Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

modroocko111
4. jan 2010

baby ak potebujete susedoch tak sa dajte za fanusikoch farmvillu a potom tam im dajte komentar add me a budete ich mat plnoo.ale asi uz viete🙂

krinolina
4. jan 2010

baby ak chcete pridajte si ma ja tiez hravam FV som Dana Zimová pohnojim poslem darceky len potrebujem susedov viete 😀

honey023
4. jan 2010

Je už večer a stále nič 🙂

krinolina
4. jan 2010

baby dostala som 1 fuel a mam prist zajtra vraj dostanem dalsi ale to co je ze free fuel week ja som myslela ze donemoty mozem odkedy chcem cely tyzden co to je jeden liter som chcela sadit jahody a mam farmu 400 policok vsak na jedno obrobenie potrebujem cca 6 litrov vsak okopavam sadim zbieram urodu vsak ja uz nemam ani vianocne

honey023
4. jan 2010

Krinolina, díky za info... už to ide, ale je to dosť o ničom... toto má byť free fuel??? Sklamanie. Mohli to vymyslieť úplne inak, napríklad dať aspoň každému napr. 6 bandasiek benzínu, čo by bolo na 900 políčok (300 na traktor, 300 na harvester, 300 na seeder). Fakt o ničom.

krinolina
4. jan 2010

je to debilne ze 1/5 z litra?vsak piati kamosi a mam jeden liter ale da sa posielat aj darcekom ale tak nooo je to o nicom ja som sa tesila ze nasadim jahody cucoriedky a tak ved a toto vsak to polku farmy len pooram a mozem klikat do nemoty keby sa aspon klikat dalo s tym strojom alebo tak nejako ze proste viac naraz oznacim a nie klikat do nemoty a ona pomala mi to dlho obraba strasne sulbe

lesnamacicka
4. jan 2010

ach to palivo strhlo normálne šialenstvo, celú plochu mám zapratanú s palivom 😅 Ale tiež som si to inak predstavovala, myslela som, že budeme môcť sadiť donemoty a palivo nebude vôbec klesať. 🙄 A keď už to dali takto, zdá sa mi smiešne, že je to len 1/5 paliva 😠 Keby aspoň polovica, ale pätina, veď to je nič 😖

krinolina
5. jan 2010

baby no dnes rano vsetky zvierata sa mi spaciruju po farme a to poohradkovane a suverenne aj mimi ohradky pootacana no des este teraz mam zatulane dve korytnacky 😠 ....radim prepnite si zvieratko stay/alow walk aby vam svietilo alow walk

ukmima
5. jan 2010

Ahojte, ja som zacala hrat len vcera...ked mi to ukazala znama, ale mam dve kravy...a utekaju...co s nimi 😠

lilu18
5. jan 2010

ukmima //klik na zviera a na stay 🙂
ten benzin mi berie nervy ved nechytaam

ukmima
5. jan 2010

lilu dakujem...uz som ich dala naspat...ako ziskam nejaku ohradu?

lilu18
5. jan 2010

bud ju dostanes od susedov v daroch alebo kupis

mywiel
5. jan 2010

molnarovak dakujééém no ja som mala zahaknuté uplne vsetko... 😅 😀

lesnamacicka
5. jan 2010

musím uznať že dnes na farme sa to dáko rozchodilo 😀 myslím zvieratká. ja som si doteraz mala niektoré nastavené na "allow walk" ale stáli na mieste aj tak, ale dnes všetky čo to majú boli krížom krážom po farme a dokonca sa mi pohybovali pred očami 😀 to bola robota odklikať ich do správnej polohy 😀

ukmima
5. jan 2010

😀

ukmima
5. jan 2010

zopar som vas nasla na fb..tak som si Vas pridala...ale je to tazko, ked tam tieto nicky.. 🙂

jojka120
5. jan 2010

ahoj, som sa zlakla, ze sa mi mari pred ocami ked na obrazovke pochodovalo teliatko 😕 😀 ale ako citam stal sa to viacerym, tak to je asi v poriadku 😉

iwetkaa
6. jan 2010

ahoj...potrebujem susedov na farmwile a zišli by sa aj na country life, happy aqvarium, fish wile, pet wile, happy pets, happy island, island paradaise a tiki farm. Ak niektorú z týchto hier hrate tak mena do ip...všetkým veeeľmi ďakujem

kika777
6. jan 2010

ahojte..čo to tam je za novinku dnes? neviem moc dobre po anglicky, ale treba hladať tie mystery vajička? ja som prešla ale 20 kurnikov u susedov a nič??? neviete ako to asi fungiruje?

ukmima
6. jan 2010

mne sa neda otvorit farma...sa zlostim od rana, mala som zberat urodu...vrrr

susanne21
6. jan 2010

neviete či sa dá dairy farm poslať ako darček?

emily333
6. jan 2010

bola som u susedou a hnojila som im kuriin 😉 😉 len neviem ci to slovo hnojenie je spravne ale padali hviezdicky 😀

spevacka
6. jan 2010

ahojte, ježíš baby, ja som sa ale nasmiala, až mi slzy tečú, ja viem, vy to hráte na FB, ale ked sem prídete ako nezainteresovaný čitateľ len tak zo zvedavosti a prečítate si to tu... 😀 ako jaj dúfam, že sa neurazíte, ale ja som sa tak nasmiala, ešte raz dík, idem pozrieť, čo tam oriete a hnojíte 😀

honey023
6. jan 2010

To tam, čo pridali za blbosti, tie kravské dekorácie 😀 a všetko za FV, samozrejme... zbytočné. Aspoň pridali nový stromček Starfruit tree.

lesnamacicka
6. jan 2010

kika777, je to vlastne kŕmenie sliepok, bolo k tomu napísané, že nakŕmené sliepky sú ochotnejšie znášať vajká 😀 alebo niečo v tom zmysle. ja som inak tiež nakŕmila kopu sliepok a nič z toho ☹ a nemôžem pokračovať, stále mi vyhadzuje že nemám kontakt so serverom 😠

honey023, mňa tiež naštvali s tými kravskými dekoráciami... jediná vec čo nie je sýpka, tú som si kúpila, ale už ma dosť štvú s tým, že keď dajú nejaké nové dekorácie, drvivá väčšina je za papierové 😠

lesnamacicka
6. jan 2010

spevacka, nevadi, som si vedomá že to pre nezainteresovanú osobu musí znieť záhadne 😀

alca85
6. jan 2010

spevacka nieeeee, nechoď tam, je to nákazlivé.....................

spevacka
6. jan 2010

alca85, ok nejdem, veď mám ja kedy? 😀 ale určite neodolám a pôjdem raz pozrieť 😀

alca85
6. jan 2010

raz pozrieš a potom už neodídeš.........ja sa toho tiež neviem zbaviť.......... ☹

spevacka
6. jan 2010

jajaj, ja nemám trpezlivé dietko, asi by mi to nedovolilo... 😢