Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

lilu18
8. nov 2009

pozeram ,ze ste ine priekopnicky 40 level a uz aj 70??? fuuha. A ten kvetinovy stanok je kde? mozem si ho kupit?? 🙂

marcelka82
8. nov 2009

Ahojte. Potrebovala by som susedky. Je mi na farme smutno. 😵 Ak máte záujem píšte do ip.

janette4
8. nov 2009

no ja tiež sadím väčšinou len kvety,ale kyticu mi neponúka.iba som si zobrala ako darček,keď niekto publikoval.

hedunecka
8. nov 2009

hmmm zatial ste sa prihlasili len jedna za susedku co sa ma bojite??? 😀 😀 😀 😀

lilu18
8. nov 2009

ideem i ked sa do tvojho levelu dostanem tak o par rokov 😀

honey023
8. nov 2009

Molnarnovak: a ten kventikový stánok si našla v decorations?

eva7780
8. nov 2009

hedunecka IP 🙂
marcelka teba už mám 😀

zanetak
8. nov 2009

chcem sa spýtať, to sa dá rozšíriť farma na 22x22? to musím mať koľko susedov?

sylvia75
8. nov 2009

zanetak farmu musíš rozšírovať postupne ja som v 29 levely a mám cca 150 susedov a ešte si ju rozšíriť na 22x22 nemôžem a že vraj 24x24 sa dá zväčšiť až v 99 levely. 😲

hedunecka
8. nov 2009

sylvi kolkoooooooooooooooo??150?ja umrem noo ja som 40lev.a na 22x22 sa mi stale neda pise ze pride coskoro 😀 😀

sylvia75
8. nov 2009

ja som o susedstvo žiadala hlavne ľudí ktorí sú na facebooku v skupine farmwille z modrého koníka,kto sa pridá do tejto skupiny súhlasi s tým aby si ho ostatný pridali na farmu za susedov...

hedunecka
8. nov 2009

baby a kde ste zobrali tie male kvetinky slnecnic a ostatnyx?mne sa daju sadit iba ako velke 😕

a kde je ta skupina?

molnarovak
8. nov 2009

ten kvetinkový stánok je medzi buildings a dá sa kúpiť iba jeden.
Ak niekto publikuje, že urobil kyticu, tak si ju môžeš od neho vziať a ozdobiť si ňou farmu.

sylvia75
8. nov 2009

na facebooku si daj vyhľadať farmwille z modreho konika...

dadka212
8. nov 2009

ja mám tiež ten stánok a absolútne nič sa mi nedá s ním robiť 😝 a to som aj zbierala už kvety a aj sadila a nič...možno sa to nedá pokaždé, ale na tom stánku sa mi ukazuje 0/30 tak neviem ako tam tie kvety narvať...

tessa
8. nov 2009

Sylvi ako to presne na FB nájdem tú skupinu z MK??
dala som to už všeliako možne vyhľadať ale farmville z modreho konika mi to nenašlo... 😕

molnarovak
8. nov 2009

Farmville z Modreho konika 🙂

presne takto to zadaj do vyhľadávača, aj s tým smajlíkom

sylvia75
8. nov 2009

na toho smajlíka som zabudla ale aj keď začneš písať do vyhľadávača modrý koník tak ti tú skupinu vyhľadá...

hedunecka
8. nov 2009

molna-myslis ten fruit stand??lebo iny tam nemam 😕

zusikk
8. nov 2009

mam dojem ze myslia iny stanok ale ani ja tam ziadny kvetinovy v ponuke nemam. 😢 co nan treba mat vysku levelu ci pozberanu daku kvetinovu urodu?neviete?

smaily
8. nov 2009

ahojte, ja tam nemam ziadny stanok na kvietky ☹ zeby uz zmizli? alebo len budu? 😉

sylvia75
8. nov 2009

ten kvetinový stánok si môže kúpiť len niekto...je to vygenerované hrou.nemá ho každý v markete.

bianca
8. nov 2009

hojte

tak aj ja som sa prodala na Farmville z Modreho konika 🙂

natsa
8. nov 2009

vetinový stánok budete mať v ponuke až ked nasadíte vela vela kvetov

feria
9. nov 2009

baby poradte odkedy som kúpila ufo kravu všetky zvery sa mi hýbu po celej farme,aj ked mali kliknuté aby stáli a stále som ich musela ukladať, tak som včera 3/4 predala ale aj tak ten zvyšok behá dalej a to už ani tú ufo kravu nemám 😝 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zanetak
9. nov 2009

feria to asi nebude tou ufo kravou, pretože aj mne dnes všetky zvieratá behajú a tiež ked dám stať, tak sa hýbu

eva7780
9. nov 2009

mne sa zvieratá netúlajú ,ale ked kliknem na to aby stáli,tak podskočia 😀 😀

miskinadamko
9. nov 2009

a preco vam vadi ked vam behaju po farme? ja mam urobene ohrady,a behaju mi len v tej ohrade. a co sa týka krav mam ich vsetky v kravine zmesti sa tam 20krav tak mi nebehaju 😀

tessa
9. nov 2009

baby, dajte kravy do kravína a ostatné zvierence vám prestanú behať 😉

traktor
9. nov 2009

ja mam kravy v kravine a aj tak vsetko naokolo behalo 😀 😀 , tak som vsetko ohradila s kazdej strany ...a oni neutecu....behaju len v ohrade 😀 😀 😀 , no a stanok tiez mam, vcera ukazovalo este 0/30 a dnes 2/30...co to sposobilo neviem.....