Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

sticker
6. okt 2009

Inak sa musím priznať, že tiež nejako nerozumiem tým priamo zobrazeným darčekom na hlavnej stránke ☹

eva7780
6. okt 2009

sticker áno s cukrovou vatou 😀 😀

eva7780
6. okt 2009

tie darčeky sú na dve veci 😝
lilu normálne nechápem,aj by som to s darčekmi skúsila aj večer,keby sa mi dalo dostať na farmu 😠

adina22
6. okt 2009

dievcata dakujem ste zlate..som rada ze konecne mozem hromadne podakovat 😀 Z vecera do rana som mala tolko susedov 😵 😵 vdaka

sticker
6. okt 2009

Evi dobre, tak tú už mám 🙂
Adina môžem ti poslať ib s mojim menom?

lilu18
6. okt 2009

to je sranda darceky som rozdala ale ked chcem prijat polka je v cudu ☹

idem este pohladat dievca s cukrovou vatou 😉

adina22
6. okt 2009

sticker jasne mozes

lilu18
6. okt 2009

ziadost o priatelstvo odoslana aj kocke s cukr.vatou 🙂 kto este??? 😀

evi preco su ti darceky na ... ved ked nechces ich predaj nie? 😨

eva7780
6. okt 2009

lilu nemyslela som tie čo dostávam,ale ked kadejaké chodia,čo sa publikujú v profile,tie sa do hry nedostávajú 😉

lilu18
6. okt 2009

aha tak som zle pochopila 🙂

eva7780
6. okt 2009

lilu terau som skúsila poslať darčeky ešte raz (od rána) a mne to nejde 😠 ty máš asi výnimku 😀

berni
6. okt 2009

ahojte!
ja som fakt taka siska ze neviem ako sa davaju ludia za suseda... chcem si dat MM aj on to hra teraz sme s tym zacali 😅 je to sranda... som povedala ze nebudeme chodit do roboty a ze poviem aj sefovi nech ma pussti na internet lebo mi zdochnu kravicky a treba sa postarat o zeleninku bo co budeme cez zimu papat 😀 😀 😀 😀 😀

tak zeporadite ako si dat ludi za susedov?

eva7780
6. okt 2009

berni otvoríš si farmu a dole na spodu máš neigbors(alebo tak dajak )na to ked klikneš otvorí ti zoznam priatelov a vyberáš,oni ked to potvrdia máš to tam

eva7780
6. okt 2009

a za priatel máš aj dáky bonus,inak kravičky nezdochnú,tie počkajú 😀 len úrodu treba obrať 😝

adina22
6. okt 2009

lilu jaaa 😀 Alebo ta mam uz v susedoch,ked neviem kto je kto podla nicku

lilu18
6. okt 2009

evi ,ja neviem ci mam vynimku ale ked ide tak posielam 😀 akurat s vybratim je to horsie

berni najprv musis priatela pozvat do hry a ten ti to musi aj potvrdit a inak tak ako evka pise 🙂

eva7780
6. okt 2009

stačí ísť do farmville z MK,včera som pridala 5 priatelov odtial a dnes sú tam už další 😉

lilu18
6. okt 2009

uz nemozem pridavat susedov ☹ tak az zajtra ,zatial vas mam ulozene v priateloch 😵

adina neviem ci sme susedky 😕 mam rovnaku foto aj meno len bez cisla 😀

adina22
6. okt 2009

lil tak asi nie,,,uz som ti poslala ziadost 😉

berni
6. okt 2009

ze nezdochnu 😀

berni
6. okt 2009

dik holky 😎

vinka
6. okt 2009

Berni ja som to teraz mužovi povedala,že bude musieť si vziať o dva dni dovču lebo bude musieť obrať úrodu. 😀

vinka
6. okt 2009

Baby aj ja by som potrebovala priatelov. ☹ hláste sa mi ja tomu velmi nerozumiem.Som úplný začiatočník. 😒

carisma25
6. okt 2009

dakujem vsetkym a cakam na dalsich susedov v IP 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

dadka33
7. okt 2009

ahojte kocky 🙂

vobec nestiham sem chodit ale uz som to prečítala poposielala mena cez IP uz ani neviem komu nove farmarky vítam a zelam vela "pracovnych úspechov" 😀

kazdy novy sused potesí 🙂 🙂 🙂 idem na farmu makat tak zatial paaaa 😎

adina22
7. okt 2009

Dobre ranko dievacata 😵 😵 poslala som dva darceky a stoplo ma ☹

dadka33
7. okt 2009

ja som dnes pozbierala urodu zasadila pooberala stromy a potom som isla prijat darceky a ked mi znova nacitalo farmu tak som tam vsetko mala ako na zaciatku tak som musela znova zbierat a sadit 😖 stravila som tam vyse hodiny to co je s tym FB ??? 😠

parvitas
7. okt 2009

hm, mne to dnes celkom ide...
dadka, skus sa odhlasit a znovu prihlasit...

oza, a velmi potrebujem susedov... chcela by som si rozsirit farmu. najde sa tu niekto medzi vami, prosim?

lasenka
7. okt 2009

uz asi 10-krat som natrafila a prijala ciernu ovecku a nikdy som ju nedostala... preco? 😢

parvitas
7. okt 2009

ďakujem, kočky za priateľstvá 🙂

lasenka - ak si ovečku len prichýlila a necháš to aj publikovať na nástenke, tak si ju niekto iný môže od teba adoptovať.
čiernu ovečku teda možeš získať tiež len takýmto adoptívnym spôsobom... od niekoho iného.