Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

luci
31. aug 2009

ano, poznam a hram kazdy den...uz som 20 level 🙂

marianka79
autor
31. aug 2009

ja som zatial 7level ale chvalabohu ešte mi nič nepohnilo

claudinka
31. aug 2009

ja som nevedela najprv pochopit, o co tam vlastne ide 😀 ale uz to chapem a zavislacim veselo 😀

lemge
31. aug 2009

co to je baby?ja som to videla na facebooku,ale je to po anglicky 😖

marianka79
autor
31. aug 2009

lemge sadís si tam zeleninu a potom ked má 100%to zberás a sadís znova možeš si políčka rozšírit kupuješ kravy stromy.....

mikalove
31. aug 2009

aj ja hrám,len ma to už moc nebaví,je to žrút času

marianka79
autor
31. aug 2009

no priznajme si aj sediet za MK je žrút času 😉 už aj od tohoto som závislá

bocenka
31. aug 2009

myslite tu hru na FB ? tak na tej som zavisla aj ja mam uroven 22 😀 alebo poznate aj nejaku inu verziu nie z FB?

zuzpolka
31. aug 2009

ahojte,
pridavam sa do klubu 😀
aj ja to hram...prave som pozbierala urodu 😀 😀 😀

adoracion
31. aug 2009

aj ja to hram a hram aj poker, you ville, pet societe, your restaurant a mnohe dalsie ale uz mi konci materska tak neviem co potom hehe 🙂

zanetak
31. aug 2009

dobrá hra je aj farm town, pobodná farmville, ale môžeš tam chodiť na trh a pomáhať iným zbierať úrodu 😀

dadka33
31. aug 2009

ahojte---pridavam sa do klubu akurat dnes mi to kamka ukazala co s tym mam robit a pod. a teraz len sledujem a sledujem...proste zavislak 😀

slaviq81
31. aug 2009

Ja tiež zavisáčim na farme 😀 😀 😀 Som v 20. leveli 🙂 Už mi kvôli sadeniu, zbieraniu vajec a úrody ani na koníka neostáva čas 😝
A hneď mám aj otázku. Ten traktor funguje ako? Vidím, že je v markete aj palivo, ale kúpiť sa dá iba za papierové, nie za mince. 😖

miruska78
31. aug 2009

Ahojte farmárky, tak to ja tiež túto hru môžem 😵 slaviq - traktor ti poorie 4 políčka naraz a nemusíš dokupovať žiadne palivo, bude ti tam dole ukazovať takú mierku paliva a ono sa bude samo dopĺňať 😉 teraz už vymysleli aj zberač úrody, len na to ešte nemám, šetrím na chatku 🙂

miruska78
31. aug 2009

no idem preštudovať ešte ten farm town - kým mi indián spí 😅

marianka79
autor
31. aug 2009

v stredu mi dozrie obilie bude žatva škoda že nemám moc času na túto hru idem teraz z role do robotky na nočnú tak papa 😀 😀

tucina2
31. aug 2009

tak na Farmville frčím aj ja.Ešteže som na MD a môžem sa starať o políčka aj cez deň.Farm town som hrala tiež ale toto je záživnejšie. 😀 😀 😀

eva7780
31. aug 2009

ja čakam zachvilu na jahody,som v 12 levely ale strašne to zaberá čas 😝 😝

slaviq81
31. aug 2009

Evi, ja jahody ani nesadím, lebo zopár krát sa mi stalo, že som nemohla urobiť zber a vyschli mi 😀 😀 😀 Teraz sadím len papriku, finančne to vynáša a zbiera sa až na ďalší deň 😉

Miruška, no veď práve, ja som videla susedkám čo majú traktor, také meradlo paliva a obe majú už dosť dlho nulu 😝

eva7780
31. aug 2009

slaviq mne sa to už tiež raz stalo,vtedy som ešte nevedela riadne ako sa to hrá,teraz som si to načasovala na zber o 20.30 a potom zasadim niečo na jeden den 😉

danciacik
31. aug 2009

Baby pridávam sa do klubu, poctivo závislých, som v 13 leveli ale jednu vec nechápem - za čo dostávame papierové peniažky lebo chcem chatku.

tucina2
31. aug 2009

ja mám aj traktor aj zberač a palivo sa mi doplní keď ich nechám "oddýchnuť"
a pecka boli tie jahody čo sa kupovali za10 a predávali zy 100.škoda že ich už zrušili

slaviq81
31. aug 2009

Danciacik, ja som dostala 2 papierovky, keď som prešla do 19teho levelu. A inak si ich asi musíš normálne kúpiť kreditkou. Ja som to tiež nevedela, kamoška mi to takto povedala.

Tucina a čo sa lepšie oplatí 😅

aplless
31. aug 2009

ahojte aj ja hram uz mam traktor aaj zberac ale toez by ma zaujmalo zaco alebo ako sa dostavaju ti papierove peniaze bo chcem dom pradte diki 🙂

danciacik
31. aug 2009

Slaviq akou kreditkou normálne zaplatiť alebo to je len akože nejaká imaginárna kreditka či ako?

slaviq81
31. aug 2009

Normálnou 😝

Aplless, veď dom si môžeš kúpiť za mince 😉 Len treba makať 😀

megi93
31. aug 2009

Aaaahojte parťáčky 🙂 Som myslela, že len mňa to draplo aj napriek mamičkovským povinnostiam ale vidím, že nie som sama. Počujte, ten workshop by nemal nejak zarábať keď si ho človek kúpi?

aplless
31. aug 2009

ahojte tak akurat som bola kuk a uz mam tri papierove peniaze a poobede som mala dve tak fakt netusim ako to chodi a zaco sa dostavaju,,,,,, a inak aj za priatelov su dake bonusy ked mate vela priatelov

eva7780
31. aug 2009

mne to hrajú len traja 😠 ale ten bonus aj darček poteší 🙂

tucina2
31. aug 2009

slaviq 81 oplatia sa obidva lebo s traktorom okopeš naraz 4 polia a zberačom zase 4 naraz pozbieraš.Tak keď máš veľa políčok tak ušetríš čas.
A tie papierové peniaze sa získavajú aj za tie ocenenia čo dostanete alebo tie medaily alebo čo to sú.