Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

nanika
16. dec 2009

veronika, hod mne alebo inej babe do ip tvoje meno, pod ktorym ta najdem na fb, poslem ti najprv ponuku na priatela a potom nasledne suseda a tym sa ti to otvori.

zusikk
16. dec 2009

mne tiez nedava vajicka a teliatko som este tiez nemala a bykov mam troch....su plodny ako cela nasa doba 😒 a ten dalsi kurin mi stale nejde pridat na farmu asi to mam bloknute vazne 😒 skusala som zostane mi vzdy v darcekoch ale na farme sa neusadi alebo teda len na par chvil kym ma to nevyzve refresovat farmu a potom sa vzdy kurin vrati do darcekov 😠 mam skratka smolu 😠

rora
16. dec 2009

Ahojte 🙂 tie co hravate happy auquarium, mam jednu otazocku, kupila som si namiesto truhlice ktora dava peniaze perlorodku a myslela som ze bude davat perly ale akosi nic, len peniaze 😕 😅 to tak ma byt?? 😅 😅

inneska
16. dec 2009

skúste si v kurínoch povymieňať sliepky 🙂

a ktosi sa pýtal na zlaté sliepky...tie sú zo zlatých vajíčok, alebo aj z čiernych...a tá výrivka s vodou(bazénik, či čo to je)sa dá tiež dostať zo zlatého vajíčka 🙂

natsa
17. dec 2009

Ako získam kurník?mám 1 a limit je 1 ale niekto má aj viac ako je to možné aj ja chcem

sylvia75
17. dec 2009
dadka33
18. dec 2009

farmville--kocky poradte mi ako si odstranim suseda,ktory mi nepotvrdil ziadost o susedstvo 😒 dakujem

sylvia75
18. dec 2009

dadka33 vymaž ho z priateľov...

wighy
20. dec 2009

ahojte baby

ako citam vacsina z vas tu farmarci ale najde sa niekto kto hra hru cafe wordl??potrebujem susedov

titkovamiriam
20. dec 2009

ja hrajem cafe najdes ma ako miriam kollerova a hrajem este asi 10hier inak krasnu zlatu nedelu vsetkym

wighy
20. dec 2009

jeeej diiiky miriam idem kuk 😵 😵 😵

bora8
20. dec 2009

aj ja hrajem farmu, konečne som dnes došla k čomu sú tie darčeky 🙂

wighy
20. dec 2009

mirias,som si ta pridala len dufam ze spravne 😉

natsa
20. dec 2009

Už ma to sere ked harvestujem slepice tak už vyše týždna mi to nedá vajce na tit.stránku,len mi to priráta peniaze.aj vám sa to stáva?

titkovamiriam
20. dec 2009

nemala som este noveho priatela no mozno ze uz sme priatelia ....

andika10
20. dec 2009

kdo si ma dá za suseda na farm Ville Andrea Tothová

titkovamiriam
20. dec 2009

kludne aj ja

titkovamiriam
20. dec 2009

andi je vas tam vela -najdi mna mam tam foto taku kolaz co mam aj vo fotoharaseni ak by nas tam bolo viac

andika10
20. dec 2009

Moja je fotka s manželom sdvoma detmi a dvoma tortami

zuzkazv
21. dec 2009

ahoj kočky neviem či to viete ale ak posielate darčeky tak že pošlete len 29tim ľudom a potom znova dáte poslať darčeky tak vás to znova pustí ja takto pošlen aj dva tri krát za sebou po 29 ľudí a dostanú darček všetci odo mna iba včera som na to prišla

titkovamiriam
21. dec 2009

adni nasla 😀 poslala zuz viem 🙂

sammy
22. dec 2009

Baby, kto chce susedu na FV, napiste do IP, napisem vam svoje meno.

honey023
22. dec 2009

Farmville - toto určite poteší všetkých: "Na nový rok nás čeká překvapení a mělo by souviset s otevřením dárků, které máme uskladněny ve stromečku. Přibudou nové ribbony, nové dekorace a měli bychom se dočkat i tučňáka. S největší pravděpodobností jej budeme moci adoptovat, takže žádné FV peníze nejsou třeba. A nakonec asi ta nejlepší novinka, v lednu bude celý týden benzín zdarma, takže se bude dobře sázet, orat a sklízet."

wighy
22. dec 2009

na cafe nikto????potrebujem ece 2 susedov 😅

andika10
22. dec 2009

prečo mi to nejde? Pooomoc

marcelka82
23. dec 2009

Ahojte. Dnes mi dalo k adopcii tučniaka. Ako sa budú rozbaľovať darčeky?

andzi
23. dec 2009

ahojte, ja som tiež farmville hráčka. Vie mi niekto povedať, koľko to má levelov? Lebo už ma to prestáva baviť, je to stále o tom istom.

eva7780
23. dec 2009

ja už jedného tučniaka mám,že Marcelka 😀 na ten benzín sa ťeším,lebo takto sa moc rýchlo minie,nestačím ani obrať úrodu,nie to ešte poorať a zasadiť 🤐
andzi,ja mám suseda,ktorý je v 70 leveli,má pár stromov,žiadne zvieratá ani domy, po celej ploche má len políčka 😉 ja som v presnej polke,tak budem hrať asi aj na velkú noc 😝

andika10
24. dec 2009

prečo keď chcem poslať niekomu dar tak mi neukazuje žiadneho priaťela?

eva7780
24. dec 2009

akurát rozbalujem darčeky,je to dosť zdlhava záležitosť 😒 najviac ma teší palivo 😉