Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

dadka212
30. sep 2009

Natsa to sa ti objaví tabulka, že si našla zvieratko a ponúkneš ho na adopciu, to sa objaví na hlavnej stránke priatelov a niekto si ho adoptuje 🙂

božinku ja mám takú škaredú tú farmu, nejako si to tam neviem pekne uložiť 😅 no hádam keď si kúpim ešte nejaké dekorácie, dom atď, tak to bude vyzerať lepšie, len teraz nejsú penáze 😀

murano
30. sep 2009

aj mna to chytilo až tak že mi zhoreli zemiačiky kym som zberala urodu a dojila kravky

janette4
30. sep 2009

murano. 😀 😀 😀 takéto veci sa mi tiež začali stávať,odkedy to hrám 😀

dadka33
1. okt 2009

ahojte baby idem na farmu a poslat darceky bo vcera som nestihala tak dnes 2x 😎

kocky aj ja som si vas pridala 😀

elise
1. okt 2009

ahojte ja som sa včera nemohla prihlásiť na fb takže darčeky dám večer. 😉

zrzulka
1. okt 2009

mne farma stale hapruje kvoli tym zmenam:((( takze darceky neviem kedy poposielam ale myslim na vas🙂
inak ste si vsimli tie hviezdicky? celkom fajn som zarobila na hrozne vdaka nim🙂 to dokedy sa takto da zbierat?

pacna
1. okt 2009

a co znamenaju tie hviezdicky?

dadka212
1. okt 2009

mne to stále mrzne ☹ našťastie som pozbierala, aj darčeky neviem či som poslala, ale asi áno lebo mi už nejdú poslať 😝 kedy sa to už konečne bude dať hrať normálne 😝

a neviete čo znamená, to keď zbieram tak sa mi pripočítavajú coins a nejaké mastery (to sú tie hviezdičky?)

patricia1971
1. okt 2009

ahojte,tak aj mne to blbne a darčeky mi zmizli ☹ ☹ ☹ a nedajú sa mi ani poslať,ale skúsim neskor 🙂

nanika
1. okt 2009

Baby, mate poslane ziadosti o susedstvo, vsetko je popotvrdzovane 🙂

nawal
1. okt 2009

caute, aj mne blbne FV. chvilku mi to islo v pohode a zase to seklo. Ked to pojde tak rozposlem darceky. Snazim sa rozposlat vsetkym postupne 😀

dadka33
1. okt 2009

dnes mi to vobec nejde ☹

dipietro---kedy sa budu dat zvecsit farmy 22x22?

patricia1971
1. okt 2009

baby, ak chcete susedku, tak mi napíšte do IP, ja ani neviem,ktorú z vás mám...a pridávam aj dcéru 🙂 🙂 🙂

weja
1. okt 2009

prosím vás, mám na vás, ktoré už máte v tom väčšiu prax, dotaz - už 2x sa mi stalo, že som akceptovala darčeky a potom mi nešlo načítať farmu, vraj chyba spojenia a keď som sa tam konečne dostala, po darčekoch ani chýru... 😠 😠 to už ich asi nenájdem, čo? porazi ma... 😖 hnusný FB ma okráda... 😀 😠

eva7780
1. okt 2009

weja to sa stáva v poslednej dobe aj mne dosť často 😠

weja
1. okt 2009

no už sa budem báť tie darčeky aj akceptovať, lebo potom vždy zmiznú... ☹ svinstvo... 😠

pacna
1. okt 2009

mne sa vobec nejde pripojit 😠

patricia1971
1. okt 2009

baby,aj mne to tak blbne,dnes sa mi zmazali všetky darčeky ☹ ☹ ☹ dcéra zas dostala 8 darčekov,nechápem....a teraz sa neviem vobec pripojiť,no pekne tomu šibe 😝

sticker
1. okt 2009

Nejde ani mne. Zase niečo riešia 😉

sticker
1. okt 2009

weja to je riadna závislosť, keď sa tu hneváme, že nám "zmizli" darčeky 😀 Mne dnes zmizli "iba" 2, tak to beriem tak normálne. Veď zajtra dostanem nové - snáď 😅 😀

dipietro74
1. okt 2009

dadka33

Tak to neni urcene kedy sa bude dat zvacsit ale pise tam pod tym Coming Son co znamena coskoro bude otvorene, ale nezavisi to od prejdenych levelov

eva7780
1. okt 2009

dnes ma to nebaví 😠 😠 😠 oberám a vždy ma to vyhodí s farmy a vráti naspať a všetko čo je obraté,je naspať 😠 😠 takže to skúšam už 4x,kašlem na to,nech aj pohnije,mám 400 000 nemožem si kupiť vačšiu farmu a už vobec nijakú hlúposť ,lebo sa mi tam nezmestí 😒

bubaczik
1. okt 2009

čafte...aj mna vyhadzuje,ale naštastie uroda už je pozbierana aj posadena..len stromy oberam na 5x 😠 nevadiii..inak aj mna to s.ere hlavne to,ýže si nič už nemožem kupiť,že nemam kam davať slony,mam ich iba v "darčekovom " baleni,lebo bohužial neni fleka na nich..a som zvedava,ked sa s baby elefantu stane mr.elefant,tak či aj nenaberu na svojej velkosti,a popučia mi sliepky 😕 no zvatšenie farmy by som brala ako niečo že wooow! 😀 som musela zrušiť aj nejake polička..teraz sadim čučoriedky,lebo chcem zistiť,že čo to urobi,ak ziskam prvu hviezdičku 😅

bubaczik
1. okt 2009

inak ohladom toho,že miznu darčeky..mne minule zmizlo asi 20 😕 ale po čase hned nabehli... 😉

zuzkazv
1. okt 2009

ahojte nevieto čo to spravý keď dosiahnem tú hviezdičku??

natsa
1. okt 2009

Ahojte ved aj nám to blbne vobec to nechce načítať.ako zbohatnem ked mi to tam určite pohnije.Ráno oči rozdrapím a už rozmýšlam čo mi dozrelo.Nieje to už choré?

eva7780
1. okt 2009

natsa ani nie 😉 ja aj pc zapnem ,to je už choré 😀 😀 a dokonca sa mi o sadení raz snívalo 😕 😀

sticker
1. okt 2009

Baby ja som počas dňa normálne prijala darčeky aj kačicu a teraz ju tam nemám ☹
Ivet to poznáme asi všetky 😉 . Ja mám normálne nervozitu v sebe keď sa blíži čas zberu a nemôžem ísť na pc 😅 😝

eva7780
1. okt 2009

moj manžel dnes akurát dostal za hviezdičky odmenu (500) a dokonca mu to aj publikovalo 🙂

inneska
1. okt 2009

ahojte 🙂

môže sa k vám pridať dalšia závisláčka farmárka? 😀 😀 začala som to hrať v sobotu, naviedla ma na to švagrinka a už som na tom závislá 😝 zatial som len v 9 leveli 🙂

ak chcete dalšiu susedku, čo vám bude lístie zametať a líšky odháňať, tak dajte vedieť....aj ja uvítam dalších susedovcov 😵

FARMÁRČENIU ZDAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