Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

janette4
3. sep 2009

ahojte.baby,prosím vás,aká je to hra a kde ju môžem hrať,príp.dá sa niekde stiahnuť?Ďakujem. 😉

eva7780
3. sep 2009

ja som teraz začala hrat aj myfarm,je to velmi podobné 😉 aspon skrátim čakanie na moj traktor 😀
janette treba sa zaregistrovať na facebooku a potom ti dáme inštrukcie 😉

barunka
3. sep 2009

no dievčatá, to pet, keď si zapnete repráky, tak zvieratká vydávajú zvuky 😀 😀 včera som zistila, keď som ich omylom nechala pustené 😀
poslala som vám ip, snáď všetkým, keby som niekoho zabudla a chce ma za susedu, tak sa ozvite 😀 😀 😀

bubba
3. sep 2009

fuj vy zavislacky 😀 😀 😀

dadka33
3. sep 2009

ahojte ja som bola dnes v zemiakoch a mi zhnili maliny ☹ tolka skoda 😖 moje korunky 😢 😢 😢

eva7780
3. sep 2009

no teda dadka,tolká škoda 😠 😠 mne sa to tiež raz stalo,len to som nevedala,že to zhnije,naivne som si myslela,že to na mna počká ,kým prídem z práce 😀 😀 😀

tucina2
3. sep 2009

no aj mne párkrát zhnila úroda kým som prišla na systém.ale je to super závisláreň.
Tak keby ste ešte chceli ďalšiu susedku dajte vedieť na IP.

eva7780
3. sep 2009

tucina IP

sillas
3. sep 2009

baby...ako najdem hry na facebooku??? ja tam nič take nemam..ako to??? alebo som slepa??? 😀 poradte

tucina2
3. sep 2009

eva 7780 takú fotku my tam neukazuje tak pozri IP

eva7780
3. sep 2009

už som si ťa dala 😉 😉 😉

eva7780
3. sep 2009

inak,nemyslela som túto fotku čo mám na MK 😀 😀 😀

tucina2
3. sep 2009

mne to neukázalo FB tvoju fotku.ale už to je ok.Teraz som práve zasadila a idem spať.Dobrú noc vám farmárky

marianka79
autor
4. sep 2009

no dosla som z nočnej a hned som podojila kravy pozbierala vajcia zajovi neviem čo robí a obrala ovocie uf z roboty doroboty tak ja idem spinkat nočná bola únavná 😔 papa je síce ráno aleja mám noc tak dobrú noc 😔 🙄

dadka33
4. sep 2009

ahojte ako poslem niekomu darcek? ☹ vobec mi to nejde
a za kolko balíkov dostanem stuzku?

bubba
4. sep 2009

😀 😀

janette4
4. sep 2009

Eva,zaregistrovaná tam som,len to neviem nájsť.prosím inštrukcie....navnadili ste ma 😀

marfic
4. sep 2009

tak ja som si dala farmville do hladat a naslo mi hru

janette4
4. sep 2009

už aj mne našlo,ale to je len v angličtine? 😝 v češtine alebo slovenčine nie? ☹

marianka79
autor
4. sep 2009

len v angličtine ale je to lahko sa z toho vysomárit 😉 tiež som všetko nechápala ale už som na to došla 😉

janette4
4. sep 2009

no,už sa z toho pomaly vysomárujem,čumím do toho jak blbec.baby, a čo sú tie FV?to sú nejaké peniaze,alebo čo?mohli by ste mi prosím v skratke vysvetliť,ako to hrať?niečo som zasiala a čakám,až to dozrie a neviem,čo ďalej.

renuskacool
4. sep 2009

Aj ja chcem susedov!!
A darčeky!!!!!! 😀

eva7780
4. sep 2009

janette,renuska IP 🙂

jenna7082
4. sep 2009

kto vie, co sa stane so zvieratom ked napr nepodojite? uroda zhnije, tak ze ci sa nieco stane aj so zvieratom, nestalo sa vam? 😅

barunka
4. sep 2009

dievčatá, konečne som sa dostala k hre, tak si vás idem popridávať.. v robote mi farmville blokujú, ktovie prečo 😀 😀 😀

dianga
4. sep 2009

ja som tiež závislá... teraz patnásty level a už mám aj zberačku..harvester... sranda je to...

marianka79
autor
4. sep 2009

oki nové susedy prijmeme chodte do farmville z modrého koníka a tam sme my všetky budeme si predsa pomáhat niééééé? 😉 🙂

snilko7
4. sep 2009

ahojky, tiež som sa k vám práve pridala, ale nejak mi vypadáva net, tak si neviem pridať susedov 😀

zuzkap2
4. sep 2009

Ahojte pridavam sa k Vam 😀 a muz sa mi uz smeje ze nic ine nerobim iba sadim a kosim 😀 😀 😀

snilko7
4. sep 2009

Zuzka ja som už nakazila aj muža, už aj ten sadí 😀