Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

anna181
1. sep 2009

Ahoj Eli, vidim, ze si z Komarna 🙂 sme susedky 🙂 Pridas si ma aj do farmy? Vidim, ze sa snazite 🙂 Aj my 🙂

eli77
1. sep 2009

ahoj anna mas IP🙂

stanah
1. sep 2009

ahojte,aj ja sa pridám. Už som si myslela,že som uchylná, ked to hram,

zizuza
1. sep 2009

ahojky. tak asi som nasla svoju krvnu skupinu :D tieto hry vedia vazne pohltit

ladena
1. sep 2009

ahojte ,ja to hrám tiež a je to suprové normálne ked vstanem sa teším aký bude zber a čo nové pokúpim 😀 😀

eli77
1. sep 2009

vsetky nove co tuzite po dobrej susedke 😀 moje meno je Elena Bartova 😀

ladena
1. sep 2009

eli už som ti poslala žiadost na facebooku a teším sa na susedstvo 😉 😀

bubaczik
2. sep 2009

čafte..ina psychiatria toto 😀 doteraz som rano prv si kavu zalievala,teraz rychlo zbieram urodu 😀

no inak dievčence,buduce susedky,ja som si vas skušala pozyvať,bohužial,neda sa,mam vyčerpany limit 😠 že lutuju,mam skusiť zajtra 😢 to o zajtrajšku mi slubovali už včera 😠 tak nič,musite popozyvať tiie,čo mate ešte limit 😵

no a idem nachystať decka do škol 😝

dadka33
2. sep 2009

ahojte kocky 🙂malej rano mliko robim a uz zbieram urodu-to je fakt na cvokara 😝
Elli --paradna farma 😉

bubaczik--napis mi meno do IP-rada si ta pridam,susedou nieje nikdy dost

rosebud--IP

bubaczik
2. sep 2009

čafte..no už som došla na to...na fsb začina novy den až o 9hod 😀 takže už som si vas niektore pridala 😉 a zberu zdar 😀

mikalove
2. sep 2009

ja som posadila včera a sadím to čo dlho rasie...bavlnu a tak

rosebud
2. sep 2009

Babule,sak podte do skupiny,nech je nas viac 🙂 ja vas najdem,ked mi napisete IP s menom a popisom fotky 🙂

bihan
2. sep 2009

Rosebud, keby si urobila skupinu otvorenú a nie na pozvánky, tak by sa možno aj niekto pridal 😀

rosebud
2. sep 2009

Ved ja som nad tym rozmyslala,lenze potom sa zase bojim,ze tam bude chodit hocikto...ale ked chcete,kludne ju otvorim,nie je to problem... 🙂

bubaczik
2. sep 2009

šak asi to bude tak lepšie,ne
? no ja neviem, ja som sa včera tam aj prihlasila,a zatial mi nedošla pozvanka 😢

rosebud
2. sep 2009

Bubaczik,ved ty uz davno v skupine si,ved si mi pisala aj IP 🙂

rosebud
2. sep 2009

Tak skupina je uz otvorena,tak kto budete chciet,priadjte sa 🙂

bubaczik
2. sep 2009

heeej? no idem kuk a utekam k zubarke..

rosebud
2. sep 2009

No daj vediet,ci si to skutocne ty 🙂

dadka33
2. sep 2009

ahojte farmarky 😀

Tak som si poklikala vsetky baby co su na FB.dufam ze vam to dojde tak si ma pridajte.

Prisla niektora na to za co sa dostavaju papierove peniaze???Oni sa daju kupit normalne za prachy s kreditky 😅
A tie stuzky ??? ja mam zatial len po jednej niekto spominal ze ma skoro vsetky...

rosebud
2. sep 2009

Dadka,tie stuzky dostavas,ked splnis urcitu hranicu poctu niecoho... Mas vzdy pri obrazku napisane,kolko este potrebujes kusov niecoho (napriklad zarobenych penazi,zvierat,stromov,susedov),aby si dostala dalsiu stuzku... 🙂

bubaczik
2. sep 2009

čafko..no hej hej som tam 🙂 aj som si nejake osobky pridala,tak možme sa susedkovať,a potom kto pozbiera urody kavy,pozyva 😀

mikalove
2. sep 2009

eli,už ťa tam mám 😵

zuzla2
2. sep 2009

aj ja som to zacala hrat..len zatial som len 6level...a este hrajem aj mafiu 😀

ja tu skupinu nemozem najst 😖

eva7780
2. sep 2009

paprika pozbieraná,aj bonus som hodila 😀 ešte mi čosi chýba na ten traktor,tak sa musím snažiť 😝
mikalove aj mna si daj ak chceš,napíšem ti IP

rosebud
2. sep 2009

Nazov tej skupiny je Farmville z Modreho konika,ak aj tak nenajdes,napis IP,ja ta najdem a poslem ti pozvanku 🙂

rosebud
2. sep 2009

A babule prosim vas,chapete,co sa robi s tymi novymi darcekmi,co su tam teraz?lebo akosi som nepochopila,na co ta aplikacia sluzi,aj ked som dala prijat tie darceky,nic sa mi vo farme neukazalo...takze nechapem o co ide a nie som jedina 🙂

eva7780
2. sep 2009

tomu nerozumiem ani ja,aj som sa snažila,ale stále len tie darčeky rozdávam,mne ich nedáva nik 😕

rosebud
2. sep 2009

tak mne aj chodia,ale vobec sa mi nezobrazuju...neviem,ako ich mam prijat alebo co sa vlastne s nimi ma robit...

eva7780
2. sep 2009

presne tak,a stale mi chodia žiadosti a ja vždy pošlem ,ale ja nemam nič.....aspon to neviem nájsť 😠