Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

helenkasabinka
30. jan 2010

ahojte

hra tu niekto fishVille na facebooku? 😕

alias313
30. jan 2010

ahojte chcem si zväčšiť farmu, ale mam malo susedov...budem rada, ak si ma niektora pridate-budem poctivo posielat darceky 😉 Táňa Kostiviarová a mám fotku môjho maleho drobceka.

duska1122
30. jan 2010

a kolko susedov treba na zvacsenie farmy 24

sumienka2525
31. jan 2010

To co je ten TO-DO- LIST co tu spominate? Ja som to na farme nikde nenasla. A kde to najdem ?

marcelka82
31. jan 2010

To-do list ja som to pochopila tak, že to je list, v ktorom máš napísané čo všetko máš ešte na farme spraviť. t.j. postarať sa o svoju pôdu, stromy, zvieratá, pohnojiť susedom a nakŕmiť im sliepky. Keď to máš všetko splnené, pri načítaní Tvojej farmy Ti vyhodí tabuľku, že si To-do list splnila a že Ti ďakujú pôda, stromy, zvieratá, aj susedia. 😀

krinolina
31. jan 2010

ak si fanusik 30

lesnamacicka
31. jan 2010

neviete niekto dokedy budú dostupné tie super tekvice?

lilu18
1. feb 2010

marcelka..no neviem ci je to tak..Mne to vyhodilo to do list aj ked som este nepohnojila vsio

jahody11
1. feb 2010

to v ktorej hre je ten list? farmvill?

lilu18
1. feb 2010

jahody ano FV

eva7780
1. feb 2010

Island paradise 🙂 ktoré hráte,neviete načo je ten Iron Pot čo sa posiela v darčekoch?

marcelka82
1. feb 2010

Ahojte. Lilu ja som to tak pochopila. Ale môže to byť aj ináč. 🙂

eva7780
2. feb 2010

kto chce susedov pridajte si moju známu 🙂 Janushka Zuziaková (má obrázok minnie) hrá farmu,island 🙂 hrala to predtým a akosi ju to nezaujalo a teraz sa do toho priam zažrala 😀 ono to chytí každeho 😝

elise
2. feb 2010

eva 7788 ja som si ju pridala k priatelom a poslala žiadosť o susedstvo a nepotvrdila mi ho☹

krinolina
2. feb 2010

u niekoho som videla ze pre tych capov goat asi cap ze je nejaka drevena buda a ale cez nejaku inu aplikaciu a mi prsili dve ziadosti som to zrusila ale potom ked sa mi menil obraz na monitore som si tam vsimla ze farmville soms a aj pytala toho kto mi poslal tu ziadost ze co s tym ze ci to suvisi tak ako s tym supertraktorom mafia wars a ze on nevie...vy viete o niecom lebo dakde som citala ze v utorok a piatok su novinky a taktiez sa mi zda ze mala byt stajna pre konov viete daco??

eva7780
2. feb 2010

elise napíšem jej nech potvrdzuje,moc sa v tom nevyzná

duska1122
2. feb 2010

ja som jej tiez poslala ziadost a nepotvrdila mi hu uz asi dva mesiace. 😒

elise
2. feb 2010

eva 7780 už mi odklepla susedstvo, dakujem🙂

michalovce33
3. feb 2010

Ahojte všetci. Súrne potrebujem nejakých susedov, takže ak máte záujem o suseda, ktorý Vám bude pravidelne posielať darčeky a hnojiť farmičku tak sa ozvite. Nájdete ma pod menom: Michal Vaľo....a keďže je nás tam viac, tak pochádzam z Michaloviec a som ročník narodenia 1978. Tak by ste ma už mali nájsť. Teším sa na každého z Vás tak klikajte 🙂

eva7780
3. feb 2010

elise fajn,som rada,musela som ju navigovať 😀 😀 zatial sa tomu akosi nerozumie 😉
Michal teba už mám 😉

ukmima
3. feb 2010

a dnes sa mi podarila jedna vec..na odporucanie znamej...poslat 60 darcekov..., najskor som ich poslala 30 cez hru...a potom ostatne..ako podakovanie, za darcek co poslali mne...super

dididi30
3. feb 2010

caute 😉
lilu cau 😀 😀

kto potrebuje susedov do ip prosim:🙂)

babullka1
3. feb 2010

didi hras Island paradise???ja potrebujem susuedov 🙂

zusikk
3. feb 2010

baby ako je to s tymi vecami v kolekcii ked uz mam niecoho 10 kusov co s tym ako sa to da zverejnit ci to mam predat ci ako?a tie veci co su nadstav v kolekcii predavate ci ako?nechapem celej tej kolekcii a okrem toho aj tak sa mi z hlavnej este nikdy nic nepodarilo ulovit a vo vajickach stale len biela hneda a cierna sliepka nic cennejsie ☹

ukmima
3. feb 2010

zuzi..nemusis ma vsade po desat, hlavne ze mas plnu kolekciu...potom das predat..da ti peniaze...XP..a fuel..a vies to dat publikovat...

zusikk
3. feb 2010

ukmima ale ja tam nemam nic teda ziadnu moznost to predat ci publikovat len ak dostanem darcekom nieco do kolekcie vypise mi je ze plna a ten jeden darcek mozem akoze predat ale z tej tabulky kde su cele kolekcie aj ked mam dacoho 10 nešjde mi to nijak ako celu kolekciu predat ☹

sylvia75
3. feb 2010

zusikk komplet kolekcia napr.pierka máš z každého aspoň po jednom tak máš komplet kolekciu,vedľa toho je TRADE na to klikneš otvorí sa ti publikovanie...

titkovamiriam
4. feb 2010

ahojte!tak ja som dnes asi od pol desiatej uplne mimo-nejdu mi aplikacie len tie co mam na liste,neviem pisat,chatovat,otvarat darceky ani poslat kolekcie zopar mam prichystanych ,viem odobrat z plochy len neviem napisat ze dik.

wewerka000
4. feb 2010

caute..ak potrebujete suseda tak poslite cez IP meno 🙂

slavinka83
4. feb 2010

Ahojte, potrebujem ešte nejakých susedov do farmville, ale aj do iných hier 🙂 . Moje meno je Slávka Galliková. Dakujem pekne 🙂