Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

marianka79
autor
12. okt 2009

mne to blbne od včera a furt nejde aj mne sa to pri načítaní na konci zastaví a viac sa to nepohne 😠 😠 😠

takže celá úroda mi pekne hnije včera večer som mala pozberat celé pole 😠

marianka79
autor
12. okt 2009

kuknite mi pls či mi to tam hnije a kape ☹ (kto ma máte za susedu)

milhaus
12. okt 2009

aj ja to hravam, najdete ma na facebooku ako emilia abramovičova a na fotke som v červenom svetry

dadka33
12. okt 2009

marianka si v 22kole?

dadka33
12. okt 2009

uz mi nejde FB asi to je tym hnusnym pocasim 😝 😝 😝

duska1122
12. okt 2009

baby ani mne to nejde a uz mi zreju jahodky ☹

lilu18
12. okt 2009

joj ale sa hnevam,za darceky mi stuhu nedalo,lebo 2x som musela prerusit vyberanie a aj som stratila dalsie darceky //ale dakujeeem sesedky. Co uz prsi a FB sa zblaznil 😠

dadka33
12. okt 2009

baby to nieje poschodova farma to ma tak pokladane tie dreva a ono to vyzera ako do hora iba ocny klam ale je to veeeelmi pekne 🙂

ingola21
12. okt 2009

som smutna...už druhy den mi nenačita farmu..nedostanem sa ani žiadnu farmu mojich susedov,pritom darčeky sa mi daju odoslať,aj FB mi ide...len na farmu sa už druhy den neda dostať..už mi všetko zhnilo a nechapem prečo mi nenačita farmu ☹ ☹ 😢

nada.hope
12. okt 2009

Ahojte farmarky............................ja som tuto hru objavila len nedávno, ale poviem vam chytila ma ako uz davno nic,.manzel uz nadava ze sa viac venujem farme ako jemu 🙂))

nada.hope
12. okt 2009

Nieco som sa chcela opytat, neviem za co naskakuje body FV? potrebovala by som viac a neviem zaco vlastne su

petikd
12. okt 2009

Nada aj môj manžel má ten problém 😀
No tie FV máš vždy jeden za nový level,alebo si ich môžeš kúpiť za naozajstné peniaze 😉

weja
12. okt 2009

Ingola, mám presne taký istý problém - ani mne tá farma nejde od rána načítať, ale darčeky som už poposielala 😠 včera som sa tam tiež nedostala, tak som zvedavá, ako to tam vyzerá... 🙄
ale pritom vidím, že niektorým holkám to ide, lebo sa zobrazuje na hlavnej stránke, že pomohli susedom, že dosiahli ďalší level a pod.... 😕 tak prečo to mne nejde??? 😠

ingola21
12. okt 2009

weja som z toho zufala...ve prave že aj ja som pozerala,že niektorym babam to ide v pohodičke...tak dufam,že je to len dočasny vypadok 😠

nawal
12. okt 2009

Caute, mne to niekedy tiez blbne, dnes som na 3x sadila co mi to vyplo.
Weja ja som v UK tak mozno to zalezi odkial sa kto prihlasil 😅 . Papa

sticker
12. okt 2009

Tak mne farma šla doteraz a teraz už nič... Ešte tak hlavnú stránku mi načita a toť vsjo 😒

sticker
12. okt 2009

Píše mi to isté, čo včera - Ouha, neco se porouchalo 😝 😠

zuzkazv
12. okt 2009

ahoj baby ako to robíte že tak rýchlo reagujete na adoptovanie a na bonusy. ja nič nestíham je to tam len hodinku dve a už je to všetko rozobrané 😖 mne sa to na stránke nezobrazuje a musím pracne hľadať na každej nástenke jednotlivo a to dlho trvá tak už nič nestihnem zobrať 😠

sticker
12. okt 2009

Zuzi ja si to čítam na hlavnej stránke. Keď som na nej a mám šťastie, tak si adoptujem. To máš teda riadne pracné takto to vyhľadávať 😒

zuzkazv
12. okt 2009

no veru veru ale mne to nikdy neukazuje na hlavnej stránke nechápem to ja si iba kuknem že kto je práve pripojený a pozrem či náhodou nie je k adopcii nejaké zvieratko.....ale väčšinou neskoro 😝

zuzkazv
12. okt 2009

jéééj práve sa vyhľadávanie podarilo a mám kačičku 😀

ingola21
12. okt 2009

ešte stale mi to nefunguje ☹

nada.hope
12. okt 2009

ako sa da nieco adoptovat?!

milhaus
12. okt 2009

na nastenke mas aby si si adoptovala

nada.hope
12. okt 2009

mne sa na nastenke neobjavuje nic z farmville..........................mozno to nikto na tu nastenku neda publikovat,.NIe???

patricia1971
12. okt 2009

nada býva to vždy na nástenke,ja som si už dosť adoptovala 🙂 🙂 🙂 🙂 dnes tam bol taká červená krava, strašne zlatá.....a ja som už tiež dávala na adopciu asi 6x 🙂

zuzkazv
12. okt 2009

nada ani mne to na nástenke nezobrazuje, ja to robím tak že si kliknem na nástenku susediek ktoré mám a na ich nástenke to vidím ale musíš mať šťastie aby si to stihla lebo baby sú hrozne šikovné a ja väčšinou už nič nestihnem lebo už je všetko adoptované tak veľa štastia 😉

slaviq81
12. okt 2009

Ani ja nemám šťastie na adopciu 😝 A mám asi 15 friends requests, zabite ma keď nestíham 😝 😝

dadka212
12. okt 2009

Zuzkav tie zvieratká na adopciu sú často rozobraté už v prvej minúte lebo myslím, že jedno zvieratko si môžu adoptovať len 3 farmári.....a to, že sa ti neobjavuje na hl.stránke nemáš náhodou skryté naše príspevky?
ja už mám tých adoptovaných zvieratiek hrozne vela 😀 najviac tuším ružových kráv s nimi sa teraz roztrhlo vrece 😝

zuzkazv
12. okt 2009

dadka ja to nenám zablokované však ja tie zvieratká chcem len mi ich proste nezobrazuje asi preto že mám veľa iných príspevkov ktoré sa mi zobrazujú a toto mi už facebook nestíha zobrazovať ☹