Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

blovitc120
4. nov 2009

bianca, mám tvoju cicu 🙂. insk mne dnes zmizli všetky darčeky, ani jeden sa mi nedal prijať (bolo ich asi 9) a včera to isté. miesto ufo by som brala 22x22 alebo stajne, už to nemám kam dávať...

bianca
4. nov 2009

blovitc som rada ze mas.Ja som happy ze som konecne ponastavovala tak ze vidim zvieratka a dooberu 2 cicinky,2 korytnacky a kravicky

honey023
4. nov 2009

Bianca súhlasím... síce UFO potešilo 🙂 , ale "domčeky" pre ostatné zvieratká by potešili oveľa viac a hlavne by to uľahčilo prácu farmárov 🙂

lilu18
4. nov 2009

aspon kurin by mohli dat ☹

bianca
4. nov 2009

joj kurin by pomohol.Vsetky sliepky som predala koli tomu za sa mi nechceli odklikavat

tessa
4. nov 2009

baby, ak by ste niektorá chceli môjho muža za suseda vo farmville, bude vám povďačný 😀

jojka120
4. nov 2009

a budeme len farmarcit??? 😀 bude pomahat opravat traktory??? 😉

bianca
4. nov 2009

tess tak posli do IP

dadka212
4. nov 2009

veru radšej by mohli dať domovy pre zvery 😝 ja som si kúpila len zelenú kravu, nech mám všetky farby čo ponúkajú 😀

mne by na tej farme pomohol taký odkladací priestor niečo ako v café world, že keĎ niečo kúpim a zmením koncepciu farmy, tak nech to nemusím predať, len si to odložím a poprípade to môžem niekedy znova použiť...

tessa
4. nov 2009

joji, len farmárčiť 😀 😀 no a opravovať...heh, to určite 😝 😀 😀 vám ho šupnem do IP 😉

sofik
5. nov 2009

mne by sa zišli stajne pre kone, tie mi zaberajú vela miesta 😉

blovitc120
5. nov 2009

Presne, kone a slony sú obrovské, tie by mali poriešiť najskôr. Je mi ľúto ich predať. Namiesto toho tie kraviny dávajú, načo mi je 8 vtáčích bird bath-ov a 4 gazing ball-y, čo som dostala ako darčeky? Len to popredať asi, čo s tým baby robíte?

bianca
5. nov 2009

tess IP

inak ja som slony popredavala a aj palm lebo mi prislo uchyne mat slona pod marhulou a palmu pri krave

inneska
5. nov 2009

všimli ste si, že blokli kúpu kravína? 😠

inneska
5. nov 2009

teda dá sa kúpiť, ale len za FV 😒

kika777
5. nov 2009

To bude asi len nejaká chyba, ja som pred chvílou kupovala....

tessa
5. nov 2009

to nie je kravina, mne povolilo len 5 kravínov kúpiť, asi je to nejaký limiť 😖

inneska
5. nov 2009

tessa..asi to bude tak, aj ja mám 5 kravínov a mám to locked...len sa 22FV môžem kúpiť 😠

kika a ty máš kolko kúskov?? 🙂

kika777
5. nov 2009

aha, tak to ja som kupovala prvý krát 🙂

tessa
5. nov 2009

ja papierové šupy ani nemám...som kúpila dávnejšie za papierové niečo (už ani neviem čo) a ťažko sa zbierajú naspäť 😖

kika777
5. nov 2009

ja som za papierove kupila benzin, lebo som nevedela, ze sa "dobija" kazdy den...takze som ich tiez vyhodila do luftu a strasne pomaly sa zbieraju

inneska
5. nov 2009

za 1 level 1 FV 😒

tessa
5. nov 2009

baby, mám otázku, máte niektorá expandovanú farmu na 22x22 ??

inneska
5. nov 2009

tess...tú nemá asi nikto...možno len tí, čo založili FV 😅

tessa
5. nov 2009

ale ma to už s... 😠 lebo stále mi tam len svieti LOCKED...ale kedy??? 😕 😠 Už som sa pýtala aj tých, čo sú v leveli okolo 37, že či majú už otvorenú možnosť expandovať...ale nikto nič... 😖
bože, bodlo by mi expandovať farmu... 😔

sticker
5. nov 2009

Baby nedá sa na 22x22. Neviem načo čakajú, dokonca aj nejaká anketa v zmysle toho "Som za sprístupnenie zväčšenia farmy" na FB ale neviem, či to malo význam - že čím viac ľudí sa pridá, tak potom to sprístupnia. 😒

jojka120
5. nov 2009

ahojte, mate uzasne farmy... 😀
chcem sa opytat: moja dcera tiez farmarci a chcela by si tiez niekedy adoptovat zvieratko, ale jej susedky to vobec neponukaju... ☹ keby chcela to zvieratko napr. od vas, musi byt vasa suseda?

lilix
5. nov 2009

ahojte farmarky. neviete mi poradit, ako dam krvicku do toho kravina?

sticker
5. nov 2009

JOjka - áno musí byť 🙂
lilix - keď si ju vyzdvihneš z darčekov, tak ju jednoducho nedáš niekde na miesto na farme, ale ťaháš ju ku kravínu, ten sa označí žltým a pustíš. Potom si iba skontroluj, či ti tam pribudlo číslo 🙂

jojka120
5. nov 2009

takze ak vam to nebude vadit, moze vas poprosit o susedstvo? 😅