Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

bianca
31. okt 2009

eli prepaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac.Uz mam v tom cel´kom slusny chaos 😅

elise
31. okt 2009

bianca ale máš krásnu farmu🙂

jojka120
31. okt 2009

preco mi vsetko blika??????????????????????????

jojka120
31. okt 2009

vsade sama hviezdicka 😖

elise
31. okt 2009

jojka pohnojila som ti políčka tým získaš viac bodov do dalšieho levelu ked pozberáš úradu🙂

jojka120
31. okt 2009

dakujem, si zlata 😀

bianca
31. okt 2009

eli diky

jojka 😀

smaily
31. okt 2009

😀 😀 tak to sa mi pacilo jojka 😉 aj ja som sa cudovala na zaciatku 😉
a predstavte si,ze ten blbý cervený rýl mi stale nefunguje a policka nevymazem ☹

elise
31. okt 2009

smaily skús reštartnuť pc alebo daj iný prehliadač ja striedam explover s operou 😉

sofik
1. nov 2009

s tým stavaním kaskád som to ani netušila že je to optický klam - skúsim to aj ja 😉

bianca
1. nov 2009

bre ranko

sofik no je.Ja som fakt skusala a skusala a ina moznost nieje

jojka120
1. nov 2009

ahoj krasny slnecny den
dakujem za vsetky darceky.. 😀 😀

smaily
1. nov 2009

elise, mne sa za den viackrat restartuje pc 😉 ale ja mam este safari vyskusam na tom... 😉
inac to vazne mozme za den poslat len 24 darcekov? 😅 potom nemozem vsetkym poslat ☹
nejake vsetko tam je obmedzene 😉
jojka120- uz som ti poslala pozvanku,staci akceptovat, inac pridanie susedov neni tazke, staci pridat 😉 neviem anglicky ale 😉

adka33
1. nov 2009

jojka,to mas asi od susedov pohnojene

vinka
1. nov 2009

Baby kúpili ste si niktorá tú kocku?Za 15 papierových.Môj syn chcel aby som si ju kúpila tak zo zvedavosti som ju kúpila je v nej prekvapenie a chcem vedieť čo ste tam mali. 😉

juliam
1. nov 2009

ja som ju nekúpila, nie je začo zatiaľ 😖
ty čo si tam mala?

tessa
1. nov 2009

ahojte, ja som tiež maniačka na Farmville, nepotrebujete niektorá susedku? 😕 🙂

jojka120
1. nov 2009

ale uz som dostala ako darcek ovecku, dve kacky, dakujem za vsetko 😀 😀
to teraz mozem posielat aj ja svojim susedom? 😖

jojka120
1. nov 2009

a este sa chcem opytat, ked pomozem susedovi - napr.vyhnat krtka, alebo pohnojit zahradu on sa to dozvie??
alebo ako sa ja dozviem, ze mne niekto pomohol... 😖

tessa
1. nov 2009

joji, chodia ti v pravo dole také upozornenia, a zvýrazní sa ti to červenou a číslo, že koľko máš tých upozornení...a tam sa ti objaví, že ti niekto pomohol na farme 😉
A posielať darčeky môžeš aj ty, nájdeš to v sekcii FREE GIFTS 😉

smaily
1. nov 2009

kolko darcekov sa zmesti do toho balika? ja som mala 20 a pisalo ze je tam 30,ako je to zas mozne? a preto ked som chcela dalsi darcek prijat,zmizol proste a nemohlo ho prijat,ze mam limit 30 ale ja tam mam len 20 darcekov 😢 a chcela som poslednu modru stuzku.....

tessa
1. nov 2009

hm, a nemala si náhodu niektoré darčeky napr. 2x, 3x atď?? Vieš, napr. si mala 3x kravu atď...proste ono to berie koľko KS je tam a nie koľko rôznych darčekov tam máš 😉

juliam
1. nov 2009

kto ma chce za susedku, tak smelo píšte IP

sofik
2. nov 2009

smaily presne ako píše tessa nesmieš ich mat viackrát z jedného druhu 😉

dadka212
2. nov 2009

Vinka ja som tam mala strom s hojdačkou, sestra ohnisko a červený bicykel...

smaily
2. nov 2009

uz tam nemam ziadne rovnake druhy 😉 uvidime....ale dnes rano mi farmwille nefunguje,nejde nabehnut ☹

dagi76
2. nov 2009

ahojte ide vam dnes farma? lebo ja sa nu nemozem dostat 😒 a zachvilu mi vyschnnu maliny 😀

eva7780
2. nov 2009

dagi mne dnes ide 🙂
baby ja už ani na koníka nestíham,kým pooberám atd.,jasné,že som zamotaná do dalších hier 🤐tak mám čo robiť,potom ma vystrieda pri pc manžel a robí to isté 😀 😀a je večer 😝

dagi76
2. nov 2009

uz aj mne

smaily
2. nov 2009

uz funguje farma 😉