Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

lilu18
22. feb 2010

dnes zuurim...na 3x urodu oberat a sadit a stale ma vyhadzuje z farmy 😠 a ta priserna biela stena ..bez komentaru 😠

lesnamacicka
22. feb 2010

veru dnes je to tam hrôza, samé biele steny mi načítava, aj samotný fb je príšerne pomalý, kedy s tým konečne niečo spravia 😠 Už mi ani nezáleží aké novinky na farmu dávajú, viac by ma potešilo, keby to normálne fungovalo 😠

honey023
23. feb 2010

Ak kliknite sem a http://blog.farmvilleitalia.it/2010/02/23/link-... a potom na tie jednotlivé linky, tak môžete získať strašne veľa kolekcií, na daný link môžete klikať aj 100x 🙂 stále vám dá niečo. Využite to rýchle, lebo určite to o chvíľu zatrhnú 🙂

lesnamacicka
27. feb 2010

Neviete niekto prečo mi nejde prihlásiť na fb? Vypisuje mi, že nesprávny e-mail, pričom je určite v poriadku 😢 Z ničoho nič po obnoveni stranky ma odhlasilo a odvtedy mi nejde prihlásiť ☹

lesnamacicka
27. feb 2010

Už mi to ide 😉

marfic
2. mar 2010

funguje vám kúpiť ten hot rod seeders? píše tam, že + 5 level mafia, začala som hrať, tak traktor mi odblokovalo v 10 leveli, ale seeder nie a to už som v 19... stále je locked, treba byť v nejakom leveli aj vo fv?

maca793
2. mar 2010

baby ide vám facebook? nemôžem sa prihlásiť cez deň išlo a teraz nič ☹

maca793
2. mar 2010

chcete ďaľšieho priateľa na facebooku? hlásim sa. hrávam tam každý deň, chcem si rozšíriť počet priateľov, aby som mala vyššie bonusy, díky

marfic
3. mar 2010

tak nikto sa neozval, ale už mi to funguje, kúpila som aj seeder aj harvester, ide to oveľa rýchlejšie

nikka23
3. mar 2010

Ahojte, hra niekto happy aquarium? Od ktoreho levelu sa da kupit perlorodka?

bubbles
5. mar 2010

hrajem farmville... darceky posielam kazdemu kto posle aj mne, klikam ked sa cokolvek stavia... kto chce susedu, piste IP...

nanika
5. mar 2010
nellie_
6. mar 2010

ahojte, prosim, potrebujem susedov na farmville... 😉 😅

marbella
12. mar 2010

čaute, začala som hrať Social city-takéto stavačky miest ja rada🙂 ak to tu niekto hrá, napíšte, potrebujem zopár susedov🙂

lekno
15. mar 2010

nikka23, ja mám perlorodku.... som v 37 leveli a už presne nepamätám, v ktorom som ju kúpila, ale keď na ňu klikneš, tak tam ti ukáže od ktorého levelu si ju môžeš kúpiť. Hneď ako som ju kúpila, zmizla mi truhlica a tá perlorodka je vlastne to isté... pretože vždy z nej idú peniaze. Mne ešte ani raz nevyšla odtial perla.

Ozaj baby, od začiatku ako som začala akvárko hrať, tak sa mi tam automaticky pridali susedia - tí, ktorých som mala v priateľoch a tiež akvárko hrali. Teraz tam dvoch nových nemám. Poslala som aj pozvánku a nič.. Prečo, neviete? 😕

klya1
17. mar 2010

Jeeej, tuto temu som az teraz objavila. Kocky, hodili by a susedia na FarmVille. Moje meno je Klaudia Jančová.

eva7780
20. mar 2010

marbella ja hram tiez social city,sice v poslednej dobe to akosi blbne

jankaat.
20. mar 2010

ahojte.. hravate niekto petville? potrebovala by som susedov🙂 prosim Ip dakujem🙂

nikka23
21. mar 2010

lekno, ďakujem za odpoveď, ja som si myslela, že mi bude dávať perly a nie peniaze.

jankaat.
22. mar 2010

a zacala som hravat aj farmville.. zatial osm len na biednom 7leveli kedze sa motam lebo neviem co s tym..ale snad sa to rozbehne.. keby sa nasli susedky tak ip🙂

bubbles
28. mar 2010

co ste uz nasli v mystery egg? oplati sa minut 10 vajicok?

eva7780
28. mar 2010

bubbles ja som tam mala palivo,dievca na pomoc pri zbere a aj pri zvieratach a nieco co zvacsuje zberačku 😨 ale len nachvilu 😀 😀 a ine asi nie je

bubbles
29. mar 2010

tak ja som si kupila jedno a bolo tam 100 XP... radsej si kupim ovecky, tie su zlate 🙂

lolika243
29. mar 2010

Ahojte,tiež hrávam FarmVille a potrebujem spoluhráčov,píšte IP.Ďakujem! 😉

mima699v
31. mar 2010

Ahojte aj ja by som potrebovala nejaké susedky, alebo susedov, tak sa mi kľude ohláste na FB- Mirka Vargaeštoková.Ďakujem....zatiaľ ahojte

adina22
3. apr 2010

Ahojte neviete co to za novinky na farme?? Co-op farming 😨

bubbles
3. apr 2010

no tak? kto prvy zisti???

mimara
3. apr 2010

UPOZORNĚNÍ: Co-Op zemědělství se pomalu válí na všech našich hráčů v tomto okamžiku, aby se zabránilo a musí obsahovat technické problémy, které mohou nastat. Pouze malé procento hráčů bude moci začít práce v současné době, ale pokud vaše sousedy a přáteli začali práci, kterou mohou připojit jejich. Budeme aktualizovat vás, jakmile se to změní.

