Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

ttina23
8. dec 2009

ide vam spustit farmu?

eva7780
8. dec 2009

ttina nejde 😠

inneska
8. dec 2009

lidičky..nezmestia sa vám darčeky pod stromček??? nechajte si ich odložené na hlavnej stránke FB a potom ked si tie spod stromčeka rozbalíte, tak si tam naukladáte dalšie(tie z hl. stránky FB) a rozbalíte...a znova si môžete naukladať a rozbaliť...takto to môžete robiť od 24.12. do 7.1. 😎

mauzos
8. dec 2009

no super, ja som ich dnes odignorovala snad 40, nechcelo sa mi ich prijimat a predavat 😀

inneska
8. dec 2009

mauzos...ja som ich už tiež kopec predala 😝 hned ako som sa toto dozvedela, tak som to tu dala a odvtedy nepredávam 🙂

inneska
8. dec 2009

len som zvedavá čo v nich bude, dúfam, že nie nejaké sprostosti 😝

ena
8. dec 2009

dididi30: no tak, asi fakt nezmiznu, oni vadnu a vadnu , ale celkom nezmisli, tak asi fakt len vykopat 🙂)

nada.hope
9. dec 2009

ahojte farmarky, mam problem s kurnikom, uz asi 5 den mi nechce zobrazit mystery vajce a pise, aby som skusila zajtra,......robi to niekomu? ale mam neschopne sliepky a to to mama 1 ciernu 8 hnedych a ostatne biele.....

weja
9. dec 2009

Nadi, mystery vajce nemusíš mať každý deň... ja som ho tiež asi 2 dni nemala, potom 2 áno, potom zasa nie.... ktovie ako sa to generuje a v tvojom prípade je to podľa mňa náhoda, že viackrát po sebe nebolo... 😉

zuzkazv
9. dec 2009

ahoj kočky ako ste získali tie výrivky či bazény videla som ich na zopár farmách keď som hnojila

lucia32
9. dec 2009

Ahojky...zuzka...to bola špeciálna krabička a tam to bolo...stále je niečo iné...
Ale ja som sa chcela iné opýtať...na viacerých farmách som videla, že máte koníkov a iné zverstvo pekne v rade...ja keď svoje poukladám, aj tak sa mi pomenia a behajú v ohrade...čo mám urobiť? Poradí niekto?

titkovamiriam
9. dec 2009

aj vam dnes nejde kopec hier?a to mam super pc nechapem

tak darceky si teda neham tiez som ich predavala 🙂

nanika
9. dec 2009

Kazi sa to vsetko, nielen dnes, mrzne mi to, nevie nacitat, vykopava ma to, vsetkemu to trva. Najhorsie na tom je, ze pri tom clovek moze mat otvoreny akurat tak mail, a MK a koniec, lebo nema sancu pocitac cokolvek stihat, no co uz, aspon clovek viac doma porobi a kolace popecie, ako by tu drepel 🙂

nanika
9. dec 2009

Lucia, musis tam mat, pockaj pozriem to, konkretne na kazdom zvierati, allow walk, teda, ked sa na zviera postavis a vyrolujes ponuku, musi to tam mat vypisane. Lebo ak tam mas Stay, to znamena, ze ma slobodnu volu a trajda sa kade tade... ako hotentot pisem, ale snad sa najde dobra dusa, ktora to prelozi 🙂

sylvia75
9. dec 2009

zuzkazv a nemyslíš náhodou jazierka?tie sa dajú kúpiť v dekoráciach...neviem o tom,žeby boli na farme bazény alebo výrivky...

nada.hope
10. dec 2009

A mame tu vianconu vyzdobu aj sneh 🙂

marianka8004
10. dec 2009

vedeli by ste my poradiť?vraj sa daju posielať darčeky aj naraz ale mne to nefunguje,treba niečo nastaviť?

honey023
10. dec 2009

No konečne pridali aj normálnejšie zimné/vianočné veci 🙂 , ale zase dali veľa vecí za FV 😠

Skúšal už niekto, ten sneh na celú farmu? Dá sa potom vrátiť zelená plocha späť (či to až potom po Vianociach)

smailinka
10. dec 2009

honey, dá sa vrátiť tráva zase za 1000coins...ja som dala sneh, ale ťahalo to oči, tak som vrátila trávu....

titkovamiriam
10. dec 2009

mne sa trava vratila sama po dalsom prihlaseni no mam aj problem nezobrazuju sa mi farmville linky nemozem adoptovat a nevidim nic co kto robi...nechapem ako si to nastaviim

honey023
10. dec 2009

Smailinka, díky... uff, fakt to ťahá oči 🙂

Inak dá sa adoptovať nové zvieratko - býk. A dajú sa oplodniť kravy 😀 Ak býka dáte do Dairy Farm (kravína), tak môže oplodiť kravu a získame malú kravičku. Tu sú zobrazené: http://www.lightchan.com/2009/12/10/farmville-b...

titkovamiriam
10. dec 2009

no ved nevidim linky nemozem adoptovat...ako sa to da zasa nastavit????

lucia32
10. dec 2009

Nanika dik...ja som to prepínala, ale asi nie u všetkých...teda u nových určo nie...tak ich idem ponastavovať a na býčka budem striehnúť 😀

zuzkazv
10. dec 2009

sylvia: nemyslím jazierka niektore baby majú také bazény ale to asi z tých mystery boxov a ja nemám dosť papierovych ☹
honey dik za typ 🙂 už jedného býka mám tak ho tam hned šupnem 🙂

zuzkazv
10. dec 2009

jéj už ich mám dvoch to bude mladých 🙂

zanetak
10. dec 2009

zuzkazv : ja som mala výrivku z toho mystery boxu, som si ho zo zvedavosti kupila, ale blbosť, tá vyrivka sa na farmu nehodí 😒 škoda zelených peňazí

jojka120
10. dec 2009

A ako vopcham toho byka do kravina? 😅 to tam musi byt len 19 krav ? lebo pri plnom kravine my ho uz neprijme ☹

dadka212
10. dec 2009

Ja už mám 4 býčkov a 2 mláďatká adoptované 😵

Jojka aj býk sa považuje za jedno miesto v kravíne, čiže keď tam chceš dať býka, tak musíš jednu kravu vybrať keď ich tam máš 20 😝 ....skúšala som tam vopchať aj mláĎatko, ale nejde do kravína...som zvedavá, či vyrastie na velkú kravu...

maryx
10. dec 2009

a je tu niektorá aj mafiánka? 😎

pacna
10. dec 2009

ja som "mafianka"