville farm hodte mi mená dakujem moje meno je Iveta Ondreičková dakujem

ketyh
29. sep 2009

ahojte... mne dnes vobec nechce farmu spustit ☹ sak mi vsetko vykape... uz dva dni mi FB riadne rapluje 🙄

dakujem novym susedkam 😉

eva7780
29. sep 2009

ketyh každý večer blbne fb,mna to tiež nechce pustiť 😠

smailinka
29. sep 2009

ahojte, môžem sa k vám pridať???tiež závisláčim, pokiaľ to malý dovolím, zatiaľ mi dovolil 7level 😅 😅 😅

bubaczik
30. sep 2009

ahojte..tak každym dnom je na farme niečo nove 😵 včera slony 😀 dnes je nove to,že nam bude počitať kolko mrkiev a pod ste pozbierali,a budeme dostavať nejake hviezdičky 😕 ale čo s nimi netušim 😅 tak to sa mi pači,že vždy niečo nove vymyslia,a človeka to neprestane baviť 😉 len tu farmu by mohli už zvatšiť 😠 nemam kam davať sliepky,nie toešte slony 😅

sticker
30. sep 2009

Bubi a ty si si už zväčšila, len to nevidíš? Bo ja šporím na to zväčšenie, ale premýšľam že 14x14 sa mi asi moc neoplatí, radšej našporím na väčšiu 😝 . A mohlo by už byť aj vidieť úspechy na hlavnej stránke, nech zbierame bonusy aj tam 🙂

bubaczik
30. sep 2009

ja už mam zvatšenu aj na 20x20 😀 😀 😀 😉

a ty darmo šporiš,ty musiš si tu farmu postupne zvatšovať,najprv na 14x14 atd.... nepusti ta,že naraz na 20x20 😉 😀 😀

sticker
30. sep 2009

Krupica 😠 😀 😀

bubaczik
30. sep 2009

ono s tymi uspechmi je to už tahšie,vatšina čo tu je,už ma skoro všetky "stuhy" modre,popripade pracuju na tych tažšich,myslim obrať 5000stromov,pozbierať 50 000ks urody atd..a to už je na dlho..straaašne dlho ☹

sticker
30. sep 2009

Tak idem zväčšiť 😝
A som sa teraz zasmiala - susedom pomáham krtkov a tuším tchorov vyhnať zo záhradky 😀 Naozaj stále niečo nové 🙂 Teda aspoň pre mňa. Neviem či to tak bolo aj doteraz 🙂

bubaczik
30. sep 2009

ja som inak zvedava,že čo to bude pre nas znamenať,ked pozbierame určity počet danej zeleniny 😕

sticker
30. sep 2009

No mne teraz vyhodilo iba náznak tej tabuľky na zverejnenie úspechu,ale nedokončilo. A toto mi robí už dva dni. Takže nemám šancu nič zverejniť ☹

bubaczik
30. sep 2009

ne neee,doteraz boli len listy a vrany 😀

sticker
30. sep 2009

Aj líšky sú 🙂 Bože ako malé detia sa tu teším 😀

elise
30. sep 2009

ešte boli púpavy ja som trhala aj pupavu 😉 včera mi blbol FBO tak dufam že večer budem stíhať 😉

simasa
30. sep 2009

Ale inaksie zavislacky sa z nas stali, co? 😀 😀 😀 😀
Muz mi uz chce odpojit internet. 😀 😠

sticker
30. sep 2009

Púpavy boli dávnejšie 🙂 Tie zvieratká pribudli 🙂 Ja som doteraz prestavovala tú moju "pidi" farmičku 😝 😀 To bolo roboty 😀

dadka212
30. sep 2009

ahojte 🙂

nejako mi to od večera blbne nechce mi odoslať žiadosti o susedov 😠 ☹ nerobí to aj vám?

a tí noví škodcovia sa mi lúbia 😵

bubaczik
30. sep 2009

dadka skus počkať do tej 9-tej hodiny 😉 asi si si minula limit...

dadka212
30. sep 2009

jéj dík skúsim počkať 😉

sticker
30. sep 2009

Ja som si zase včera večer všimla, že za pomoc susedom mi prirátalo iba 1 bod a nie 5 ako mi dáva teraz.

dadka212
30. sep 2009

už to ide 🙂

Sticker no to tuším robí preto, lebo si za deň pomohla vela susedom 😝 ale nie som si istá...