Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

hasleerka
16. jan 2010

emily dík ... už mi aj lilu stihla poradiť 😉

lifiatko
19. jan 2010

o co ide v tej hre happy island??? 😖

kika777
19. jan 2010

honey, prosim ta, odkial beries vsetky tie novinky? das sem prosim link? dakujem

zanetak
19. jan 2010

prosím vás a neviete na čo sa zbierajú tie vážky, pierka a podobne?

honey023
19. jan 2010

kika777 z facebookovských stránok, potom sem hodím linky 😉

Zase nejaký špekulanti vymysleli ako okabátiť Farmville a ľudia si medzi sebou posielajú rukavice a vážky 🙂

Pokud někdo z vás nestihl získat Dragonfly tak je tu pro vás odkaz přes který vám můžou vaši přátelé poslat
http://apps.facebook.com/onthefarm/gifts_send.p...

Druhý odkaz je na rukavice které se vám budou určitě hodit do kolekce!
http://apps.facebook.com/onthefarm/gifts_send.p...

marcelka82
19. jan 2010

Ahojte. Tu toho veľa nájdete. Napr. aj načo sa zbierajú tie vážky atď.

http://www.facebook.com/pages/Farmville-Tajemst...

kika777
19. jan 2010

dakujem babule 🙂

lifiatko
19. jan 2010

tak co s tym happy islandom? neviete o co tam ide???

lesnamacicka
19. jan 2010

lifiatko, ja to hravam tak okrajovo, mas ostrov, kupujes si rôzne budovy, z ktorych mas peniazky, za kt. si kupis dalsie budovy alebo si vylepsis tie co mas. Nejako extra hrateľná hra to nie je, tak neviem ako dlho ju vydržím hrať.

olivova
19. jan 2010

ale ostrov rastie a rastie a tusim po dakom 18 lev. sa da dokupit dalsi....Dokonca si mozes vybrat - sopkovy, "horovy" 😀 Nahodou ma to celkom bavi, nemusim sa stresovat, ze mi nieco zhnije alebo prevari... 🙂

lesnamacicka
19. jan 2010

jj da sa dokupit dalsi a tak, ale naproti farme ma to az tak nebavi 😀 ale dufam ze to casom zlepsia, lebo este je to nova hra, tak budu doplnat zrejme vylepsenia 🙂

jankaat.
19. jan 2010

ten happz island ma momentalne jednu dost velku chybu- je tam limit kupovanych budov na levely.. neviem sice presne ako presne to je.. ale niekedy sa stava ze jednoducho ked si chcete kupit nieco tak vam vypise ze mozete az po dosiahnuti dvoch levelov 😖

olivova
19. jan 2010

v 22 som mohla ale nakupit cca 8 budov (po kupeni dalsieho ostrova)...Tak teraz uvidim...zasa

lesnamacicka
19. jan 2010

janka, hej, presne, je tam ten limit a ten to dost brzdí... ale zase ani nemám moc mincí na kupovanie, pomaly sa zbierajú 😀

jankaat.
19. jan 2010

ja som to zacala hrat len nedavno.. som len 8level.. apeniaykov mam sice dost..ale kupit si moyem nieco ay v desiatom leveli 😅 ..len akosi sa mi nechce dovtedy cakat..

vellmi malo ludi to hra tak sa tayko zbieraju peniazky..

olivova
19. jan 2010

u susedov sa zaraba malo - len 100 z truhlice...Ked budes mat viac budov, nebudes vediet, co s peniazkami do cca 16-17 levelu 🙂
Ale skusila som nakupit budovy, ktore som nerozsirila a dali sa mi kupit aj dalsi level...a ked som ich zacala rozsirovat, tak nakupenie budov v slubenom dalsom padlo...rozmyslam, ci to nesuvisi s moznostou kapacity v danych leveloch...skusim este odskusat, mozno to je kravina 😀 ale pomaly ma to prestava bavit. Som len zvedava, do akeho rozmeru dokaze ten ostrov vyrast...

jankaat.
19. jan 2010

len neviem ci ma to dovtedz neprestane bavit kym dosiahnem vyssi level.. a keby bolo dostatok susedov tak by to celkovo vynieslo dost vela peniazkov..

skusaj skusaj appotom mozes informovat com usa vyvarovat v buducnosti 😉

sofik
20. jan 2010

ahojte 🙂

už niekto má aspon jednu plnú kolekciu tých zbieraných vecí vo FV? som zvedavá čo za darčeky sa tam skrývajú? 😕

honey023
20. jan 2010

Sofik, bolo písané, že za to dostaneš 250XP + 5 000 coins + 5 Fuell

Inak s tým jazierkom to opäť pokazili, hneď som vedela, že to bude za FV, ale tajne som dúfala, že by to mohlo byť za FV aj coins, ako to niekedy zvyknú robiť 🙂 a mohli vymyslieť to, že by sme tam chovali ryby 😀

titkovamiriam
20. jan 2010

happy island-ja budovu postavim maxi a predam kupim dalsiu a rychlejise mi idu body,a stale doookola.

she20
20. jan 2010

Ahojte,kto potrebujete susedov do happy island tak kludne napiste,cez ip poslem kontakt..

barunka
20. jan 2010

ahojte dievčatá, moc to tu nestíham sledovať, ale takisto hrávam na fcb, teraz momentálne tak okrajovo farmville, a viac som začala happy island a zoo world. Takže ak by ste niektorá potrebovali susedu, tak sa ozvite...

smailinka
20. jan 2010

ako ste riešili, keď vám z ničoho nič ubralo FV??? mne vzalo asi 12..... 😠 😠

sylvia75
20. jan 2010

smailinksa občas sa to stáva chybou hry ale väčšinou sa potom vrátia aspoň mne sa zatiaľ vždy vrátili...

layla
20. jan 2010

smailinka, aj mne zmizlo asi 18 FV tesne po vianociach, a zatial sa mi to nevratilo ☹

slnecnicaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
honey023
20. jan 2010

Kto prispel na HAITI FV peniazmi? Niekto to tu spomínal... lebo vraj tí, čo prispeli na Haiti získali zväčšenie farmy na 24x24, ale zlá správa za 35FV - 50FV (podľa toho, kto koľko prispel), dosť drzé od Farmvillu 🙂 a za peniaze sa vôbec nedá kupovať. Je možné, že pre nás ostatných bude za FV ešte drahšia a možno si nebudeme môcť kúpiť ani za coins ☹ , keďže ani tí, čo prispeli na Haiti si nemôžu kúpiť farmu za coins.

elise
20. jan 2010

mne zobrali 16FV ☹ šetrila som si na vilu

sofik
21. jan 2010

Honey tak my sa asi nikdy nedočkáme zvačšenia lebo ak to dajú len za FV kto tolko má 50FV?

Keby dávali viac nových dekorácií za coinc, hoci aj viac ale nejako to pošporíme ale FV? ☹