Naše nejnovější funkce umožňuje vám a vašim sousedům, aby společně pracovat na dokončení co-operativní hospodaření projektu!

Když zadáte Farmville uvidíte následující okno pro Co-Op zemědělství:
Budete také vidět pop-up, když kliknete na novou Co-Op zemědělství tlačítka v ovládacím panelu Farmville:

Zobrazení Tutoriál vám krátké vizuální rekapitulaci toho, jak co-op zemědělství problémy práce:
Kliknutím na Ok se dostanete do Co-Op zemědělství Strana, která má jeden ze tří karet vybrat z:

* Všechny nabídky práce (obrázek) ukazuje, co pracovní místa máte k dispozici na začátku, nebo zaměstnání, které lze připojit od sousedů.
* Aktivní úlohy ukáže pokrok, kterého jste se na žádné zaměstnání jste začali.
* Pracovní Historie zobrazuje statistiky za všech pracovních míst, které jste se pokusil.
Chcete-li spustit úlohu, klepněte na tlačítko Start (nebo v případě pracovních míst, z vašich sousedů, tlačítko Připojit), kde budete přesměrováni na popis pracovního místa, jakož i požadavky a odměny:

Každá práce má tři různé úrovně, které odměnu můžete získat, v závislosti na tom, jak rychle Vás a Vaše sousedy dokončit práci (k vidění na pravé straně obrazovky). Oba bronzové a stříbrné odměny přinese každý zemědělců, které přispěly k práci několik zlatých a XP. Zlatou medaili bude čisté všichni ještě více zlatých mincí a XP, stejně jako zvláštní položka exkluzivní zlatou medaili vítězů. Můžete vidět tuto položku, pokud mouseover Gold trofej v pracovních požadavků v sekci:

Po kliknutí na tlačítko Start, budete okamžitě mít příležitost post krmení pozvat své přátele a sousedy, aby se připojili k vaší práci a pomůže vám. Můžete také pozvat přátele, aby vám kdykoliv během práce od Pozvat přátele tlačítka na stránce aktivní úlohy:

Všichni členové vaší co-op bude zobrazovat na této stránce, když se připojit. Chcete-li začít pracovat v práci, prostě se vrátit na farmu a osiva nebo sklizeň plodiny nezbytné. Každá plodina, že každý člen co-op semena a sklizně se budou započítávat zaměstnání celkové. Když jste sklizni plodin, která se počítá k co-op práci, uvidíte následující postup počítadlo zobrazovat nad svého bližního bar:

Můžete poslat zprávu všem přátelům, že jsou Vám pomůžeme s pracovní návštěvou 'přátele' kartě stránky aktivní úlohy, podrobně popisující, jak moc vás všechny další muset jít před dokončení:

Pokud jste se připojili přítele zaměstnání, můžete nechat kdykoliv pomocí 'Konec práce' v menu Active Job. Pokud jste začali práce, není možné ukončit práci, pokud všechny přátele, které přistoupily v roce, které vám pomohou odejít jako první.
Jakmile dokončíte práci s vašimi přáteli, dostanete následující obrazovce blahopřání:

To detaily toho, co jste získali medaili, jaké procento z práce každého člena vaší co-op udělal, a co jste dostali odměny (odměn se liší pro každou práci). Odtud budete moci po krmení oznámil svůj úspěch, stejně nabízí speciální bonus ve výši 100 mincí po dobu až 5 sousedy sbírat.
Pokud nejste schopni dokončit práci včas, získáte následující okno:
Budete mít možnost sledovat všechny co-op statistiky na stránce Historie práce:

Co-Op zemědělství funkce také přidává tři nové stuhy Farmville, které si můžete prohlédnout v sekci Pásky z této stránky:

* Zaměstnanec měsíce - každý pracovní místo, které vám pomohou přítele kompletní, který vede k medaili počítá Gold k tomuto pásku.
* Fabulous Foreman - Každý úřad práce, že si start, který se úspěšně s medailí počítá Gold k tomuto pásku.
* Best of Rest - Každý úřad práce, že dostanete ocenění MVP pro počítá k tomuto pásku. Jste MVP na práci kdykoliv přispět nejvyšší podíl práce k dokončení.

mimara
3. apr 2010

niiekto zasadi...a ostatny sa vedia pridat..lebo nie kazdemu sa da sadit....sestra sadila...ja som sa vedela len pridat do skupiny k nej...pomohla som jej zasadit, oberieme...prida body a XP.