Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

hasleerka
1. dec 2009

nanika ide ti už to akvárko, ja som večer skúšala dcére aj mm a už im to ide.

hasleerka
1. dec 2009

neviete prečo nemôžem dcére poslať nejaké koraly, vôbec mi ju neukazuje medzi priateľmi, pritom v akváru ju mám

michaelkoo
1. dec 2009

Halllo je tu dakto kto vie ako zyskat tie FV baliky penazy ..???? ze vraj to ide

hasleerka
1. dec 2009

ja potrebujem poradiť, pošlem priateľom darčeky v happy aquarium a potom im už viac posielať nemôžem, lebo ich nemám v zozname .. neviete ako to je, či sa im môže poslať len raz za deň???

slaviq81
1. dec 2009

Hasleerka, len raz za deň 😉

hasleerka
1. dec 2009

slaviq aj tak som z toho blb, lebo už teraz som zase posielala priateľom a mojej dcére nemôžem stále

nanika
1. dec 2009

uz mi to fungiruje 🙂

nanika
1. dec 2009

has to si sleduje cas a ponuka ti vzdy len tych, kde uz limit padol.

hasleerka
1. dec 2009

tak už aj tebe nanika, si teda dali načas ... no ale ved jej už od rána nemôžem poslať a iným už poslielam zas

eva7780
1. dec 2009

haslerka mne to tiež robí,aj na café 🤐 aj na iných,mne sa zdá,že raz za 24 hod.,lebo ked dám jeden den darčeky večer a na druhý den poobede tak mi to neukazuje všetkých 😠

marianka79
autor
1. dec 2009

mne tiež na cafe neukazuje susedov a to už dlho aj na hapy akvarku

hasleerka
1. dec 2009

dobre baby díky, uvidím čo zajtra

hasleerka
1. dec 2009

baby ja som z toho komplet mimo ... tak ja nemôžem poslať ani dcére ani mm nič, ale ony si navzájom môžu posielať ... tak som prosila kámošku aby jej niečo poslala, medzi priateľmi ju má, ale tiež jej nemôže nič poslať ☹

nanika
2. dec 2009

hasleerka, to je zasa nejaky limit casovy, ktory to blokuje, ako na zaciatku, teraz blokuje susedov, ja tam mam obrovsky zoznam co cakam na potvrdenie u Oliho a nic, nemam ani jedneho suseda, dary mi uz nejde mu posielat vobec, to teraz hovorim o country life, mozno to robi aj inde, urcite aj cafe, tak sa mi zda, takze zasa len cakat a o par dni to pojde. ale nahneva to.

jojka120
2. dec 2009

Ahoj a mne sa na farmvile stratilo 30 darcekov ☹ pekne som ich prijala a ked som ich isla umiestnid do farmy - darcek ani jeden ☹ 😅 myslite, ze s dakde najdu?

nanika
2. dec 2009

Jojka, asi uz nie :(

Hasleerka, tak mne sa zacali zjavovat potvrdenia susedov, ale len par, tak snad to uz bude ok 🙂

eva7780
2. dec 2009

Café- v poslednej dobe sa mi stáva,že ked dám variť,a po čase kuknem tak vobec nie je navarené,alebo len dopoly 😠 😠 😠 teraz sa mi to stalo po sebe 3x a kašlem na varenie 🤐 aspon na dnes 😝

helika81
2. dec 2009

ahojte ako sa robí to poschodie zo zeleného plotu?vo vyžšom leveli?

hasleerka
2. dec 2009

nanika no budem čakať , dúfam, že sa to rozbehne

mauzos
2. dec 2009

helika to je len ocny klam, nie je to poschodie. Musis si ich tak poukladat za seba, aby to tak vyzeralo 😉

honey023
2. dec 2009

No aj ja som si myslela, že je to očný klam, ale podľa mňa to nie je očný klam... lebo tie "poschodia" keby sa ukladali za seba by zapratali na farme veľa miesta, lenže oni práveže veľa miesta nemajú zaprataného a vyzerá naozaj akokeby to bolo na sebe. Niektorí majú aj dosť vysoké.

Sú tam aj obrázky a videá: http://www.lightchan.com/2009/10/07/farmville-s... (ten jeden obrázok s kravou, kde je tak blbo rozložené seno - to jediné vyzerá, že je očný klam... ale ostatné nie)

lesnamacicka
2. dec 2009

prave ma naštvalo cafe world, kazdu chvilu mi vypadava, a prisla som o celodenny zarobok aj o nove veci, co som kupila 🙄 to už potom ani nemám chuť hrať. 😖

dadka212
3. dec 2009

Honey však keď si kukneš aj tie videá vidíš že je to iba ilúzia 😉 krásne to ukazujú ako oklamať oči...

Café mňa tiež štve, včera naservírujem uvarené dám variť nové a dnes naservírované nič to tam zhnilo na šporáku a čo som dala variť zmizlo 😠

eva7780
3. dec 2009

dadka mne dnes to isté,zo včera som dala do obehu,aj sa minalo s toho(schvalne som to nechala zapnuté na hre) a teraz pozriem,všetko je naspať na sporaku a pohnité 😠 😠 😠 😠

lilu18
3. dec 2009

farm// kto potrebuje suseda ,svagor ma malo tak napiste cez IP prosim dam meno Vdaka za neho 😵

honey023
3. dec 2009

dadka212: hej v niektorých prípadoch sa mi to zdalo, že je to očný klam a aj sa mi to zdá, ale keď som videla tie obrázky, kde to majú také vysoké, vôbec to nevyzerá ako očný klam 🙂

Inak zajtra asi na farme pribudne zimná výzdoba 😉 lebo na stránke farmville je taký obrázok snehuliaka, kde je napísané niečo v tom zmysle, že nové veci už čoskoro - tak buď v zajtra alebo v pondelok.

lilu18
3. dec 2009

tak na farme bude sniezik a snehuliak?? sranda to potom nemozme sadit kvety 😀 a vobec ved uroda pomrzne 😀

hasleerka
3. dec 2009

nanika tak už sa to umudrilo, už môžem aj tej dcére posielať ... z toho mi vyplýva, že treba vždy len čakať a nezúriť

helika81
3. dec 2009

a idú byť Vianoce 😀 😀 😀 ,idem ten link pozrieť 😀

helika81
3. dec 2009

podľa obrázkov je to očný klam ale ako sa to dá postaviť z toho zeleného plotu??? 😀